„Zielony samochód roku 4x4 2023” dla Jeepa Grand Cherokee

Grand Cherokee 4xe zabiera nas w ekscytującą podróż z zupełnie nowym poziomem wydajności i troski o środowisko naturalne przy zachowaniu doskonałych osiągów i możliwości zarówno na drodze, jak i w terenie.


Magazyn „Green Car Journal” nadał Jeepowi Grand Cherokee 4xe prestiżowy tytuł “Zielony samochód 4x4 2023”. Wręczanie nagród miało miejsce podczas odbywającego się co roku wydarzenia San Antonio Auto. Oferujący 48 km zasięgu w trybie mieszanym i aż do 51 km zasięgu w cyku miejskim, Grand Cherokee 4xe 2023 jest wyposażony w hybrydowy napęd Plug-in (PHEV), łączący 2.0-litrowy, czterocylindrowy silnik z turbodoładowaniem z dwoma silnikami elektrycznymi, pakietem akumulatorów wysokiego napięcia i ośmiostopniową automatyczną skrzynią biegów TorqueFlite. Całkowita moc układu napędowego wynosi 380 KM i 640Nm momentu obrotowego,
co zapewnia przyspieszenie od 0 do 100 km/h w imponujące 6,3 sekundy.
Nowy Grand Cherokee 4xe jest kolejnym dowodem dążenia marki Jeep® do bycia globalnym liderem w elektryfikacji pojazdów SUV pod hasłem „Wolność bez Emisji”. Zastosowanie technologii PHEV w Grand Cherokee 4xe to gwarancja oszczędności paliwa i przyjaznego podejścia do środowiska przy zachowaniu flagowej dla marki wolości, zamiłowania do przygód i przyjemności z jazdy.

// START TREASURE DATA SCRIPT // END TREASURE DATA SCRIPT