JEEP® WRANGLER
Ta legendarna ikona jest symbolem swobody od ponad 70 lat. Oferuje możliwość przeżycia i doświadczania świata z jedynej w swoim rodzaju perspektywy. Wsiądż na pokład i daj się uwieść modelowi Jeep® Wrangler.
Cena od 156 100 zł
NIE ZWLEKAJ
UMÓW JAZDĘ TESTOWĄ
WYBIERZ
CENNIK
OFERTA
KATALOG
AKCESORIA
DOSTĘPNE SAMOCHODY
MODELE SPECJALNE
WRANGLER NIGHT EAGLE
WRANGLER RUBICON RECON
WRANGLER MOPAR® ONE
DESIGN Każdy najmniejszy detal wykonany jest z najwyższą starannością, aby nawet najkrótsza podróż zapewniała największą przyjemność z prowadzenia i niespodziewany komfort.

Precyzyjnie wykonane szczegóły łączą formę z funkcjonalnością. Począwszy od tradycyjnych okrągłych reflektorów i markowego siedmioszczelinowego grilla przedniego, poprzez zewnętrzne zawiasy umieszczone na masce silnika i drzwiach a skończywszy na miękich wykończeniach wnętrza i srebrnych detalach na desce rozdzielczej, Jeep Wrangler łączy w sposób inteligentny funkcjonalność i wygodę.
Poddaj się jego urokowi i historii. WIĘCEJ
POWRÓT
WERSJE Jeep® Wrangler Sport da ci możliwość wejścia do świata Jeep® i przeniesie cię do świata entuzjastów przygody z napędem 4X4. Daj się uwieść jego młodzieńczemu i sportowemu stylowi.

Buntownicza dusza Jeepa Wranglera w wersji Sahara prezentuje się w postaci eleganckego i niekonwencjonalnego samochodu wyposażonego tak, aby zapewnić maksymalny komfort na drodze i gotowego zdominować miejskie przestrzenie w charakterystycznym dla siebie stylu. Miasto staje się wyzwaniem do odkrycia nowej przygody.

Rubicon to esencja przygody i dumy. Dzięki niemu będziesz mogł stawić czoło każdej drodze i bezdrożom oraz doświadczyć niezrównanych emocji za kierownicą. Została stworzona z myślą o tych, którzy pragną zaznać swobody z napędem 4X4 w najbardziej wyrafinowanej formie i na trasach terenowych, które są najbardziej ekstremalne i wciągające. WIĘCEJ
POWRÓT
MOŻLIWOŚCI Niezwykła charakterystyka techniczna Jeepa Wranglera, króla jazdy w terenie, chroni Cię przed światem i jego pułapkami.

Pięć kategorii właściwości terenowych, pokazuje że każdy Wrangler jest w stanie stawić czoła każdej drodze: systemy napędu 4X4 z reduktorem, skok zawieszenia, łatwość manewrowania, prześwit i głębokość brodzenia.

Na drodze czy w terenie, Wrangler pomoże Ci przezwyciężyć każde wyzwanie, które Matka Natura stawia przed Tobą. WIĘCEJ
POWRÓT
TECHNOLOGIE System multimedialny UConnect®, w który możesz wyposażyć Jeepa Wranglera, pozwala ci na zarządzanie telefonem komórkowym, nawigacyjnym systemem satelitarnym i urządzeniami elektronicznymi takimi jak iPod® lub smartphone. Ponadto dzięki znakomitemu nagłośnieniu Alpine®, twoja muzyka będzie zawsze z tobą. WIĘCEJ POWRÓT
BEZPIECZEŃSTWO Zaprojektowany aby zagwarantować wysoki poziom ergonomii, zapobiegać wypadkom i chronić pasażerów w przypadku zderzenia, Jeep® Wrangler jest wyposażony w liczne systemy bezpieczeństwa i ochrony.

Duża sztywność i trwałość ramy podwozia stanowi solidną strukturę umożliwiającą kalibrowanie zawieszeń i gwarantującą doskonałą dynamikę jazdy. Duża odległość pomiędzy podłużnicami ramy pozwoliła na umieszczenie zbiornika paliwa między kołami w celu zapewnienia doskonałej ochrony zbiornika w przypadku uderzenia.

Również siedem poprzecznic ramy ma profile zamknięte, co przyczynia się do wyjątkowej sztywności ramy Jeepa Wranglera i jeszcze zwiększa jego znakomite możliwości terenowe. WIĘCEJ
POWRÓT