Dostępność czujników parkowania chwilowo ograniczona. Czujniki mogą być dostępne w ograniczonej liczbie pojazdów znajdujących się na stockach dealerskich. Szczegóły w salonach.

LIMITED

ALPINE WHITE BLUE SHADE COLORADO RED GRAPHITE GREY SOLID BLACK STING GREY

LIMITED

Renegade e-Hybrid Limited to idealna wersja dla osób, które nie lubią kompromisów. Oferuje w standardzie pełną gamę funkcji poprawiających komfort i bezpieczeństwo, takich jak tempomat adaptacyjny, fotele z tapicerką premium czy system informacyjno-rozrywkowy Uconnect™ 8,4” z radiem DAB i nawigacją. Całość uzupełniają charakterystyczne 17” felgi aluminiowe oraz dwustrefowa automatyczna klimatyzacja.
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
Renegade e-Hybrid Limited to idealna wersja dla osób, które nie lubią kompromisów. Oferuje w standardzie pełną gamę funkcji poprawiających komfort i bezpieczeństwo, takich jak tempomat adaptacyjny, fotele z tapicerką premium czy system informacyjno-rozrywkowy Uconnect™ 8,4” z radiem DAB i nawigacją. Całość uzupełniają charakterystyczne 17” felgi aluminiowe oraz dwustrefowa automatyczna klimatyzacja.
CENA OD 138.200 PLN*
* Podane ceny obejmują VAT. Wszystkie ceny są traktowane jako sugestie FCA Poland sp. z o.o. dla dealerów i są to ceny orientacyjne wyliczone dla pojazdów wyprodukowanych. Do podanych cen doliczana będzie opłata transportowa o wysokości 500 zł brutto. Naszym zamiarem jest pokazywanie zawsze jak najbardziej aktualnych cen. Jednak z uwagi m.in. na globalny kryzys produkcyjny, a w szczególności uwzględniając światowy kryzys w zakresie półprzewodników oraz z uwagi na trwające zakłócenia w łańcuchu dostaw zainicjowane globalną pandemią COVID 19 i spotęgowane przez kryzys w Eurazji, które wpływają bezpośrednio na możliwości produkcyjne większości producentów pojazdów na rynku, na które producent pojazdu ani FCA Poland sp. z o.o. nie ma wpływu i nie ponosi za nie odpowiedzialności, producent pojazdu ani FCA Poland nie może zagwarantować ceny pojazdu ani też daty jego produkcji. Montaż akcesoriów dodatkowych może wymagać dodatkowej opłaty. Szczegóły w salonach.
Jeep® Wave

JEEP WAVE®

Gdy tylko chwycisz za kierownicę swojego nowego Renegade e-Hybrid, zostaniesz przeniesiony do Jeep Wave®, nowego programu lojalnościowego oferującego 2 lata planowanych przeglądów i spersonalizowanych usług.

DOŁĄCZ JUŻ DZIŚ

HYBRYDA OD JEEPA

Technologia Jeep® e-Hybrid jest oparta na nowym silniku benzynowym 1,5 Turbo osiągającym moc 130 KM poprzez napęd na przednie koła, wspieranym przez silnik elektryczny P2 48 V zapewniający zwiększenie mocy o 15 kW (20 KM)* w różnych fazach jazdy. W przeciwieństwie do innych samochodów z technologią Mild Hybrid, system e-Hybrid Jeepa pozwala na całkowicie elektryczną jazdę, gdyż manewrowaniem przy niskich prędkościach zajmuje się silnik elektryczny.

* Rzeczywista wydajność zależy od stanu naładowania baterii i warunków drogowych. Zdjęcia mają charakter wyłącznie poglądowy

NOWA 7-BIEGOWA SKRZYNIA BIEGÓW DCT

Jednostka napędowa e-Hybrid płynnie współpracuje z dwusprzęgłową 7-biegową skrzynią biegów zintegrowaną z silnikiem elektrycznym P2. Jej znakiem rozpoznawczym są krótsze czasy przełożenia i komfortowa jazda, także dzięki 7 biegowi, który gwarantuje maksymalną wydajność na autostradzie.

POZNAJ MOŻLIWOŚCI

TECHNOLOGIA

Jednostka napędowa e-Hybrid Jeepa wprowadza nowoczesną technologię elektryfikacji*, która poprawia wrażenia z jazdy pod każdym względem w porównaniu z tradycyjnym silnikiem spalinowym.

* Rzeczywista wydajność zależy od stanu naładowania baterii i warunków drogowych.

BEZPIECZEŃSTWO

Jeep® Renegade e-Hybrid posiada szeroką gamę aktywnych i pasywnych systemów bezpieczeństwa doskonale współpracujących z technologią hybrydową.

NADWOZIE

Rozpoznawalna konstrukcja i uderzająca linia nadwozia to znaki rozpoznawcze Jeepa Renegade, który debiutuje w świecie mobilności Mild Hybrid. Kultowa konstrukcja Renegade została odświeżona za pomocą nowego, dwutonalnego lakieru nadwozia oraz gamie ekskluzywnych, aluminiowych obręczy kół.

WNĘTRZE

Przestronność, komfort i styl to filary podtrzymujące filozofię stojącą za projektem wnętrza Jeepa Renegade e-Hybrid. Wnętrze jest przestronne, wszechstronne i przyjazne, a deska rozdzielcza mieści w sobie system multimedialny Uconnect z wyświetlaczem 8,4” oraz cyfrowym 7” ekranem zestawu wskaźników . Wnętrze jest wykończone tapicerką ze skóry i tkaniny premium, materiałem soft-touch oraz kontrastowymi przeszyciami.

Zużycie paliwa Jeepa Renegade e-Hybrid (l/100 km): 5,7- 6,1; emisje CO2(g/km): 130 - 139. Certyfikowane wyniki oparte o średnią ważoną z testu WLTP, zaktualizowane 01.08.2022, przedstawione dla celów porównawczych.
// START TREASURE DATA SCRIPT // END TREASURE DATA SCRIPT