30 PAŹFINAŁ TRASY ROLLING STONES Z JEEPEM COMPASSEM W PARYŻU
Europejską trasę koncertową zespołu Rolling Stones zwieńczył widowiskowy koncert w Paryżu. Muzykom w trasie i na scenie towarzyszył wyjątkowy Jeep® Compass, który podczas występów był wyeksponowany na osobnej scenie, na której można było doświadczyć jedynego w swoim rodzaju „brand experience”.

Marka Jeep® była sponsorem 14. trasy koncertowej legendarnego zespołu, na którą bilety rozeszły się w oszałamiającym tempie. Niezwykłe tournee „Rolling Stones – No Filter" zostało niezwykle gorąco przyjęte w całej Europie. Tak samo było podczas ostatniego koncertu zwieńczającego trasę, który odbył się 22 października na paryskiej U Arenie.

Na każdym z występów muzycy zarażali niezwykłą rock'n'rollową energią i z niesamowitym entuzjazmem dzielili się z publicznością repertuarem obejmującym największe przeboje z pięćdziesięcioletniej kariery zespołu.

Każdemu koncertowi towarzyszyła specjalna scena, na której był WYEKSPONOWANY Jeep® Compass. Dzięki temu fani mieli możliwość przeżycia wyjątkowego „brand experience”. Podczas koncertu publiczność mogła wcielić się w gwiazdy rocka, grając na żywo na instrumentach muzycznych piosenki Rolling Stonesów puszczane z głośników tego niezwykle funkcjonalnego, kompaktowego SUV-a z logo Jeep®.

// START TREASURE DATA SCRIPT // END TREASURE DATA SCRIPT