FOTELE

Nowy Jeep® Renegade wyposażony jest w ergonomiczne fotele, wykonane z wysokiej jakości materiałów z kolorowymi wstawkami i motywami zainspirowanymi sportami ekstremalnymi.

- CZARNY - TRESPASS BLACK
CZARNY - TRESPASS BLACK

Czarny materiał

- CZARNY - TRESPASS BLACK
CZARNY - TRESPASS BLACK

Czarny materiał

- CZARNY MATERIAŁ I TKANINA SKI GREY
POLAR PLUNGE

Czarny materiał i tkanina Ski grey z niebieskimi przeszyciami ICE BLUE

- CZARNY - TRESPASS BLACK
CZARNY - TRESPASS BLACK

Czarny materiał z przeszyciami Ski grey

- CZARNY-TRESPASS BLACK
CZARNY-TRESPASS BLACK

Czarna skóra z przeszyciami Ski grey

- POLAR PLUNGE
POLAR PLUNGE

Czarna skóra i materiał Ski grey zprzeszyciami w kolorze Ski grey

SZCZEGÓŁY

KOMFORT I FUNKCJONALNOŚĆ

Wnętrze Nowego Jeepa® Renegade łączy wysokiej jakości materiały z przemyślanymi rozwiązaniami funkcjonalnymi. Pomiędzy miękkie w dotyku panele wkomponowano elementy funkcjonalne m.in. uchwyt dla pasażera, niezbędny w trakcie off-roadowych przygód. Dbałość o detale i inspiracja legendarnym dziedzictwem marki Jeep® tworzy wysmakowaną i nietuzinkową całość. W nowej konsoli środkowej zwiększono ilość schowków co jeszcze bardziej podniosło jej funkcjonalność.

INTELIGENTNIE ZAPROJEKTOWANE WNĘTRZE

Zarówno podczas codziennej eksploatacji w mieście, jak i podczas jazdy po bezdrożach Nowy Jeep® Renegade proponuje szereg rozwiązań w zakresie wykorzystania przestrzeni, które pozwolą Ci zabrać ze sobą wszystko czego potrzebujesz. Na konsoli środkowej wygospodarowano półeczkę na smartphone'a oraz boczne siateczki pasujące rozmiarem do iPada.

PODKREŚL SWÓJ STYL

Z Jeepem® Renegade możliwości są nieskończone. Możesz podkreślić swoją indywidualność i niepowtarzalny styl poprzez wybór dodatkowych akcesoriów Mopar®.

WE WNĘTRZU LEGENDARNEGO JEEPA®

Wytrzymałe i energetyzujące wnętrze Jeepa® Renegade robi ekscytujące wrażenie: inteligentnie rozmieszczone schowki, największa w swojej klasie przestronność wnętrza i konsola środkowa z dopracowanymi detalami wykonanymi z materiałów najwyższej jakości.

JEEP® RENEGADE

Wypróbuj go u najbliższego dealera

CENNIK JEEP® RENEGADE

Sprawdź ceny Jeep® Renegade

KATALOG MODELU JEEP® RENEGADE

Pobierz lub zamów katalog modelu Jeep® Renegade