JEEP® 4X4: GOTOWY NA KAŻDE WYZWANIE.

Gama legendarnych samochodów SUV 4x4 marki Jeep® składająca się z modeli Renegade, Compass, Wrangler i Gladiator jest już gotowa, by towarzyszyć Ci w Twojej kolejnej przygodzie w miejskiej dżungli i na bezdrożach. Nic nie stanie Ci już na drodze. Jeep® jest jednym z wiodących światowych producentów zajmujących się napędem 4x4. Silna pozycja marki to zasługa 80-ciu lat ciągłego badania i ulepszania systemu napędu na cztery koła. Obecnie marka Jeep® pracuje nad nową koncepcją hybrydowego samochodu SUV opartego na technologii 4xe Plug-In Hybrid.

4x4 image

JEEP® 4X4 OFF-ROAD:
WIĘŹ ZRODZONA W BŁOCIE BEZDROŻY.

Koła Twojego Jeepa® 4x4 z łatwością stawią czoła wszystkim trudnościom terenowym, nieważne czy będzie to podmokły lub piaszczysty teren, grząskie bagno, śnieżne połacie czy strome wzniesienia. Emblemat Trail Rated® umieszczony na Twoim Jeepie® oznacza, że jego napęd 4x4 przeszedł pozytywnie najbardziej wymagające testy poruszania się w ekstremalnych warunkach terenowych. Potoki i strumienie nie stanowią już przeszkody. Wysoko umieszczony wlot kolektora ssącego i specjalne uszczelnienie karoserii zapobiegają przedostawaniu się wody do wnętrza pojazdu oraz silnika. Jeśli zastanawiasz się w jaki sposób ominąć żwirowe osuwisko to wiedz, że Jeep® Trail Rated® został wyposażony w bardzo precyzyjny układ kierowniczy przystosowany do radzenia sobie z pochyłościami występującymi w terenie.

Samochody 4x4 marki Jeep® zostały zaprojektowane tak, by sprostać wszystkim wyzwaniom jakie niesie ze sobą jazda w trudnym terenie. Różnorodność napędu 4x4 dostępna w gamie samochodów Jeep® pozwoli Ci znaleźć właściwą drogę przy pokonywaniu stromych podjazdów czy zjazdów oraz ominąć niebezpieczne przeszkody, którymi usłane są bezdroża. 80 lat doświadczenia marki Jeep® w tworzeniu technologii napędu 4x4 pomoże Ci sprostać każdemu wyzwaniu przed którym postawi Cię Matka Natura. Jeśli chcesz dobrze się przygotować do Twojej nowej przygody, zapoznaj się ze wskazówkami z naszego poradnika Off-Road, a w naszej sekcji FAQ znajdziesz odpowiedzi na interesujące Cię kwestie dotyczące modeli naszych samochodów SUV 4x4 Jeep®.

ODNAJDŹ SWOJĄ DROGĘ PRZEZ BEZKRESNĄ DZICZ.

Jesteś miłośnikiem jazdy w dzikim terenie? Wybierz Jeepa® 4x4 z w pełni automatycznym napędem na cztery koła, który pozwoli Ci skupić się na czerpaniu przyjemności z jazdy. Do systemu kontroli trakcji Selec-Terrain®, dodaliśmy funkcję Hill-descent Control, a w wersji Trailhawk® system Selec-Terrain® został wyposażony w funkcję "Rock". Stosuj tryb High w zwykłych warunkach drogowych. Gdy zapragniesz zwiększyć moc Twojego pojazdu podczas wolnej jazdy po wymagających bezdrożach, użyj trybu terenowego Low. Zastosuj go również, by sprawdzić się w trudnej próbie jazdy technicznej. Dodając hak holowniczy do swojego Jeepa® łatwo zwiększysz jego wszechstronność. Będziesz mógł nie tylko holować przyczepę, ale także korzystać z szerokiej gamy akcesoriów takich jak dodatkowy bagażnik, uchwyt na rowery, czy zaczepy niezbędne przy operacjach wyciągania. Akcesoria są bardzo łatwe w montażu. Hak holowniczy można zainstalować w mniej niż 30 minut.

JUŻ CZAS BYŚ ROZPOCZĄŁ TWOJĄ PRZYGODĘ:
ODKRYJ GAMĘ SAMOCHODÓW JEEP® 4X4.

Każda podróż jest inna. Zacznij od wyboru SUV-a Jeep® 4x4 odpowiedniego dla Twoich potrzeb. Odkryj całą gamę pojazdów Jeep® i rozpocznij podróż.

