ODNAJDŹ SWOJE WNĘTRZE

- GŁĘBOKA CZERŃ
GŁĘBOKA CZERŃ

Stylowa i wysokiej jakości materiałowa tapicerka w czarnym kolorze jest standardem dla wersji Jeep® Compass Sport.

- DWUTONOWY WZÓR OBSZYCIA
DWUTONOWY WZÓR OBSZYCIA

Wysokiej jakości czarna materiałowa tapicerka Tworzy elegancki akcent i sprawia, że wnętrze wersji Longitude to komfort w każdym calu.

- SANDSTORM
TKANINA W KOLORZE SANDSTORM

Fotele obszyte tkaniną w kolorze Standstorm doskonale pasują do czarnego wnętrza. Stylowego wykończenia wnętrza dopełniają szwy w kolorze Dark Saddle i anodyzowane metaliczne akcenty.

- TAPICERKA SKÓRZANA W KOLORZE JEDNOLITEJ CZERNI
TAPICERKA SKÓRZANA W KOLORZE JEDNOLITEJ CZERNI

To co wyróżnia Jeepa® Compassa Limited to precyzja wykonania i wysokiej jakości materiały wnętrza, ze stylowymi fotelami obszytymi skórą w kolorze czarnym, z ciemnobrązowymi przeszyciami Cattle Tan. Zaznaj maksymalnego komfortu jazdy z przednimi fotelami, regulowanymi w ośmiu płaszczyznach, z podparciem lędźwiowego odcinka kręgosłupa i funkcją pamięci w fotelu kierowcy.

- SKI GRAY
TAPICERKA SKÓRZANA W KOLORZE SKI GRAY

Przyciągające wzrok fotele obszyte skórą w kolorze grafitowym (Ski gray) dostępne w samochodzie Jeep® Compass w wersji Limited. Rubinowe akcenty stanowią dopełnienie całości. Maksymalny komfort jazdy dzięki podgrzewanym fotelom kierowcy i pasażera regulowanym w 8 płaszczyznach.

DOŚWIADCZ OTACZAJĄCEGO CIĘ ŚWIATA

Ciesz się otaczającą przyrodą w zaciszu własnego Jeepa® Compassa dzięki dwupanelowemu elektrycznie otwieranemu oknu dachowemu. Możliwość szerokiego otwarcia dachu zapewnia swobodę jazdy na świeżym powietrzu kiedy tylko chcesz.

OTWARTY NA WIĘCEJ MOŻLIWOŚCI

Elektrycznie otwierana klapa bagażnika i duży otwór załadunkowy pozwalają wykorzystać pełne możliwości Jeepa® Compassa. Standardowo składane w proporcji 60/40 oparcie kanapy tylnej i dostępne jako opcja ze skórzaną tapicerką oparcie składane w proporcji 40/20/40 maksymalizują potencjał wykorzystania przestrzeni ładunkowej.

WYPOSAŻENIE PREMIUM

Jeep® Compass został wyposażony w elektrycznie ustawiane, skórzane fotele kubełkowe, ogrzewanie foteli i koła kierownicy. Do dyspozycji jest też większa przestrzeń na nogi by zapewnić Ci jak najwięcej komfortu podczas każdej podróży.

JEEP® COMPASS

Wypróbuj go u najbliższego dealera

CENNIK JEEP® COMPASS

Sprawdź ceny Jeep® Compass

KATALOG MODELU JEEP® COMPASS

Pobierz lub zamów katalog modelu Jeep® Compass