TRAIL RATED

Jeep® Wrangler ze swoimi wyjątkowymi zdolnościami jest kontynuatorem legendarnej skuteczności marki Jeep®.

image

MOC DLA TWOJEJ PRZYGODY

Wraz z nowymi silnikami Jeep® Wrangler jest gotowy do jazdy w każdym terenie. Śnieg, skały czy błoto, nie powstrzymają jego wielkości.

Silnik 2.2 L diesel z systemem Start-Stop (ESS)

Silnik o mocy 200 KM z momentem obrotowym 450 Nn przy 2000 obr./min. Ten wysokoprężny silnik 2.2 l wyposażony jest w technologię MultiJet II generacji, posiada cztery zawory na cylinder, Common Rail z ciśnieniem wtrysku wynoszącym 2000 bar, system Start-Stop (ESS). Współpracuje z ośmiobiegową automatyczną skrzynią biegów, zapewniającą najlepsze osiągi w warunkach drogowych i terenowych oraz oszczędność paliwa.

Silnik 2.0L GME T4

"Silnik o mocy 270 KM z momentem obrotowym 347 Nm przy 4100 obr./min W Jeepie Wranglerze dostępny jest całkowicie nowy 2.0 l benzynowy, turbodoładowany, czterocylindrowy silnik z funkcją Start-Stop, współpracuje on z ośmiobiegową automatyczną skrzynią biegów. W celu zoptymalizowania pracy i zwiększenia skuteczności układu napędowego to nowoczesne rozwiązanie łączy w sobie technologie poprawiające wydajność i oszczędzające paliwo."

MOŻLIWOŚCI

KĄTY KTÓRE DEFINIUJĄ KLASĘ

Nic nie stanie pomiędzy Wranglerem a przygodą, gdy ten dysponuje prześwitem wynoszącym 252 mm, kątem natarcia wynoszącym odpowiednio 36°, katem rampowym 20,8° i zejścia 31,4°.

image
engine icon
Silnik 2.2 L MultiJet

200 KM, 450 Nm przy 2000 obr./min

vehicle icon
2495
engine icon
Silnik 2.0 L Turbo

270 KM, 347 Nm przy 4100 obr./min

vehicle icon
2495

NIEZRÓWNANE MOŻLIWOŚCI

Jeep® Wrangler poradzi sobie w każdych warunkach. Dzięki mocnym silnikom i zwiększonemu prześwitowi jego niezrównane możliwości zapewnią Ci dreszczyk emocji i utrzymają Cię na twardym podłożu.

JEEP® WRANGLER

Wypróbuj go u najbliższego dealera.

CENNIK JEEP® WRANGLER

Sprawdź ceny Jeep® Wrangler

KATALOG MODELU JEEP® WRANGLER

Pobierz lub zamów katalog modelu Jeep® Wrangler