PONAD 65 DOSTĘPNYCH SYSTEMÓW BEZPIECZEŃSTWA

Jeep® Wrangler wyposażony jest w chroniące Ciebie i Twoich towarzyszy systemy bezpieczeństwa aktywnego i pasywnego, wśród których znajduje się system monitorowania martwego pola, system wykrywania obiektów na drodze cofania, tylna kamera Parkview™ z dynamicznymi liniami siatki, przednie i tylne czujniki parkowania, elektroniczny system kontroli toru jazdy, układ zapobiegający blokowaniu kół podczas hamowania (ABS), asystent hamowania awaryjnego, cztery standardowe poduszki powietrzne, konstrukcja nadwozia na ramie i wiele więcej.

image

BEZPIECZEŃSTWO PODCZAS PARKOWANIA

Odkryj jak łatwe jest parkowanie z dostępnymi systemami parkowania Wranglera, które sprawiają, że wjeżdżanie i wyjeżdżanie z miejsc parkingowych jest proste jak to tylko możliwe.

MOC I SIŁA

Odporność na boczne uderzenia oraz sztywność pojazdu została zwiększona dzięki zastosowaniu stali o wysokiej wytrzymałości, z której wykonany został słupek B oraz podwozie pojazdu. Pomiędzy szeroko rozmieszczonymi elementami ramy miejsce znalazł zbiornik paliwa montowany centralnie pomiędzy kołami dla większego bezpieczeństwa, osłonięty płytą o grubości 2,5 mm, co zapewnia większe bezpieczeństwo podczas jazdy terenowej

image

PRZYGODY Z ODPOWIEDNIĄ PRĘDKOŚCIĄ

Aktywny ogranicznik prędkości oraz tempomat współpracują ze sobą, pomagając w utrzymaniu prędkości zgodnej z przepisami.

image

Bezkluczykowy system dostępu i uruchamiania pojazdu Keyless Enter-n-Go

System wykrywa obecność elektronicznego kluczyka w pobliżu drzwi i pokrywy bagażnika, pozwalając na otwieranie / zamykanie drzwi i bagażnika bez konieczności naciskania przycisku na kluczyku elektronicznym.

image

NAJLEPSZA TECHNOLOGIA NA TWOICH USŁUGACH

Jeep® Wrangler jest wyposażony w ponad 65 systemów bezpieczeństwa obejmujących między innymi: monitorowanie martwego pola, ostrzeganie o zbliżającym się pojeździe podczas manewru cofania, kamera cofania Parkview™ z dynamicznymi liniami siatki i wiele innych. Wszystkie one zostały zaprojektowane po to, byś mógł się cieszyć wspaniałymi chwilami podczas jazdy po bezdrożach i w mieście.

JEEP® WRANGLER

Wypróbuj go u najbliższego dealera.

CENNIK JEEP® WRANGLER

Sprawdź ceny Jeep® Wrangler

KATALOG MODELU JEEP® WRANGLER

Pobierz lub zamów katalog modelu Jeep® Wrangler