JEEP® WRANGLER
Ta legendarna ikona jest symbolem swobody od ponad 70 lat. Oferuje możliwość przeżycia i doświadczania świata z jedynej w swoim rodzaju perspektywy. Wsiądż na pokład i daj się uwieść modelowi Jeep® Wrangler.
Cena od 156 100 zł
NIE ZWLEKAJ
UMÓW JAZDĘ TESTOWĄ
WYBIERZ
CENNIK
OFERTA
KATALOG
AKCESORIA
DOSTĘPNE SAMOCHODY
MODELE SPECJALNE
WRANGLER NIGHT EAGLE
WRANGLER RUBICON RECON
WRANGLER MOPAR® ONE
STYLISTYKA / NADWOZIE
POWRÓT
NADWOZIE Klasyczny siedmioszczelinowy grill przedni, okrągłe reflektory, trapezoidlane nadkola, prostokątna pionowa przednia szyba, kute zawiasy maski silnika i opuszczana szyba przednia, to niepowtarzalne charakterystyczne elementy modelu Jeep® Wrangler, właściwe dla jego wizerunku 'twardego i czystego w formie'. Zawiasy wyjmowanych drzwi i szyby przedniej nadają mu wygląd techniczny, nowoczesny i wyjątkowy. Szyba przednia jest nachylona w sposób umożliwiający zmniejszenie oporu powietrza i poprawę izolacji akustycznej we wnętrzu kabiny. Ponadto, połączenie między szybą przednią i dachem zostało zaprojektowane w celu lepszego przepływu powietrza, zmniejszenia szumów wiatru i poprawy ochrony przed czynnikami atmosferycznymi. Design o czystych i zdecydowanych liniach ze zwróceniem szczególnej uwagi na montaż i wykończenie. Wersja Sahara posiada stopnie boczne wyposażone w powierzchnię przeciwpoślizgową, żeby ułatwić wsiadanie do samochodu. Jeep® Wrangler Rubicon, najbardziej terenowa wersja, wyróżnia się większym prześwitem dzięki sztywnej osi przedniej DANA 44 i posiada boczne progi ochrone o zwiekszonej wytrzymałosci, ze stali lakierowanej na czarno, osłaniające przed uderzeniami podczas jazdy w trudnym terenie. W wersji Sahara standardem są mocno przyciemniane szyby w części tylnej.
KONFIGURACJE Dzięki dachowi materiałowemu Sunrider Soft-Top® i sztywnemu zdejmowanemu Freedom Top® , Jeep® Wrangler jest w stanie zagwarantować za pomocą kilku prostych działań doświadczenie jazdy na świeżym powietrzu jak w autentycznym kabriolecie. Zwłaszcza modułowy twardy dach Freedom Top® jest bardzo łatwy w używaniu i składaniu z powodu wygodnego podziału na trzy części. Po zdjęciu dwóch przednich paneli, część tylna twardego dachu może być łatwo zdemontowana, umożliwiając w ten sposób wybór jazdy z częściowo lub całkowicie otwartym dachem. Razem z opuszczaną na jednym zawiasie przednią szybą i wyjmowanymi drzwiami można podróżować wybierając pomiędzy wieloma dostępnymi konfiguracjami, aż do jazdy całkowicie "rozebranym" samochodem , mając niebo za dach i maksymalne wrażenia wolności i przygody. Do Jeepa Wranglera jest dostępny na zamówienie zestaw dachów Dual Top, która zawiera zarówno miękki dach Sunrider Soft Top® jak i w twardy dach modułowy Freedom Top®: swoboda konfiguracji ikony marki Jeep® nie zna granic.
KOLORY Jeep® Wrangler prezentuje szeroką gamę kolorów, wszystkie w stylu Jeep:


Sprawdź dostępność kolorów w autoryzowanym salonie sprzedaży.
KOŁA I OPONY Wersja Sport jest wyposażona w 16'' stalowe obręcze kół z oponami 245/75 R16. Opcjonalnie dostępne są 17'' aluminiowe obręcze kół.

Wersja Rubicon jest wyposażona w 17''aluminiowe obręcze kół z oponami 245/75 R17 typu AT (All-terrain) w celu zapewnienia najlepszego kompromisu pomiędzy jazdą po drodze oraz w różnych warunkach w terenie.

Wersja Sahara dzięki opcjonalnymi eleganckimi 18" obręczami kół ze stopu aluminium z oponami 255/70 R18 zapewnia maksymalny komfort na drodze zachowując znakomite właściwości terenowego z których jest znany Jeep Wrangler. Wszystkie wersje posiadają pełnowymiarowe koło zapasowe montowane na drzwiach bagażnika z pokrowcem.

