Nowe samochody Jeep® Renegade i Compass 4xe. Technologia hybrydowa Plug-In na wyciągnięcie rękiWolność, przygoda, pasja – to uniwersalne wartości marki Jeep®, które towarzyszą jej od momentu powstania w 1941 roku i są filarami jej renomy na świecie. Legendarne modele Renegade i Compass stają się pionierami „zielonej rewolucji” marki, która wkracza w świat hybryd. Wprowadzenie samochodów Renegade 4xe i Compass 4xe z technologią Plug-In Hybrid to wielki krok na drodze ku poszanowaniu środowiska i zmniejszeniu kosztów eksploatacji pojazdów.

Nowe modele 4xe idealnie nadają się do codziennej jazdy po mieście. Pojemny akumulator o mocy 11,4 kWh zapewnia zasięg aż do 50 km i zerową emisję zanieczyszczeń* w trybie elektrycznym. Emblemat 4xe symbolizuje wydajność i moc, a połączenie silnika spalinowego i silnika elektrycznego gwarantuje niezwykłe osiągi i wyjątkową przyjemność z jazdy - przyspieszenie od 0 do 100 km/h w 7,1 sekundy w wersji 240 KM i maksymalną prędkość 130 km/h w trybie elektrycznym i aż 200 km/h w trybie hybrydowym*.

Nowe modele marki Jeep® to również zaawansowana technologia i najwyższy poziom bezpieczeństwa. Zostały wyposażone w najbardziej zaawansowane systemy bezpieczeństwa ADAS na rynku, takie jak system ostrzegania przed najechaniem na poprzedzający pojazd, system ostrzegania przed niezamierzoną zmianą pasa ruchu, przednie i tylne czujniki parkowania i wiele więcej. Wszystko po to, abyś mógł bezpiecznie dojechać do celu.

Już we wrześniu nowe modele Jeep® 4xe zadebiutują w salonach. Dostępne będą trzy wersje wyposażenia - „Limited”, „S” i „Trailhawk”, w dwóch poziomach mocy - 190 lub 240 KM – z funkcjami technologicznymi i zaawansowanymi systemami bezpieczeństwa, nowymi ekskluzywnymi funkcjami e-Driving oraz możliwością ładowania akumulatora w miejscach publicznych i w domu dzięki ładowarkom easyWallbox.

Nowe modele Renegade i Compass 4xe będą napędzane naszymi bezkompromisowymi rozwiązaniami hybrydowymi. Zaawansowana technologia sprawi, że podróż przez nieprzewidywalną „miejską dżunglę”, jak i nieodkryty szlak nie będzie stanowić żadnego wyzwania. Zostań świadomym kierowcą, wspólnie z marką Jeep®.

*  Zgodnie z cyklem pomiarowym WLTP – dokładne dane mogą różnić się w zależności od kombinacji wyposażenia/wersji.

// START TREASURE DATA SCRIPT // END TREASURE DATA SCRIPT