WYBIERZ SWÓJ SYSTEM UCONNECT™ DAB RADIO

Odkryj wszystkie możliwości jakie daje bycie online. W nowym Jeepie® Renegade możesz wybrać jeden z trzech zestawów radiowych DAB współpracujących z najnowszą generacją systemu UconnectTM i wykorzystujących przyjazną użytkownikowi technologię umożliwiającą połączenie z siecią abyś pozostawał na bieżąco z tym, co dla Ciebie ważne. Za pomocą smartphone'a uzyskasz jeszcze łatwiejszy dostęp do map, aplikacji poprawiających bezpieczeństwo jazdy takich jak kamera cofania Parkview® czy możliwość monitorowania swoich tras off-roadowych.

ROZRYWKA DLA TWOJEJ WYGODY

Wsłuchaj się w dźwięki swojej ulubionej muzyki. W Twojej podróży, do wybranego miejsca docelowego będzie Ci towarzyszyć najwyższej jakości dźwięk płynący z dowolnie wybranego przez Ciebie źródła.

7-CALOWY WYŚWIETLACZ TFT

Nowy 7-calowy wyświetlacz dotykowy z możliwością indywidualnej konfiguracji instrukcji głosowych i graficznych łączy funkcję nawigacji (w opcji) i możliwość odczytu szczegółowych informacji o piosence, wykonawcy, stacji radiowej, statystyk jazdy w terenie oraz wiele innych opcji.

JEEP® SKILLS

Jeep® UconnectTM LIVE dysponuje nową funkcją, która stanowi wsparcie w zdobywaniu nowych doświadczeń w prowadzeniu pojazdu. System Jeep® Skills oferuje możliwość monitorowania parametrów podróży dzięki przekazywanym na bieżąco informacjom o pracy podzespołów pojazdu i możliwości analizy danych po pokonaniu odcinka trasy. Podejmij wyzwanie i sprawdź się, odkrywając trasy przygotowane przez użytkowników portalu Jeep® Trails i osiągaj wyznaczone cele. Po dotarciu na miejsce dokonaj analizy przebytego szlaku i podziel się swoimi osiągnięciami ze społecznością Jeep® online.

CIESZ SIĘ POTĘGĄ DŹWIĘKU

Dzięki systemowi BeatsAudio™ Premium Sound, który opracowano, aby dostarczać Ci najwyższej jakości wrażeń dźwiękowych Twoje doznania ze słuchania muzyki podczas podróży już nigdy nie będą takie same. System składa się z dziewięciu głośników: dwóch wysokotonowych o średnicy 3,5'' umieszczonych w desce rozdzielczej, dwóch 1'' znajdujących się w drzwiach tylnych, czterech średniotonowych 6x9’’ znajdujących się w drzwiach przednich i tylnych oraz subwoofera o średnicy 6,5''. BeatsAudio™ Premium Sound jest zasilany 8-kanałowym 560W wzmacniaczem, który zapewnia dźwięk w jakości cyfrowej.

SYSTEM UCONNECTTM LIVE - ŚWIAT W ZASIĘGU RĘKI

FUNKCJE SYSTEMU

Twitter

Pozostań w kontakcie i na bieżąco sprawdzaj swoje konto oraz otrzymuj aktualne powiadomienia podczas przemieszczania się z miejsca na miejsce.

Tunein

Załóż swoją zakładkę skrótów „ulubione”, aby odbierać ulubioną muzykę z ponad 100.000 internetowych stacji radiowych.

Deezer

Naciśnij „play” i prowadź w rytmie stworzonej przez siebie ścieżki dźwiękowej. Podążaj za podpowiedziami i znajdź muzykę, którą pokochasz.

Reuters

Bądź w centrum swojego świata dzięki bieżącym informacjom biznesowym i finansowym oraz najważniejszym wiadomościom z całego świata.

Uconnect™ Live - twój świat w aplikacji My Car

FUNKCJE SYSTEMU

My Car

Otrzymuj na swój smartfon aktualne informacje o swoim pojeździe.

Eco Drive

Śledź na bieżąco dane dotyczące trasy, które pozwolą Ci zmienić swoje przyzwyczajenia tak, aby zmniejszać zużycie paliwa.

SYSTEM UCONNECT™ LIVE - ŚWIAT W ZASIĘGU RĘKI

FUNKCJE SYSTEMU

HD TRAFFIC

Oszczędzaj czas każdego dnia dzięki dostępowi do danych na temat natężenia ruchu od 80 mln użytkowników telefonów komórkowych, przekazywanych w czasie rzeczywistym.

Tom Tom Places

Z łatwością odnajduj cel swojej podróży dzięki możliwości wyszukiwania punktu docelowego po kategorii obiektu, nazwie firmy lub słowach kluczowych w twoim języku.

Kontrole prędkości

Otrzymuj informacje na temat kontroli prędkości. Zwiększ bezpieczeństwo podróżowania i oszczędzaj na mandatach.

Pogoda

Nie pozwól, aby pogoda pokrzyżowała Twoje plany. Możesz modyfikować swoją trasę korzystając z informacji o warunkach pogodowych przekazywanych w czasie rzeczywistym.

SYSTEM UCONNECT™ LIVE - ŚWIAT W ZASIĘGU RĘKI

FUNKCJE SYSTEMU

Jeep Skills

Powiększaj swoje doświadczenie dzięki systemowi Jeep® Skills. Kontroluj parametry pojazdu i statystyki podróży.

TWÓJ SAMOCHÓD POD KONTROLĄ

Z aplikacją Jeep® Mopar Connect możesz kontrolować swój samochód w każdym czasie i miejscu

/content/dam/jeep/eu/Renegade-MY-18/Technology/Mopar_Services/Box_Connect_Renegade.jpg

USŁUGI MOPAR® CONNECT

Dzięki zestawowi usług Mopar® Connect, dostępnych po pobraniu aplikacji UconnectTM LIVE, masz do dyspozycji dedykowaną usługę pomocy, która zapewni Ci niezbędne wsparcie w razie kradzieży pojazdu, wypadku, lub awarii. Ponadto zdalnie sterowane funkcje sprawią, że zawsze będziesz wiedział, gdzie znajduje się Twój samochód i będziesz mógł zablokować lub odblokować jego drzwi** bądź sprawdzić wygodnie na swoim smartfonie poziom paliwa czy ciśnienie powietrza w kołach.

* Cena obejmuje 12 miesięcy usługi

** Usługa Blokada drzwi nie jest dostępna w samochodach wyposażonych w wolumetryczny system alarmowy

System *Siri® Eyes Free wymaga posiadania urzadzenia iPhone z aktywną aplikacją Siri. Niektóre funkcje mogą być niedostępne jeśli samochód nie porusza się. Dla funkcjonowania aplikacji konieczne jest połączenie z siecią internetową, Szybkość transmisji danych do urządzenia zależy od dostępnego połączenia z siecią.

CENNIK JEEP® RENEGADE

Sprawdź ceny Jeep® Renegade

NOWY JEEP® RENEGADE

Wypróbuj go u najbliższego dealera

NOWY JEEP® RENEGADE - KATALOG

Pobierz lub zamów katalog modelu Jeep® Renegade