FOTELE

GŁĘBOKA CZERŃ
GŁĘBOKA CZERŃ

Fotele obszyte jednolicie czarną tkaniną, ze szwami w dwóch odcieniach, należą do standardowego wyposażenia Jeepa® Compassa w wersji Sport. Gwarantują nie tylko fantastyczny wygląd wnętrza, ale także komfort podczas każdej wyprawy.

DWUTONOWY WZÓR OBSZYCIA
DWUTONOWY WZÓR OBSZYCIA

Dostępne w wersji Jeepa® Compassa Longitude czarne fotele, obszyte są szwami w dwóch odcieniach. Gwarantują nie tylko unikatowy wygląd wnętrza, ale także komfort podczas każdej wyprawy, tak w mieście, jak i po bezdrożach.

SANDSTORM
TKANINA W KOLORZE SANDSTORM

Fotele obszyte tkaniną w kolorze Standstorm doskonale pasują do czarnego wnętrza. Stylowego wykończenia wnętrza dopełniają szwy w kolorze Dark Saddle i anodyzowane metaliczne akcenty.

TAPICERKA SKÓRZANA W KOLORZE JEDNOLITEJ CZERNI
TAPICERKA SKÓRZANA W KOLORZE JEDNOLITEJ CZERNI

To co wyróżnia Jeepa® Compassa Limited to precyzja wykonania i wysokiej jakości materiały wnętrza, ze stylowymi fotelami obszytymi skórą w kolorze czarnym, z ciemnobrązowymi przeszyciami Cattle Tan. Zaznaj maksymalnego komfortu jazdy z przednimi fotelami, regulowanymi w ośmiu płaszczyznach, z podparciem lędźwiowego odcinka kręgosłupa i funkcją pamięci w fotelu kierowcy.

SKI GRAY
TAPICERKA SKÓRZANA W KOLORZE SKI GRAY

Przyciągające wzrok fotele obszyte skórą w kolorze grafitowym (Ski gray) dostępne w samochodzie Jeep® Compass w wersji Limited. Rubinowe akcenty stanowią dopełnienie całości. Maksymalny komfort jazdy dzięki podgrzewanym fotelom kierowcy i pasażera regulowanym w 8 płaszczyznach.

TAPICERKA SKÓRZANA W KOLORZE JEDNOLITEJ CZERNI
TAPICERKA SKÓRZANA W KOLORZE JEDNOLITEJ CZERNI

Rzemieślnicza dokładność wykonania i wysokiej jakości materiały tapicerskie Jeepa® Compassa Trailhawk® łączą się ze stylowymi fotelami obszytymi skórą w kolorze czarnym, z rubinowymi szwami. Doświadcz maksymalnej przyjemności z jazdy dzięki fotelom kierowcy i pasażera, regulowanym w ośmiu płaszczyznach, z podparciem lędźwiowego odcinka kręgosłupa i funkcją pamięci w fotelu kierowcy.

OTWARTY NA NOWE PERSPEKTYWY

Jeep® Compass jest wyposażony w szereg rozwiązań przyjaznych dla użytkownika, takich jak np. dwupanelowe panoramiczne okno dachowe, które pozwala na dopływ świeżego powietrza lub na przenikanie ciepłych promieni słońca, w zależności od Twoich potrzeb.

DRZWI ZAWSZE OTWARTE

Przedział bagażowy Jeepa® Compassa został funkcjonalnie skrojony dla Twojej wygody. Wystarczy nacisnąć przycisk, aby klapa podniosła się, odsłaniając przestronne wnętrze. Dzięki możliwości złożenia przedniego fotela pasażera, a także adaptacyjnej, trzypoziomowej wysokości podłogi bagażnika, bez problemu zmieścisz swoje liczne bagaże.

JEEP® COMPASS

Wypróbuj go u najbliższego dealera

CENNIK JEEP® COMPASS

Sprawdź ceny Jeep® Compass

KATALOG MODELU JEEP® COMPASS

Pobierz lub zamów katalog modelu Jeep® Compass