EUROPEJSKA PREMIERA JEEPA COMPASSA NA MIĘDZYNARODOWYM SALONIE SAMOCHODOWYM GENEWA 2017
Nareszcie w Europie! Premiera Jeepa Compassa – zupełnie nowego, kompaktowego SUV-a o najlepszych w swojej klasie właściwościach terenowych.Podczas tegorocznego 87. Salonu Samochodowego w Genewie odbyła się europejska premiera zupełnie nowego Jeepa Compassa – SUV-a o najlepszych w swojej klasie właściwościach terenowych. Model był prezentowany w dwóch odsłonach: Limited i Trailhawk.


Jeep® Compass to zupełnie nowy kompaktowy SUV w dorobku marki, przedstawiciel najpopularniejszego segmentu SUV-ów w Europie. Został wyposażony w najlepszy w klasie, typowy dla Jeepa potencjał napędu 4x4 z możliwością wyboru jednej z aż 17 zaawansowanych kombinacji układu napędowego. W połączeniu z autentycznym designem marki, doskonałą dynamiką jazdy na drodze, zapewnia on niezwykłą swobodę przeżywania przygód na otwartym powietrzu. Ponadto Jeep® Compass został wyposażony w ponad 70 zaawansowanych, przyjaznych użytkownikowi systemów bezpieczeństwa i łączności.


W specjalnym obszarze stoiska marki odwiedzający mogli przetestować nowego Jeepa Compassa w wirtualnej rzeczywistości 360 stopni dzięki specjalnemu konfiguratorowi (Jeep® VR Configurator).


Dzięki poszerzeniu rodziny Jeepa o kompaktowego Compassa, marka po raz pierwszy w Europie mogła zaprezentować pełną gamę modeli Trailhawk. Trailhawk to wyraz najlepszych możliwości terenowych w swojej klasie, nawiązujący do off-roadowej tradycji i korzeni marki. Odmiana ta świadczy o najlepszych własnościach 4x4 oferowanych w poszczególnych segmentach.


W świetle reflektorów na stoisku marki pojawiły się również specjalne edycje Jeepów: Jeep® Wrangler Rubicon Recon, flagowy model Grand Cherokee i legendarny Wrangler w specjalnej wersji Night Eagle. Towarzyszył im Jeep® Wrangler Rubicon z „Mopar® One” – pakietem zapewniającym jeszcze lepsze parametry terenowe, w 100% dopuszczonym do użytku na drogach publicznych, a także wspomniana, pełna gama modeli Trailhawk. Na wybiegu zaprezentowały się również unikalne, bardziej terenowe wersje samochodów: Jeep® Wrangler Rubicon z pakietem Mopar® One, Jeep® Cherokee Overland oraz Jeep® Renegade.

// START TREASURE DATA SCRIPT // END TREASURE DATA SCRIPT