Dostosuj ofertę do swoich potrzeb

Dostosuj ofertę do swoich potrzeb

Wystarczą cztery proste kroki, by wprowadzić dane swojego samochodu i skorzystać z wyjątkowych ofert oraz usług przeznaczonych dla Ciebie i Twojego samochodu!

{{selectedModel.saleDescription|| 'Model'}}
{{selectedEngine.description| limitTo: 22}} {{selectedEngine.Fuel.description}} Silnik
{{selectedMonths.description}} Wiek samochodu miesięcy
{{selectedKm.description}} Przebieg (km) Km
{{model.saleDescription}}
  Wersja
  {{equipment.description}}
  {{engine.description}} {{engine.Fuel.description}}
   {{month.description}} miesięcy
   {{km.description}} Km

   Wpisz numer rejestracyjny lub VIN Twojego samochodu i poznaj wszystkie usługi oraz oferty specjalne dostępne dla Twojego samochodu!

   *Nie znaleziono pojazdu  Podany pojazd nie należy do marki Jeep®.
   POTWIERDŹ
   Wejdź do Jeep

   Wejdź do swojego prywatnego profilu i zobacz, co Jeep ma Ci do zaoferowania w specjalnie dla Ciebie przygotowanym obszarze

   Wejdź do Jeep

   Rejestracja

   Chcesz otrzymywać oferty i korzystać z wyjątkowych usług przygotowanych specjalnie z myślą o Twoim samochodzie?

   Czekamy na Ciebie: wejdź do myJeep!

   myJeep
   Znajdź nas

   Znajdź nas

   Potrzebujesz informacji, wyceny lub wsparcia? Chcesz umówić się na wizytę? Czekamy na Ciebie!

   Znajdź serwis lub dealera

   Otwórz mapę i znajdź dealera znajdującego się najbliżej Ciebie! ZNAJDŹ

   Umów się na spotkanie i informacje

   Promocje

   PROMOCJA OPON I KÓŁ ZIMOWYCH
   UBEZPIECZENIE OPON Z ASSISTANCE GRATIS!

   Postaw na bezpieczeństwo i wybierz opony zimowe już od 918 zł kompletne koło zimowe oraz już od 299 zł opona zimowa. Przyjedź do jednego z dealerów Jeep, którzy mają w swojej ofercie, w atrakcyjnych cenach, szeroką gamę opon renomowanych marek oraz kompletne koła zimowe na oryginalnych felgach Mopar.

   20% ZNIŻKI NA ORYGINALNE AKCESORIA MOPAR

   Spraw, aby Twój samochód był jeszcze bardziej wyjątkowy: wybierz Oryginalne Akcesoria, dzięki którym podkreślisz jego niepowtarzalny styl oraz dopasujesz go do swojego stylu życia, do swoich upodobań i pasji.
   Nie zwlekaj i odwiedź jednego z naszych dealerów Jeep, gdyż tylko teraz możesz skorzystać z bardzo atrakcyjnej 20% zniżki.

   Serwisowanie układów klimatyzacji/wentylacji

   Pamiętaj, aby przynajmniej raz w roku serwisować oraz dezynfekować układ klimatyzacji/wentylacji samochodu, w połączeniu z wymianą filtra kabinowego (przeciwpyłkowego), którego zadaniem jest ochrona kierowcy i pasażerów przed zanieczyszczeniami: kurzem, pyłkami, szkodliwymi gazami i alergenami (tylko filtry antyalergiczne z linii PRIME). Brudny, zagrzybiony układ klimatyzacji/wentylacji oraz zapchany filtr powodują, że różne zanieczyszczenia i drobnoustroje przedostają się do wnętrza samochodu, co może mieć poważne skutki dla zdrowia: problemy oddechowe, astma, alergie etc. Aby tego uniknąć, skorzystaj z oferty Dealerów Fiat w zakresie serwisowania układów klimatyzacji/wentylacji.

   DLACZEGO WARTO WYBRAĆ AUTORYZOWANY SERWIS?

   ODPOWIEDZIALNA NAPRAWA
   W Autoryzowanym Serwisie używa się części i olejów spełniających wymagania producenta. Użycie niewłaściwych materiałów może mieć poważne konsekwencje i negatywnie wpływać na zużycie najważniejszych podzespołów w aucie, a także narazić na kosztowne naprawy. Autoryzowany Serwis posiada pełną ofertę części zamiennych, ma także możliwość zamówienia potrzebnych części bezpośrednio od producenta. Ogranicza to wszelkie niedogodności i skraca czas naprawy.
   BEZPIECZEŃSTWO GRATIS
   Na Twoje życzenie przy okazji wykonywanej usługi Autoryzowany Serwis sprawdzi kluczowe elementy mające wpływ na bezpieczeństwo podróżowania. Mechanicy ocenią zużycie, np. klocków hamulcowych i opon. Jeśli wymagają one wymiany, poinformują Cię o tym. Wszytko po to, byś wyjeżdżając z Autoryzowanego Serwisu, miał pewność, że podróżowanie Twoim autem jest całkowicie bezpieczne.
   JAKOŚĆ ZA UCZCIWĄ CENĘ
   Autoryzowany Serwis nie zawsze będzie najtańszy, ale masz pewność, że podczas wymiany wykorzystane zostaną części oryginalne najwyższej jakości, w atrakcyjnych cenach. Dla najpopularniejszych usług dostępne są przejrzyste cenniki. Masz również możliwość skorzystania z kontraktów serwisowych, które uchronią Cię od niespodziewanych wydatków. Dodatkowo masz pewność, że cena, którą ustalisz, nie zmieni się i nie zawiera żadnych ukrytych kosztów.
   ZYSKASZ PRZY SPRZEDAŻY
   W Autoryzowanym Serwisie masz pewność, że książka serwisowa auta będzie prowadzona starannie i rzetelnie. Dzięki temu przy sprzedaży samochodu będziesz mógł uzyskać za niego wyższą cenę, ponieważ kupujący będzie miał pewność, że dane zawarte w książce serwisowej są zgodne z rzeczywistością.
   NAPRAWA Z GWARANCJĄ
   Autoryzowany Serwis daje Ci gwarancję na części i wykonane usługi. Dzięki temu nie musisz obawiać się dodatkowych kosztów.

   Koniec ProblemÓW Z Parkowaniem!

   Oryginalne czujniki parkowania Mopar sprawią, że nie będziesz się już stresować parkowaniem i manewrowaniem, niezależnie od tego jak duży jest Twój samochód. Dzięki 4-czujnikowemu systemowi instalowanemu w tylnym zderzaku, parkowanie samochodu stanie się łatwiejsze niż myślisz. Teraz oryginalne czujniki parkowania Mopar za 449zł *. Podana oferta jest dostępna u autoryzowanych dealerów FCA Poland. Cena zawiera podatek VAT, montaż jest płatny oddzielnie wg stawek godzinowych obowiązujących u wybranego dealera.

   Brak promocji dla Twojego samochodu