Jeep® Wrangler Willys 4xe– nowa wersja w gamie

Gama zelektryfikowanych modeli Jeepa Wranglera 4xe została wzbogacona o nową wersję – Jeep® Wrangler Willys 4xe z najwydajniejszym układem napędowym!

Jeep® Wrangler 4xe jest najlepiej sprzedającą się hybrydą Plug-in w Ameryce. Teraz północnoamerykańska gama zelektryfikowanych modeli Jeepa Wranglera 4xe została wzbogacona o nową wersję – Jeep® Wrangler Willys 4xe. Wrangler 4xe wyróżnia się układem hybrydowym o łącznej mocy 380 KM i akumulatorem wysokonapięciowym o pojemności 17 kWh, który zapewnia ponad 40 km zasięgu w trybie czysto elektrycznym. 4xe to najbardziej zaawansowany i maksymalnie wydajny układ napędowy ze wszystkich Wranglerów wyposażony w:

• dwa silniki elektryczne, pierwszy z funkcją generatora prądu montowany przy silniku spalinowym, drugi trakcyjny, przy skrzyni biegów,

• pakiet 96-ogniwowych akumulatorów litowo-jonowych o napięciu 400 woltów, z technologią NMC,

• czterocylindrowy, oszczędny silnik benzynowy R4 z turbodoładowaniem o pojemności 2 l,

• 8-biegową skrzynię automatyczną TorqueFlite.

Jeep® Wrangler Willys 4xe oferuje jazdę w trzech trybach: hybrydowym, elektrycznym i eSave. Posiada emblemat Trail Raited potwierdzający możliwości 4x4, uzyskany min. dzięki głębokości brodzenia 76 cm, płytom chroniącym podwozie, niebieskim zaczepom holowniczym czy 17”, malowanym na czarno obręczom kół z agresywnymi oponami terenowymi.

Świetne połączenie energii elektrycznej z układem 4x4 sprawdza się przy jeździe terenowej: zapewnia bardziej precyzyjną jazdę podczas wspinania się i pełzania, bez konieczności przeciążania układu. Ponadto Willys został wyposażony w system kontroli prędkości Selec-Speed z funkcją asystenta zjazdu i asystenta podjazdu, co daje kierowcy pełną kontrolę nad prędkością samochodu podczas jazdy w górę lub w dół.

W Ameryce Północnej zamówienia na model Wrangler Willys 4xe można składać już teraz, a pierwsze dostawy rozpoczną się pod koniec 2022 r.

// START TREASURE DATA SCRIPT // END TREASURE DATA SCRIPT