4x4 image

NOWA GENERACJA SUV-a Z NAPĘDEM HYBRYDOWYM.

Jeep® rewolucjonizuje system napędu na cztery koła 4x4, aby sprostać współczesnym wyzwaniom związanym z mobilnością. Powstają hybrydowe SUV-y Jeepa® typu plug-in, wyposażone w innowacyjny napęd na wszystkie koła, który łączy ekscytujące osiągi silnika spalinowego z wydajnością silnika elektrycznego. Rezultatem tego mariażu są lepsze osiągi na szosie i bardziej ekscytujące doznania w terenie. Ponadto 4xe stanowi klucz do świata nowoczesnych rozwiązań w zakresie mobilności, która ewoluuje w taki sposób, by jeszcze więcej czerpać z doświadczeń marki Jeep®.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
4x4 image

JEEP® RENEGADE 4x4
ZMIENIA SIĘ W 4xe

Jeep® Renegade został wyposażony w napęd na cztery koła 4xe, który komunikuje się z systemem wyboru trybu jazdy, pozwalając na dobór jednostki napędowej w zależności od panujących warunków terenowych (użycie wyłącznie silnika elektrycznego bądź benzynowego albo napędu hybrydowego), by przełączać płynnie napęd z dwóch na cztery koła i odwrotnie. Dodatkowo użycie silnika elektrycznego sprawia, że pojazd o wiele łatwiej pokonuje przeszkody terenowe nawet wówczas, gdy kontakt z podłożem utrzymuje tylko jedno z dwóch kół jednej osi.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

JEEP® COMPASS 4x4 zmienia się w 4xe

Jeep® Compass posiada napęd na cztery koła 4xe, który pozwala mu poradzić sobie w każdych warunkach i stawić czoła wszystkim wyzwaniom, które niesie ze sobą codzienność. Wersja Compass Trailhawk® jest kompaktowym SUV-em przeznaczonym do jazdy w terenie. Zastosowanie systemu kontroli trakcji Selec-Terrain®, pozwala na uzyskanie wiodących w tej kategorii pojazdów osiągów 4x4.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
4x4 image

NOWY JEEP® WRANGLER 4x4 RÓWNIEŻ ZMIANIA SIĘ W 4XE

Jeep® Wrangler, ikona marki Jeep®, został stworzony by towarzyszyć Ci w Twojej kolejnej przygodzie. Wrangler dostępny jest w dwóch wersjach: z klasycznym systemem napędu 4x4 z blokowanymi dyferencjałami i elektronicznym odłączaniem stabilizatora lub z napędem hybrydowym 4xe, w którym w odróżnieniu od innych samochodów w tej gamie, silniki elektryczne i benzynowe nie napędzają tych samych osi, ale mogą działać niezależnie, napędzając albo oś przednią albo tylną. Zaletą obydwu tych rozwiązań jest to, że Wrangler zabierze Cię wszędzie tam gdzie tego zapragniesz: w zakątki pogrążone w otchłani lasu, w ulubione skaliste pustkowia lub w Twoje sekretne miejsce nad dziką rzeką, no i oczywiście do centrum miasta.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

NOWY JEEP® GLADIATOR 4X4 DIESEL.

Jeep® Gladiator po raz pierwszy przybywa do Europy. Pick-up z homologacją N1 właściwą dla samochodu ciężarowego z dumą prezentuje wszystkie swoje niezwykłe cechy: przestronność, wytrzymałość i osiągi typowe dla Jeepa®. Gladiator jest wyposażony w silnik 3.0 V6 turbodiesel, który generuje moc 264 KM i 600 Nm momentu obrotowego. Jednostka napędowa współpracuje z automatyczną 8 stopniową skrzynią biegów, przenoszącą napęd na układ 4x4 wspomagany systemem Selec-Trac® ze zredukowanymi przełożeniami.

ODKRYJ GLADIATORA
4x4 image

A TERAZ JUŻ CZAS BYŚ ROZPOCZĄŁ TWOJĄ NOWĄ PRZYGODĘ:

Rozpocznij już teraz Twoją podróż. Jesteśmy po to, by przedstawić Ci naszą ofertę i służyć Ci naszym doświadczeniem w skutecznym wykorzystaniu napędu 4x4. Odkryj ofertę całej gamy samochodów Jeep® i przygotuj się na to, by zdominować bezdroża.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