JEEP® AVENGER ZWYCIĘŻA W PLEBISCYCIE „WOMEN’S WORLD CAR OF THE YEAR”

Międzynarodowe grono 63 dziennikarek motoryzacyjnych pochodzących z 45 krajów – jurorek plebiscytu Women's World Car of the Year – wskazało Jeepa Avengera jako zwycięzcę w kategorii „Family SUV”. Zaprojektowany i wyprodukowany w Europie, Jeep® Avenger B-SUV jest pierwszym w historii marki samochodem z napędem elektrycznym (BEV). Został doceniony za udany design i doskonałe możliwości terenowe, a także zaangażowanie w przyszłość, tak ważne dla całej planety.
Jeep® Avenger to wyjątkowe połączenie możliwości, stylu, funkcjonalności i zaawansowanych technologii. Zapewnia 404 km zasięgu w cyklu mieszanym (WLTP), który w cyklu miejskim zwiększa się do ponad 550 km. Nowy elektryczny układ napędowy łączy unikalny 400-woltowy silnik elektryczny o mocy 115 kW i maksymalnym momencie obrotowym wynoszącym 260 Nm z nowym akumulatorem o pojemności 54 kWh. Ten kompaktowy, w pełni elektryczny model SUV-a przeznaczony jest dla ludzi aktywnych i ciekawych świata.
Avenger przejdzie teraz do rundy finałowej, aby walczyć o główną nagrodę WWCOTY, która zostanie ogłoszona 8 marca, w Międzynarodowym Dniu Kobiet. Trzymamy kciuki!

// START TREASURE DATA SCRIPT // END TREASURE DATA SCRIPT