CIESZ SIĘ JAZDĄ Z OPUSZCZONĄ PRZEDNIĄ SZYBĄ

Łatwo składana frontowa szyba w najnowszym modelu Jeepa® Wranglera pozwala doświadczyć frajdy z nieskrępowanej wolności. W celu opuszczenia szyby wystarczy kilka prostych czynności polegających na wykręceniu śrub zabezpieczających.

JAZDA Z OTWARTYM DACHEM

Twardy dach, miękki dach, bez dachu lub nowy, elektryczny dach Sky One-Touch Power Top. Pełne drzwi lub bez drzwi. Najnowszy Jeep® Wrangler został zaprojektowany by czerpać radość z wolności bez ograniczeń. Nowy, miękki dach Sunrider®, którego poszczególne elementy łączone są zamkiem błyskawicznym posiada wspomaganie w postaci sprężyn ułatwiające składanie i rozkładanie. Twardy dach Freedom Top® jest o 20% lżejszy niż poprzednie sztywne dachy. Łatwiejsze w obsłudze system zawiasów pozwala na sprawniejszy i szybszy demontaż i montaż drzwi.

OBRĘCZE KÓŁ I OPONY

Wersje nadwoziowe Sport i Rubicon standardowo wyposażone są w zmocnione, odporne na uszkodzenie matowe, czarne poszerzenia nadkoli. W przypadku modelu Rubicon znalazły zastosowanie obszerniejsze rozwiązania z uwagi na stosowane w standardzie 32-calowe koła wyposażone w opony błotno-śniegowe. Natomiast lakierowane w kolorze nadwozia poszerzenia nadkoli są standardem dla modelu Sahara.

NOWE ŚWIATŁA NA NADWOZIU

KULTOWY DESIGN MODELU WRANGLER

Jeep® Wrangler charakteryzuje się kultowym i eleganckim wzornictwem. Może on sprostać każdemu wyzwaniu terenowemu. Łatwo demontowany dach, składana szyba przednia i zdejmowane drzwi dostarczają poczucia wolności i przebywania na otwartej przestrzeni.

JEEP® WRANGLER

Wypróbuj go u najbliższego dealera.

CENNIK JEEP® WRANGLER

Sprawdź ceny Jeep® Wrangler

KATALOG MODELU JEEP® WRANGLER

Pobierz lub zamów katalog modelu Jeep® Wrangler