CAŁKOWICIE NOWE WNĘTRZE

Daj się skusić na przejażdżkę życia w zaprojektowanym na nowo wnętrzu Jeepa Wranglera, oferującym całkowicie nowe doznania. Nowy wzór siedzeń zapewnia wygodne podparcie i najwyższy stopień komfortu, zaś podgrzewane przednie fotele, wygospodarowana dodatkowa przestrzeń na nogi dla siedzących z tyłu pasażerów, większe podłokietniki, przemyślane schowki i wiele innych zalet sprawią, że każda podróż będzie wyjątkowa.
- CZARNA TKANINA

Oferujące wygodną pozycję, obszyte czarną tkaniną kubełkowe siedzenia z logo „Sahara" na oparciu, stanowią element standardowego wyposażenia Wranglera w wersji Sahara.

- JASNO BRĄZOWA TKANINA HERITAGE

Oferujące wygodną pozycję, obszyte jasno brązową tkaniną kubełkowe siedzenia Heritage z logo „Sahara” na oparciu, stanowią element standardowego wyposażenia Wranglera w wersji Sahara.

- CZARNA TKANINA

Oferujące wygodną pozycję, obszyte czarną tkaniną kubełkowe siedzenia z logo „Sahara" na oparciu, stanowią element standardowego wyposażenia Wranglera w wersji Sahara.

- JASNO BRĄZOWA TKANINA HERITAGE

Oferujące wygodną pozycję, obszyte jasno brązową tkaniną kubełkowe siedzenia Heritage z logo „Sahara” na oparciu, stanowią element standardowego wyposażenia Wranglera w wersji Sahara.

- CZARNA SKÓRA

Odrobiny luksusu dodają dostępne we Wranglerze Sahara kubełkowe siedzenia, obszyte czarną skórą z logo „Sahara" znajdującym się na oparciu.

- JASNO BRĄZOWA SKÓRA HERITAGE

Odrobiny luksusu dodają dostępne we Wranglerze Sahara kubełkowe siedzenia, obszyte jasno brązową Haritage z logo „Sahara" znajdującym się na oparciu.

- CZARNA SKÓRA MCKINLEY

Odrobiny luksusu dodają dostępne we Wranglerze Sahara w pakiecie Overland kubełkowe siedzenia, obszyte czarną skórą Mckinley z przeszyciami oraz logo „Jeep".

- JASNO BRĄZOWA SKÓRA HERITAGE MCKINLEY

Odrobiny luksusu dodają dostępne we Wranglerze Sahara w pakiecie Overland kubełkowe siedzenia, obszyte jasno brązową skórą Heritage Mckinley z przeszyciami oraz logo "Jeep".

- CZARNA TKANINA PREMIUM

Wygodne, kubełkowe, obszyte czarną tkaniną siedzenia z czerwonymi przeszyciami z logo „Rubicon" na oparciu, stanowią element standardowego wyposażenia Wranglera w wersji Rubicon.

- CZARNA SKÓRA

We Wranglerze w wersji Rubicon odrobiny luksusu dodają dostępne siedzenia kubełkowe, obszyte czarną skórą z logo„Rubicon" i czerwonymi przeszyciami.

- JASNO BRĄZOWA SKÓRA HERITAGE

We Wranglerze w wersji Rubicon odrobiny luksusu dodają dostępne siedzenia kubełkowe, obszyte jasno brązową skórą z przyszyciami Haritage i z logo„Rubicon”.

SZEROKIE, OTWARTE PRZESTRZENIE

Jedną z wiodących zalet każdego Jeepa® Wranglera jest wolność w podróży z otwartym dachem. Pod tym względem w modelu 2018 widoczne jest wiele innowacyjnych rozwiązań w tym nowy, lekki wykonany z laminatu dach Freedom Top®, z łatwo demontowanymi panelami. Nowy, wykonany z lepszego, trwalszego materiału miękki dach Sunrider® z mechanizmem wspomagającym proces otwierania i zamykania.

BRAK KOMPROMISÓW

Niezależnie od tego, czy wybierzesz wytworną Saharę, czy też skutecznego Rubicona, będziesz mógł cieszyć się niezwykłym komfortem i wygodą oraz najnowocześniejszą technologią.

PAKUJ SIĘ

Nowy Wrangler jest odzwierciedla tego kim jesteś. Jest wytrzymały, skuteczny i wszechstronny, stworzony na potrzeby każdej ekspedycji, którą planujesz. Do jazdy po drogach i bezdrożach, z zamkniętym i otwartym dachem. Jedyne granice wyznacza twoja wyobraźnia.

ZAPROJEKTOWANY DLA FANÓW JAZDY W TRUDNYCH WARUNKACH

Każdy szczegół nowego Wranglera został zaprojektowany z myślą o maksymalnej funkcjonalności i stylu.

WNĘTRZE Z FUNKCJĄ MYCIA

Łatwe do umycia wnętrze wyposażone jest w całkowicie nowe, jednokierunkowe zawory spustowe zamontowane w podłodze, które umożliwiają odpływ wody, ale nie pozwalają wpłynąć jej z powrotem. Wystarczy usunąć dywaniki i można wymyć wnętrze za pomocą węża.*
*Zawsze poruszaj się zgodnie ze swoimi umiejętnościami i doświadczeniem oraz panującymi warunkami na drodze. Przy składaniu dachu, zdejmowaniu drzwi i opuszczaniu przedniej szyby upewnij się, że postępujesz zgodnie z wszystkimi instrukcjami zawartymi w podręczniku użytkownika. Jazda bez drzwi i z opuszczoną przednią szybą dozwolona jest tylko w przypadku jazdy terenowej.

SOLIDNE DETALE

Wszystkie gałki, przyciski i przełączniki przeszły restrykcyjne testy pod względem funkcjonalności. Gumowy materiał wokół dotykowego ekranu Uconnect®, przycisk Start/Stop i przełączniki zostały zaprojektowane z myślą o użyteczności, ergonomii i większej wytrzymałości.

System multimedialny

Miej swój świat zawsze przy sobie, dzięki portom USB umieszczonym na konsoli centralnej oraz pomiędzy fotelami. Wykonywanie połączeń, bez względu na to jak daleko jedziesz, nigdy nie było tak proste.

GOTOWY NA KAŻDĄ POGODĘ

Bądź przygotowany na wszystko, co może się przydarzyć. Nowe rozwiązania w zakresie komfortu i wygody w Jeepie® Wranglerze z 2018 roku zostały zaprojektowane z myślą o jeszcze wspanialszych doświadczeniach dla ciebie i twoich pasażerów nie zależnie od spadków i wzrostów temperatury.

NAJWYŻSZY POZIOM KOMFORTU I FUNKCJONALNOŚCI

Jeep® Wrangler oferuje najwyższy komfort i najlepszą funkcjonalność. Jego wnętrze, które spokojnie można myć, zostało wyposażone w ekskluzywne skórzane siedzenia, trwałe elementy oraz wykonaną z najlepszych materiałów i z ogromną dbałością o detale deskę rozdzielczą.

JEEP® WRANGLER

Wypróbuj go u najbliższego dealera.

CENNIK JEEP® WRANGLER

Sprawdź ceny Jeep® Wrangler

KATALOG MODELU JEEP® WRANGLER

Pobierz lub zamów katalog modelu Jeep® Wrangler