Marka Jeep® wprowadza nową edycję specjalną Renegade Upland
Do salonów Jeep® w Polsce właśnie trafiła zupełnie nowa, bardziej sportowa specjalna edycja kompaktowego SUV-a Renegade z napędem 4x4. Renegade Upland wyróżnia off-roadowy wygląd i terenowe wyposażenie.


W maju w salonach Jeep® pojawiła się nowa, jeszcze bardziej sportowa edycja specjalna Renegade Upland z napędem na cztery koła. Nowa odsłona Renegade wyróżnia się charakterystycznym off-roadowym wyglądem i jest wzbogacona o wyposażenie przydatne w jeździe terenowej, takie jak choćby specjalny terenowy zderzak przedni z wersji Trailhawk i stalowe płyty osłonowe podwozia.


Nowego Renegade Upland wyposażono w diesel Multijet II o pojemności 2 litrów i mocy 140 KM, współpracujący z 9-stopniową, automatyczną skrzynią biegów i ekskluzywnym systemem napędu 4x4 Active Drive Low 4x4 z przełożeniem pełzającym 16,5:1. Standardowym wyposażeniem jest również system zarządzania trakcją Selec-Terrain z czterema trybami (Auto, Śnieg, Piasek i Błoto) zapewniający optymalne możliwości terenowe na każdej możliwej nawierzchni oraz system Hill Descent Control umożliwiający płynny i kontrolowany zjazd ze wzniesienia.


Aby zapewnić bardziej sportowy i agresywny wygląd, edycję specjalną Renegade Upland zdobią sportowe, błyszczące czarne akcenty na 17'' aluminiowych obręczach kół, grillu przednim i na logo Jeep® oraz na tylnym oznaczeniu „4x4” i bocznym napisie „Renegade”. Ekskluzywny motyw „Upland” zdobi zarówno fotel kierowcy, jak i pasażera, uzupełniając wystrój wnętrza nowej edycji specjalnej.


Ten sam sportowy styl odzwierciedla charakter wnętrza, dzięki anodyzowanym pomarańczowym akcentom dekoracyjnym na głośnikach, kratkach nawiewu, dźwigni zmiany biegów oraz na uchwytach na kubki na centralnej konsoli. Do pozostałych elementów wyposażenia wnętrza należą: czarna tapicerka foteli, skórzana kierownica i maty podłogowe z logo Jeep®. Ciekawym rozwiązaniem jest zestaw wskaźników z 3,5" wyświetlaczem TFT – dzięki zaawansowanej technologii dla wyświetlaczy LCD pozwala on na uzyskanie jaśniejszych i wyraźniejszych obrazów, co oferuje szerokie możliwości indywidualizacji, od podstawowego odczytu analogowego po centralny wyświetlacz cyfrowy, który w jasny sposób przedstawia informacje o samochodzie za pomocą intuicyjnych ikon, uzupełniając wnętrze edycji specjalnej Upland.


Dodatkowo edycja specjalna Renegade Upland oferuje niezwykle bogate wyposażenie w standardzie, stworzone z myślą, aby zapewniać podróżującym maksymalny komfort. Obejmuje ono tempomat z ogranicznikiem prędkości, tylne czujniki parkowania, światła przeciwmgielne, klimatyzację manualną (dwustrefowa automatyczna klimatyzacja jest dostępna opcjonalnie) oraz system multimedialny Uconnect z 5" ekranem dotykowym (z nawigacją na życzenie).


Jeep® Renegade Upland jest dostępny w pięciu wyrazistych, energetycznych kolorach nadwozia: białym Alpine White, pomarańczowym Omaha Orange, czarnym Carbon Black oraz Solid Black i zielonym Hyper Green.

// START TREASURE DATA SCRIPT // END TREASURE DATA SCRIPT