JEEP® WRANGLER
Ta legendarna ikona jest symbolem swobody od ponad 70 lat. Oferuje możliwość przeżycia i doświadczania świata z jedynej w swoim rodzaju perspektywy. Wsiądż na pokład i daj się uwieść modelowi Jeep® Wrangler.
Cena od 156 100 zł
NIE ZWLEKAJ
UMÓW JAZDĘ TESTOWĄ
WYBIERZ
CENNIK
OFERTA
KATALOG
AKCESORIA
DOSTĘPNE SAMOCHODY
MODELE SPECJALNE
WRANGLER NIGHT EAGLE
WRANGLER RUBICON RECON
WRANGLER MOPAR ONE
DESIGN Każdy najmniejszy detal wykonany jest z najwyższą starannością, aby nawet najkrótsza podróż zapewniała największą przyjemność z prowadzenia i niespodziewany komfort.

Precyzyjnie wykonane szczegóły łączą formę z funkcjonalnością. Począwszy od tradycyjnych okrągłych reflektorów i markowego siedmioszczelinowego grilla przedniego, poprzez zewnętrzne zawiasy umieszczone na masce silnika i drzwiach a skończywszy na miękich wykończeniach wnętrza i srebrnych detalach na desce rozdzielczej, Jeep Wrangler łączy w sposób inteligentny funkcjonalność i wygodę.
Poddaj się jego urokowi i historii. WIĘCEJ
POWRÓT
WERSJE Jeep® Wrangler Sport da ci możliwość wejścia do świata Jeep® i przeniesie cię do świata entuzjastów przygody z napędem 4X4. Daj się uwieść jego młodzieńczemu i sportowemu stylowi.

Buntownicza dusza Jeepa Wranglera w wersji Sahara prezentuje się w postaci eleganckego i niekonwencjonalnego samochodu wyposażonego tak, aby zapewnić maksymalny komfort na drodze i gotowego zdominować miejskie przestrzenie w charakterystycznym dla siebie stylu. Miasto staje się wyzwaniem do odkrycia nowej przygody.

Rubicon to esencja przygody i dumy. Dzięki niemu będziesz mogł stawić czoło każdej drodze i bezdrożom oraz doświadczyć niezrównanych emocji za kierownicą. Została stworzona z myślą o tych, którzy pragną zaznać swobody z napędem 4X4 w najbardziej wyrafinowanej formie i na trasach terenowych, które są najbardziej ekstremalne i wciągające. WIĘCEJ
POWRÓT
MOŻLIWOŚCI Niezwykła charakterystyka techniczna Jeepa Wranglera, króla jazdy w terenie, chroni Cię przed światem i jego pułapkami.

Pięć kategorii właściwości terenowych, pokazuje że każdy Wrangler jest w stanie stawić czoła każdej drodze: systemy napędu 4X4 z reduktorem, skok zawieszenia, łatwość manewrowania, prześwit i głębokość brodzenia.

Na drodze czy w terenie, Wrangler pomoże Ci przezwyciężyć każde wyzwanie, które Matka Natura stawia przed Tobą. WIĘCEJ
POWRÓT
TECHNOLOGIE System multimedialny UConnect®, w który możesz wyposażyć Jeepa Wranglera, pozwala ci na zarządzanie telefonem komórkowym, nawigacyjnym systemem satelitarnym i urządzeniami elektronicznymi takimi jak iPod® lub smartphone. Ponadto dzięki znakomitemu nagłośnieniu Alpine®, twoja muzyka będzie zawsze z tobą. WIĘCEJ POWRÓT
BEZPIECZEŃSTWO Zaprojektowany aby zagwarantować wysoki poziom ergonomii, zapobiegać wypadkom i chronić pasażerów w przypadku zderzenia, Jeep® Wrangler jest wyposażony w liczne systemy bezpieczeństwa i ochrony.

Duża sztywność i trwałość ramy podwozia stanowi solidną strukturę umożliwiającą kalibrowanie zawieszeń i gwarantującą doskonałą dynamikę jazdy. Duża odległość pomiędzy podłużnicami ramy pozwoliła na umieszczenie zbiornika paliwa między kołami w celu zapewnienia doskonałej ochrony zbiornika w przypadku uderzenia.

Również siedem poprzecznic ramy ma profile zamknięte, co przyczynia się do wyjątkowej sztywności ramy Jeepa Wranglera i jeszcze zwiększa jego znakomite możliwości terenowe. WIĘCEJ
POWRÓT