UCONNECT™ SERVICES DLA TWOJEGO SAMOCHODU

Odkryj poniżej ekskluzywne usługi nowego Jeepa® Renegade w zakresie łączności. Lepsza łączność to lepszy Ty.

Image Exterior

UCONNECT™ SERVICES

Od najbardziej inteligentnego i najbezpieczniejszego sposobu łączności z Twoim pojazdem wraz z wszystkimi nowymi funkcjami Uconnect Services dzieli Cię tylko jedno kliknięcie.
Poznaj więcej szczegółów dotyczących Uconnect Services i odkryj wszystko, czego chciałbyś się dowiedzieć.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

ROZRYWKA DLA TWOJEJ WYGODY

Wsłuchaj się w dźwięki swojej ulubionej muzyki. W Twojej podróży, do wybranego miejsca docelowego będzie Ci towarzyszyć najwyższej jakości dźwięk płynący z dowolnie wybranego przez Ciebie źródła.

7-CALOWY WYŚWIETLACZ TFT

Nowy 7-calowy wyświetlacz z możliwością indywidualnej konfiguracji instrukcji głosowych i graficznych łączy funkcję nawigacji (w opcji) i możliwość odczytu szczegółowych spersonalizowanych informacji.

JEEP® OFF-ROAD PAGES

Ucz się od ekspertów korzystając z aplikacji Jeep® Off-Road Pages, która, oprócz ogólnych osiągów, pokazuje pomiar nachylenia terenu, przechyłu bocznego , ciśnienia i wysokości n.p.m., zapewniając Twojej przygodzie dodatkowy zastrzyk pewności. Informujemy, że zdalna usługa Jeep® Off-Road Pages będzie dostępna w przybliżeniu od września 2020 r.

CIESZ SIĘ POTĘGĄ DŹWIĘKU

Dzięki systemowi nagłośnienia Kenwood, który opracowano, aby dostarczać Ci najwyższej jakości wrażeń dźwiękowych Twoje doznania ze słuchania muzyki podczas podróży już nigdy nie będą takie same. System składa się z dziewięciu głośników: dwóch wysokotonowych o średnicy 3,5'' umieszczonych w desce rozdzielczej, dwóch 1'' znajdujących się w drzwiach tylnych, czterech średniotonowych 6x9’’ znajdujących się w drzwiach przednich i tylnych oraz subwoofera o średnicy 6,5''. System nagłośnienia Kenwood jest zasilany 8-kanałowym 560W wzmacniaczem, który zapewnia dźwięk w jakości cyfrowej.

TWÓJ SAMOCHÓD POD KONTROLĄ

Z aplikacją Jeep® Mopar Connect możesz kontrolować swój samochód w każdym czasie i miejscu

/content/dam/jeep/eu/Renegade-MY-18/Technology/Mopar_Services/Box_Connect_Renegade.jpg

USŁUGI MOPAR® CONNECT

Dzięki zestawowi usług Mopar® Connect, dostępnych po pobraniu aplikacji UconnectTM LIVE, masz do dyspozycji dedykowaną usługę pomocy, która zapewni Ci niezbędne wsparcie w razie kradzieży pojazdu, wypadku, lub awarii. Ponadto zdalnie sterowane funkcje sprawią, że zawsze będziesz wiedział, gdzie znajduje się Twój samochód i będziesz mógł zablokować lub odblokować jego drzwi** bądź sprawdzić wygodnie na swoim smartfonie poziom paliwa czy ciśnienie powietrza w kołach.

* Cena obejmuje 12 miesięcy usługi

** Usługa Blokada drzwi nie jest dostępna w samochodach wyposażonych w system alarmowy

System *Siri® Eyes Free wymaga posiadania urzadzenia iPhone z aktywną aplikacją Siri. Niektóre funkcje mogą być niedostępne jeśli samochód nie porusza się. Dla funkcjonowania aplikacji konieczne jest połączenie z siecią internetową, Szybkość transmisji danych do urządzenia zależy od dostępnego połączenia z siecią.

CENNIK JEEP® RENEGADE

Sprawdź ceny Jeep® Renegade

NOWY JEEP® RENEGADE

Wypróbuj go u najbliższego dealera

NOWY JEEP® RENEGADE - KATALOG

Pobierz lub zamów katalog modelu Jeep® Renegade