jeep history
JEEP HISTORY
WORLD SURF LEAGUE
PARTNERSHIPS
Marka Jeep® i Festiwal Jazzowy Montreux 2016. Rok jubileuszy
Drogi marki Jeep® i Festiwalu Jazzowego w Montreux ponownie się krzyżują…
JEEP® & JUVENTUS
Marka Jeep® jest oficjalnym sponsorem koszulek zawodników drużyny Juventusu w sezonie 2015/2016. Współpraca pomiędzy dwoma ikonami w swoich dziedzinach, które podzielają te same wartości autentyczności, pasji i przygody, zdobywając każdy teren i stawiając czoła wszelkim wyzwaniom, podczas wszystkich najważniejszych mistrzostw włoskich i międzynarodowych.
JEEP® I HARLEY-DAVIDSON®
Jeep® jest partnerem marki Harley-Davidson® oraz sponsorem najważniejszych imprez i rajdów tego legendarnego amerykańskiego producenta motocykli...

SPRAWDŹ
Jeep® News

Brytyjski „4x4 Magazine", jedno z najsłynniejszych na świecie czasopism specjalistycznych, przyznało Jeepowi®Renegade tytuł „Samochód Terenowy Roku 2016". Czasopismo to potwierdza zwycięskie cechy kompaktowego SUV-a, który w wielu krajach obszaru EMEA (Europa, Bliski Wschód, Afryka) jest już jednym z najlepiej sprzedających się samochodów w swoim segmencie. Jury z „4x4 Magazine" jednogłośnie wybrało Jeepa Renegade, po poddaniu wersji Trailhawk ciężkim testom na ekstremalnym torze terenowym, pozwalającym na przetestowanie osiągów i parametrów technicznych samochodów terenowych.
JEEP® News
Jeep® Press
Jeep® People
Jeep® Owners Group
Zestaw powitalny, oficjalne wydania magazynu, wydarzenia, zniżki, oraz eksluzywne towary to tylko część pokaźnej listy korzyści specjalnie dla członków klubu.
DOŁĄCZ TERAZ
Jeep® Camp to wyjątkowe wydarzenie dedykowane wszystkim fanom Jeepa®, których łączą następujące wartości marki: wolność, przygoda, pasja oraz autentyczność.
ODKRYJ WIĘCEJ
Sklep Jeep® Owners Group jest skierowany jedynie do członków klubu JOG, byś zawsze mógł mieć Jeepa® pod ręką.
ODWIEDŹ SKLEP
Jeep® Blog
I Am Jeep® Mobile
I Am Jeep Mobile
Zatem I Am Jeep® Mobile jest aplikacją specjalnie dla ciebie! Ściągnij app by mieć od razu w zasięgu ręki wszystkie niezbędne informacje dla twojego Jeepa. Nie daj się już zaskoczyć wystarczy proste kliknięcie i będziesz posiadaczem wszystkich ostatnich newsów dla prawdziwych Jeep® fans, a dodatkowo informacji koniecznych by być w stałym kontakcie z Jeep®.

Jeep® Mobile