Jeep Wrangler Unlimited 4xe zwycięzcą plebiscytu Auto Lider 2022.

Plebiscyt Auto Lider na stałe zagościł wśród ważnych wydarzeń w polskiej branży motoryzacyjnej. Rokrocznie, już od dwudziestu lat, czytelnicy – najpierw Auto Moto, a potem także Motoru i serwisu magazynauto.pl – oddają tysiące głosów, wyrażając swoje poparcie dla samochodów i marek w kilkunastu kategoriach.

W tym roku czytelnicy wybierali auta łącznie w 13 kategoriach. Segment w kategorii Duże SUV-y/Auta Terenowe zdominował kultowy Jeep Wrangler 4xe. Legendarny SUV z siedmioszczelinowym grillem pokonał Audi Q8, Volvo XC90 oraz całą pozostałą konkurencję spoza podium.

Jeep Wrangler to bezpośredni spadkobierca słynnego Willysa z 1941 roku, od którego rozpoczęła się ponad 80-letnia już historia marki. Wprowadzony na rynek zeszłego lata, nowy Jeep Wrangler 4xe Plug-in Hybrid jest najmocniejszym, najbardziej wydajnym, przyjaznym dla środowiska, zaawansowanym technicznie i skomunikowanym ze światem Wranglerem dostępnym dotychczas w Europie. Model stanowi kamień milowy w historii marki i kolejny krok w kierunku elektryfikacji całej jej gamy. Dzięki hybrydowemu układowi napędowemu Plug-in, Wrangler 4xe umożliwia klientom bezemisyjną mobilność z napędem w pełni elektrycznym, czerpanie radości z wydajnej i przyjemnej jazdy po drogach i jednocześnie korzyści z ulepszonych osiągów terenowych uzyskiwanych w niemal absolutnej ciszy.

Układ napędowy Jeepa Wranglera 4xe łączy dwa silniki elektryczne, 2-litrowy silnik benzynowy R4 i ośmiostopniową, automatyczną skrzynię biegów, zapewniając niemal bezgłośną jazdę i jeszcze lepsze możliwości terenowe 4x4, bez obaw o zasięg. Bogaty pakiet usług Uconnect™ pozwala klientom cieszyć się zintegrowanymi rozwiązaniami w zakresie funkcjonalności, komunikacji i łatwości ich użycia.

W tym roku gama została dodatkowo wzbogacona o zaawansowane rozwiązania technologiczne i pełen zakres zaawansowanych systemów wspomagania kierowcy ADAS najnowszej generacji, nowe kolory nadwozia, przednią szybę Gorilla Glass oraz dach Sunrider Fliptop by Mopar® z licznymi kombinacjami (Hard Top, trzyczęściowy Hard Top, Soft Top).

O sukcesie Wranglera w Polsce świadczy m.in. wynik plebiscytu Auto Lider 2022 oraz wyniki sprzedaży, w 2021 roku aż 701 klientów wybrało flagowy model Jeepa, co stanowi o przeszło jedną trzecią więcej niż rok wcześniej. Polscy klienci pokochali obietnicę wolności i przygody terenowej, jaką niesie ze sobą flagowy model marki, i docenili korzyści hybrydowej wersji 4xe Plug-in, jedynej dostępnej od tego roku w Europie.

Cena Wranglera Unlimited 4xe MY2022 zaczyna się od 327 700 PLN* za wersję z silnikiem benzynowym GME 2.0 Turbo 270 KM i silnikiem elektrycznym P2 145 KM oraz napędem 4x4 Selec-Trac Full Time z ośmiobiegową, automatyczną skrzynią.

Szczegółowa oferta jest dostępna u dealerów i na stronie www.jeep.pl.

Niniejsza informacja jest aktualna na dzień publikacji. Specyfikacja techniczna opisywanych modeli, akcesoriów oraz usług może ulec zmianie. Niektóre modele, elementy wyposażenia, akcesoria oraz usługi i funkcje mogą być dostępne i działać tylko w wybranych krajach lub wyłącznie za dodatkową opłatą..

*Podane ceny zawierają koszt przygotowania samochodu i opłatę transportową w wysokości 500 PLN brutto.

// START TREASURE DATA SCRIPT // END TREASURE DATA SCRIPT