SYSTEMY UCONNECT

Nasze najbardziej zaawansowane systemy Uconnect oferują dostęp do informacji pozwalają na bieżącą kontrolę oraz zapewniają połączenie z innymi w dowolnym miejscu na świecie.

PERSONALIZOWANY PANEL WSKAŹNIKÓW

Sahara i Rubicon są standardowo wyposażone w 7-calowy panel wskaźników znajdujący się przed kierowcą, umożliwia on indywidualne dopasowanie edytowanych informacji i grafiki. Na ekranie może być zintegrowany z dokładnym systemem nawigacji, edytuje informacje o tytule i wykonawcy utworów, nazwę stacji radiowej oraz wskazuje stan przesyłu danych w czasie rzeczywistym. Panel może też edytować funkcję Off-Road Pages, która dostarcza kierowcy wiele przydatnych wskazań dotyczących jazdy w terenie takich jak: przechył boczny i wzdłużny, wysokość nad poziom morza, współrzędne GPS, układ pracy przeniesienia napędu i wiele więcej.

POKONAJ BARIERĘ DŹWIĘKU

Alpine® Premium Audio System stanowi standardowe wyposażenie modelu Sahara i Rubicon z 12-kanałowym wzmacniaczem o mocy 552 W, ośmioma głośnikami i tylnym subwooferem.System został wzbogacony o aktywną redukcję szumów i laminowaną poprawiającą akustykę przednią szybę.

NAJBARDZIEJ ZAAWANSOWANY TECHNOLOGICZNIE WRANGLER

Jeep® Wrangler łączy w sobie najbardziej śmiałego ducha napędu 4x4 z najwyższej jakości komfortem, bezpieczeństwem i systemami łączności. To najbardziej zaawansowany technologicznie model Wranglera jaki kiedykolwiek powstał. Został on wyposażony w systemy informacyjno-rozrywkowe i technologie nowej generacji.

JEEP® WRANGLER

Wypróbuj go u najbliższego dealera.

CENNIK JEEP® WRANGLER

Sprawdź ceny Jeep® Wrangler

KATALOG MODELU JEEP® WRANGLER

Pobierz lub zamów katalog modelu Jeep® Wrangler