Jeep® Wrangler i Jeep® Renegade po raz kolejny faworytami czytelników „Auto Bild allrad”
Znowu docenione! Modele Wrangler oraz Renegade w czołówce rankingu czytelników „Auto Bild allrad”.Modele Wrangler i Renegade znów docenione! Czytelnicy niemieckiego specjalistycznego czasopisma „Auto Bild allrad” poświęconego SUV-om i samochodom z napędem 4x4, już po raz drugi z rzędu uznali Jeepa® Wranglera za najlepsze auto w kategorii „Samochód off-roadowy i SUV w przedziale cenowym od 30 000 do 50 000 euro”, a Renegade utrzymał swoją pozycję na podium w tej kategorii.


Kultowy Wrangler, uważany za prawdziwego następcę modelu 1941 Willys-Overland MB, pierwszego auta terenowego z napędem 4x4, ponownie jest najlepszym samochodem według czytelników magazynu „Auto Bild allrad”. Co więcej, Wrangler zajął trzecie miejsce w ogólnej kategorii, zaraz za znanymi modelami niemieckich producentów samochodów klasy premium. Pozycja ta potwierdza tym samym ogromne uznanie dla Jeepa, szczególnie ze strony kierowców SUV-ów.


To jednak nie koniec wyróżnień! Triumf w kategorii „Samochód off-roadowy i SUV w cenie do 30 000 euro” świętuje również kompaktowy SUV Jeep® Renegade. Już trzeci rok z rzędu Czytelnicy „Auto Bild allrad” potwierdzili miejsce w pierwszej trójce dla tego modelu.


W konkursie wzięło udział 170 modeli podzielonych na 10 kategorii. Pozycje w czołówce rankingu po raz kolejny dowodzą, że modele legendarnej marki Jeep® cieszą się ogromnym uznaniem i niesłabnącą popularnością.

// START TREASURE DATA SCRIPT // END TREASURE DATA SCRIPT