Premiera Jeep® Compass na Poznań Motor Show 2017
Kompaktowy SUV Jeep® Compass już w Polsce! Relacja z premiery na Międzynarodowych Targach Poznańskich.Już po premierze! W dniach 6-9 kwietnia 2017 r. podczas Poznań Motor Show 2017 odbyła się oficjalna, polska premiera najbardziej wyczekiwanego SUV-a w portfolio marki – Jeepa Compassa. Dzięki temu legendarna gama samochodów Jeep® wreszcie mogła zaprezentować się w pełnej okazałości.


Najnowszy Jeep® dzięki połączeniu wielu unikalnych cech, takich jak najlepsze w klasie, sprawdzone systemy napędu 4x4 czy zaawansowane, ekonomiczne układy napędowe, a także doskonała dynamika prowadzenia, swoboda podróżowania oraz bogata oferta systemów bezpieczeństwa i zaawansowanych technologii ma realną szansę zrewolucjonizować rynek samochodów sportowo-użytkowych. Globalne plany obejmują dostępność modelu w ponad 100 krajach – najpierw w Ameryce Północnej, a w drugiej połowie roku również w Europie, na Bliskim Wschodzie i w Afryce.


Compassa wyposażono w odświeżony grill, nadano nowy kształt jego nadkolom, a ponadto wzbogacono go o dwupanelowe panoramiczne okno dachowe, wielofunkcyjną kierownicę obszytą skórą i profilowane fotele. Całości dopełnia wysublimowane wykończenie. Ponadto model oferuje kierowcy dostęp do nowych technologii, m.in. systemu UConnect 8.4 NAV nowej generacji i 7-calowego, kolorowego wyświetlacza TFT. Samochód będzie oferowany z 7 opcjami oszczędnych układów napędowych do wyboru.


Podczas tegorocznego Poznań Motor Show Compass przyciągał na stoisko FCA tłumy odwiedzających i święcił triumfy popularności. W trakcie wydarzenia swoją premierę miał również Alfa Romeo Stelvio, pierwszy SUV w dorobku włoskiej marki. Łącznie na stoisku zostało zaprezentowanych 16 topowych modeli marek Fiat, Abarth oraz Alfa Romeo i Jeep®.


Poznań Motor Show to największy salon samochodowy w Polsce i czwarty pod względem wielkości w Europie.

// START TREASURE DATA SCRIPT // END TREASURE DATA SCRIPT