WIELKA IMPREZA MIŁOŚNIKÓW MARKI JEEP®

Camp Jeep® to wyjątkowa impreza skierowana do osób, dla których Jeep® to nie tylko marka samochodu, ale także styl życia, w którym poczucie wolności i miłość do off-roadu grają główne role. Camp Jeep® to wydarzenie na którym nie może zabraknąć kierowcy „cywilnego” Compassa, ani właścicieli podrasowanych Wranglerów.

W tym roku fani spotykają się w dniach 6-9 czerwca w samym sercu mazur, w położnym pomiędzy jeziorami Juno i Czos, malowniczym Mrągowie. W trakcie trzydniowego zlotu uczestnicy pokonają 5 tras o zróżnicowanym poziomie trudności, a także wezmą udział w żeglarskich regatach oraz zwiedzą najciekawsze atrakcje regionu.

 

To już piąta edycja Camp Jeep®. Po raz pierwszy fani marki spotkali się w 2015 roku w Jurze Krakowsko-Częstochowskiej, później były Bieszczady, gdzie razem z nimi celebrowaliśmy 75. urodziny marki Jeep®. Następnie Camp Jeep® gościł w Karkonoszach, rok temu na Kaszubach, a teraz przyszedł czas na krainę tysiąca jezior – Mazury.   

Serdecznie zapraszamy do śledzenia relacji z Camp Jeep® 2019 w naszych kanałach social media – Facebooku, Instagramie oraz Twitterze!

// START TREASURE DATA SCRIPT // END TREASURE DATA SCRIPT