NOWOCZESNA WERSJA PONADCZASOWEGO WZORNICTWA

Dzięki unikalnym detalom nadwozia Jeep® Renegade łączy w sobie tradycyjny styl legendarnej marki z najnowszymi trendami. Przeprojektowany charakterystyczny grill z 7-szczelinowymi wlotami, nowy pas przedni nadwozia, odświeżona paleta kolorów, relingi dachowe oraz - robiące wrażenie po zmroku - oświetlenie Full LED to tylko niektóre elementy nowego stylu Jeepa®.

Renegade

KOŁA I OPONY

POCZUJ WRAŻENIA Z JAZDY Z "NIEBEM NAD GŁOWĄ"

Nowy Jeep® Renegade oferuje możliwość jazdy „z niebem nad głową” dzięki dwóm, dostępnym opcjonalnie, systemom otwieranego szklanego dachu. Unikatowe rozwiązanie My Sky to system otwieranych paneli dachowych zapewniający fantastyczne widoki podczas każdej przejażdżki. Rozwiązanie to pozwala na całkowity, ręczny demontaż paneli lub ich elektryczne uchylanie.

Renegade
LED DRL On Full LED On

ZOBACZ KAŻDĄ DROGĘ

W wersji LIMITED, 80th Anniversary oraz S, przewidziano specjalny pakiet oświetleniowy w technologii LED. Oświetlenie typu LED, w porównaniu z reflektorami tradycyjnymi, poprawia widoczność o 50%, a co za tym idzie zwiększa także poziom bezpieczeństwa. Ponadto jest to system energooszczędny, którego koszty eksploatacji o 1/3 niższe w porównaniu z tradycyjnymi żarówkami. Standardowe reflektory przednie wyposażone w żarówki halogenowe, charakteryzują się długą trwałością i emitują jasne, białe światło.

TWÓJ RENEGADE

Bez względu na to czy jesteś pasjonatem jazdy na snowboardzie czy też lubisz odległe wyprawy w gronie przyjaciół, wśród akcesoriów Mopar znajdziesz idealne akcesoria dla siebie i Twojego Renegade’a.

PRAWDZIWY STYL MARKI JEEP®

Unikalne i stylowe akcenty Jeep® Renegade to m.in. charakterystyczny, kultowy grill z 7 wlotami. Dodatkowo, dzięki technologii wspomagania parkowania samochód jest łatwy w manewrowaniu zarówno na otwartej przestrzeni jak i w ciasnych miejskich uliczkach.

JEEP® RENEGADE

Wypróbuj go u najbliższego dealera

CENNIK JEEP® RENEGADE

Sprawdź ceny Jeep® Renegade

KATALOG MODELU JEEP® RENEGADE

Pobierz lub zamów katalog modelu Jeep® Renegade