OCHRONA, GDY JEJ POTRZEBUJESZ

Dzięki systemom monitorującym jazdę i wspomagającym prowadzenie samochodu w trudniejszych sytuacjach oraz rozwiązaniom konstrukcyjnym, takim jak belki z wysokowytrzymałej stali, które zwiększają wytrzymałość samochodu i zapewniają ochronę w przypadku uderzenia, Jeep® Wrangler pomaga w bezpiecznym przeżywaniu przygód. Jeep® Wrangler pomaga chronić Ciebie i Twoich najbliższych dzięki najnowocześniejszemu wyposażeniu z zakresu bezpieczeństwa, obejmującemu między innymi standardowe wielostopniowe czołowe poduszki powietrzne (zapewniające ochronę dzięki dostosowaniu trybu zadziałania do siły uderzenia) i opcjonalne boczne poduszki powietrzne z systemem czujników wykrywających obecność pasażera, a także konstrukcję nadwozia opartą na ramie.

image

WYTRZYMAŁOŚĆ I MOC W GENACH

Większa wytrzymałość na boczne uderzenia i sztywność nadwozia to zasługa wysoko wytrzymałej stali zintegrowanych ze słupkiem B i podłogą. W celu zwiększenia bezpieczeństwa zbiornik paliwa jest umieszczony centralnie między profilami ramy, a płyta ochronna o grubości 2,5 mm zapewnia dodatkową ochronę w czasie jazdy terenowej.

image

IMMOBLIZER SILNIKA SENTRY KEY®

System umożliwia blokowanie i odblokowywanie drzwi bez użycia kluczyka. Antykradzieżowy immobilizer silnika Sentry Key® praktycznie uniemożliwia jazdę osobom nieposiadającym właściwego kluczyka.

image

WERSJE JEEPA® WRANGLERA

Wybierz model i dodaj opcje

JEEP® WRANGLER

Wypróbuj go u najbliższego dealera.

KATALOG JEEP® WRANGLER 2017

Pobierz lub zamów katalog modelu Jeep® Wrangler 2017