DOSTRZEŻ DETALE
wrangler
Kliknij na pojazd żeby powiększyć
STYLISTYKA / WNĘTRZE
WNĘTRZE Wnętrze Jeepa Wranglera wyróżnia się zaokrąglonymi liniami, a nowe wysokiej jakości materiały oraz precyzyjne wykończenie nadaje kabinie komfortowy i elegancki wygląd. Funkcjonalność i przytulność wnętrza stanowi mocne DNA modelu Jeep® Wrangler. Przednie siedzenia są przytulne i mają anatomiczny kształt, a wysokość siedzenia kierowcy jest regulowana. Motyw krzywizny deski rozdzielczej, konsoli centralnej, schowka i podłokietników w drzwiach zapewniają większą ergonomię i wygodę bezkompromisu. System Tip & Slide ułatwia przesuwanie do przodu i składanie przednich foteli zapewniając wygodny dostęp do tylnej części kabiny. Pomiędzy przednimi fotelami znajduje się podłokietnik z zamykanym schowkiem, w którym dostępne jest gniazdko 12 V i gniazdo USB, a z przodu i z tyłu schowka zamontowano uchwyty na kubki. Bogate wyposażenie standardowe obejmuje we wszystkich wersjach min. komputer pokładowy, kierownice z przyciskami sterowania systemem audio, komputerem i tempomatem, automatyczną klimatyzację, a w wersji Sahara standardem są elektrycznie regulowane i podgrzewane lustereka boczne oraz elektrycznie otwierane szyby z funkcją otwierania jednym przyciśnięciem po stronie kierowcy. Do wersji Sahara można zamówić skórzaną tapicerkę siedzeń i podgrzewane przednie fotele, a chromowane akcenty wnętrza potwierdzając, że ta wersja jest najbardziej elegancka i najlepiej przystosowana do jazdy w mieście spośród innych pojazdów z serii. Nawet jeśli kabina osiągneła poziom komfortu którego spodziewamy się raczej po samochodzie osobowym przystosowanym do jazdy na drodze, Jeep® Wrangler nie zapomina o swoich terenowych korzeniach: po pełnej przygód podróży wsród błota i skał, mycie wnętrz jest bardzo proste dzięki łatwo demontowanym wykładzinom i całkowicie zmywalnej kabinie z funkcjonalnymi korkami spustowymi w podłodze, które pozwalają na ujście wody po myciu wnętrza.
SIEDZENIA I TAPICERKA Siedzenia są pokryte czarną tkaniną Black w wersji Sport i Rubicon. Dodatkowo na siedzeniach wersji Rubicon znajduje się wyszyte na oparciach logo Rubicon. Do wersji Sahara jest dostępna ekskluzywna tapicerka z czarnej skóry Black z logo Sahara na oparciach oraz podgrzewanie przednich foteli.
DESKA ROZDZIELCZA W kabinie dominują elementy okrągłe i powierzchnie o zaokrąglonych liniach, które tworzą wrażenie harmonii i stylu. Deska rozdzielcza została zaprojektowana całkowicie na nowo żeby zaoferować bardziej płynne, otulające linie. Wszystkie elementy sterowania na konsolii centralnej są ergonomiczne i łatwo dostępne. Cztery analogowe wskaźniki w panelu instrumentów nadają desce wygląd ekstremalnie techniczny. Ponadto, komputer pokładowy EVIC, w wyposażeniu standardowym wszystkich wersji, pozwala na wyświetlenie szeregu informacji dodatkowych takich jak temperatura zewnętrzna, kompas, średnie zużycie paliwa, zasięg na zbiorniku paliwa, czas podróży. Kierownica z wbudowanymi przyciskami pozwala z łatwością zarządzać tempomatem, systemem audio, systemem głośnomówiącym Bluetooth UConnect®.
NA POKŁADZIE
PZRESTRZEŃ ŁADUNKOWA Obszerna przestrzeń do twojej dyspozycji, na bagaże i wszystko to co jest potrzebne w podróży. Wrangler może się pochwalić przestrzenią ładunkową o pojemności do 935 litrach ze złożonym oparciem kanapy tylnej.
ZAMYKANY SCHOWEK W KONSOLI CENTRALNEJ Pomimo swobody prowadzenia na świezym powietrzu, istnieje bezpieczne miejsce do przechowywania Twoich drobiazgów zamykane na kluczyk. Wyjmowana popielniczka może pełnić funkcję dodatkowego schowka na drobiazgi. W schowku pod podłokietnikiem jest wystarczająco miejsca na odtwarzacz MP3, aparat fotograficzny, tablet i inne przedmioty.
SKŁADANE TYLNE OPARCIE Zmień łatwo i wygodnie przestrzeń we wnętrzu twojego Wranglera dzięki składanemu oparciu kanapy tylnej i zrób miejsce na wszystko czego potrzebujesz.
MATA BAGAŻNIKA I SCHOWEK W PODŁODZE BAGAŻNIKA Dwustronna mata bagażnika chroni wykładzinę bagażnika, natomiast schowek pod podłogą bagażnika, którego otwarcie jest blokowane drzwiami bagażnika, pozwala przechowywać wartościowe przedmioty. Pod podłogą znalazło się również specjalne miejsce do przechowywania śrub i nakrętek po zdemontowaniu drzwi i twardego dachu.

POWRÓT