FCA-Group Bank Polska S.A. (można zamieścić logo spółki, logo najlepsza instytucja finansowa 2015 i 2016 i 2017)FCA-Group Bank Polska S.A. prowadzi działalność operacyjną od czerwca 1998 roku, a swoje usługi oferuje na terenie całego kraju za pośrednictwem sieci sprzedaży (dealerów) FCA Poland S.A. Bank specjalizuje się w udzielaniu kredytów na finansowanie zakupu nowych i używanych samochodów produkowanych przez Grupę FCA dostępnych w salonach sieci sprzedaży FCA Poland S.A.

Na ofertę Banku składają się: kredyty standardowe oraz promocyjne na zakup samochodów, kredyty gotówkowe na finansowanie towarów i usług serwisowych oferowanych przez salony dealerskie oraz produkty ubezpieczeniowe.

Istnieje możliwość wliczenia poniższych elementów w raty kredytu samochodowego:
ubezpieczenia komunikacyjnego,
ubezpieczenia spłaty leasingu Bezpieczny Kredyt,
ubezpieczenia GAP,
usług Wydłużonej Gwarancji i Pakietów Okresowej Obsługi Serwisowej,
dodatkowego wyposażenia samochodu.

W 2015 roku spółka otrzymała dwa wyróżnienia - Godło: Instytucja Finansowa Roku 2015 oraz Produkt Finansowy Roku 2015 za Kredyt MIÓD-MALINA nadane przez Kapitułę Centralnego Biura Certyfikacji Krajowej. Kolejne wyróżnienie "Instytucja Finansowa Roku" zostało przyznane przez Kapitułę Centralnego Biura Certyfikacji Krajowej w roku 2016 i 2017

Więcej szczegółów dotyczących oferty kredytowej i ubezpieczeniowej na www.fcabank.pl, pod numerem telefonu Biura Obsługi Klienta FCA-Group Bank: (0-22) 607 49 90 oraz w salonach dealerskich.
Zachęcamy do skorzystania z oferty kredytowej FCA-Group Bank Polska S.A.