POCZUJ DRESZCZ EMOCJI Poszukiwacze niezapomnianych wrażeń mają nowego partnera.
Samochód stworzony, by realizować wszystko to, co przyprawia o dreszczyk emocji — pośród mrugających neonów miast, pod gwieździstym niebem gór, czy na rozświetlonych księżycową poświatą plażach. Renegade Night Eagle to urodzony łowca przygód. A ty?
Jeep Renegade Night Eagle
WYRUSZ NA POSZUKIWANIE WRAŻEŃ Przyszedł czas, by znów poczuć dreszcz emocji i przeżyć kolejną niesamowitą przygodę. Detale w barwie neutralnej satynowej szarości, ciemne obręcze kół, wyjątkowy matowy lakier Volcano Sand i tylne czujniki parkowania w standardzie — ta agresywna edycja limitowana Jeepa Renegade powstała, żeby zachwycać.
POZNAJ NOWE ZASKAKUJĄCE DETALE
  • OBRAMOWANIE GRILA I LOGO JEEP NA MASCE SILNIKA W NEUTRALNEJ SATYNOWEJ SZAROŚCI
  • DEDYKOWANE OZNAKOWANIE NIGHT EAGLE
  • 17-CALOWE CZARNE OBRĘCZE KÓŁ I OPONY M + S
  • LUSTERKA W KOLORZE NADWOZIA
WNĘTRZE
Jeep Renegade Night Eagle wnętrze
EKSCYTUJĄCE WNĘTRZE Poczuj dreszcz emocji na pokładzie Renegade Night Eagle. W nastrój przygody wprowadzą cię skórzana kierownica, 5-calowy wyświetlacz i ekskluzywna brązowa tapicerka z materiału w barwie kory.
To połączenie klasy i zadziorności Jeepa z wygodą edycji specjalnej zaprojektowanej z myślą o przygodzie.
POLOWANIE NA DROGI Night Eagle poradzi sobie na każdej drodze i w każdym terenie. Jest niezwykle wszechstronny dzięki sprawdzonemu systemowi napędu 4x4 Jeep Active Drive, dynamiczny ale i ekonomiczny dzięki silnikowi 2.0 MultiJet o mocy 120 KM połączonemu z 6-biegową skrzynią manualną, a standardowe czujniki parkowania pozwolą wcisnąć się w każdą dziurę. Wyjątkowy styl, wyposażenie i możliwości edycji limitowanej Night Eagle to doskonałe dopełnienie marzeń o przygodach i mocnych wrażeniach. Wspaniałe doznania będą zawsze w zasięgu ręki.
2.0 MultiJet II 120 KM / moment obrotowy 350 Nm]
2.0 MultiJet Turbo Diesel 120 KM 4WD z systemem Selec-Terrain
Czterocylindrowy turbodoładowany silnik diesla 2.0 l I4 o mocy 120 KM / moment obrotowy 350 Nm. Jeep® Renegade Night Eagle jest wyposażony w zaawansowaną technologię wtrysku paliwa MultiJet oraz sześciobiegową przekładnię manualną. Dodatkowo system Jeep Active Drive zapewnia zaawansowany technologicznie napęd na cztery koła, a system zarządzania trakcją Jeep Selec-Terrain umożliwia kierowcy wybór (w czasie rzeczywistym i podczas jazdy) jednego z czterech trybów jazdy, w zależności od warunków na drodze i poza nią.
KOLORY Jeep® Renegade Night Eagle jest dostępny w szerokiej gamie kolorów: