ROLLING STONES I JEEP® COMPASS: WYJĄTKOWE TOURNÉE
Jeep® Compass wyruszył w kolejną niesamowitą przygodę, tym razem z legendarnym zespołem Rolling Stones! Marka Jeep® została oficjalnym sponsorem europejskiego tournée 2017 „Rolling Stones – No filter”, zaplanowanego od 9 września do 25 października. To już drugie wspólne spotkanie marki i zespołu Rolling Stones, kontynuuacja współpracy nawiązanej w 2014 r. podczas trasy koncertowej „14 On Fire”.  


Grupa Rolling Stones poprzez swój wyjątkowy styl, daleki od utartych schematów, zrewolucjonizowała historię muzyki rockowej. Podobnie jak legendarne, światowej sławy pojazdy typu SUV marki Jeep®, które od 76 lat są najbardziej autentycznym wyrazem wolności i przygody w branży motoryzacyjnej.  


Nie dziwnego więc, że to właśnie te dwie ikony z prawdziwego zdarzenia spotykają się, by wspólnie poczuć całą niesamowitą energię tournée „Rolling Stones – No filter”. Dzięki 14 koncertom to emocjonujące wydarzenie zawita do kilku najbardziej fascynujących europejskich miast.  


Koncertom będą towarzyszyć atrakcje multimedialne i muzyczne, które pozwolą wyrazić wolnego ducha, zawsze „off-ordinary”. Gościem specjalnym towarzyszącym muzykom jest nowy Compass, który „wystąpi” na specjalnie przygotowywanej scenie.  


Nowy Jeep® Compass, najmłodsze dziecko w rodzinie Jeep®, łączy w sobie legendarne możliwości terenowe marki z przyjaznymi użytkownikowi systemami łączności i bezpieczeństwa. Całość tego kompaktowego SUV-a została „opakowana” w wyróżniający się i nowoczesny design.  


Żeby zapoznać model z milionami fanów Rolling Stones, przy okazji koncertów marka przygotowała szereg atrakcji wraz ze specjalną strefą, stworzoną zgodnie z koncepcją „recalculating” i rozsławioną przez spot towarzyszący wprowadzeniu na rynek nowego Jeepa® Compassa.  


Na każdym przystanku tournée będzie budowana specjalna scena, umiejscowiona w chętnie uczęszczanym miejscu, gdzie można będzie przeżyć jednyne w swoim rodzaju niezwykłe „brand experience” z marką Jeep® i nowym Jeepem Compassem w roli głównej.  


Na scenie fani będą mogli wcielić się w gwiazdy rocka, odtwarzając akordy piosenek Rolling Stonesów, puszczanych z głośników ustawionego na scenie Jeepa Compassa. Najbardziej utalentowani zyskają szansę wystapienia i zagrania na żywo na instrumentach muzycznych przygotowanych na scenie. Po zakończeniu występu, będą oni mogli podpisać się na znajdującej się z tyłu sceny tablicy i napisać, z czego musieli zrezygnować, żeby znaleźć się na koncercie. Na scenie Jeepa będzie można również zrobić sobie zdjęcia i udostępnić je w mediach społecznościowych z użyciem oficjalnych hashtagów #recalculating, #jeepcompass, #jeep® i #stonesnofilter.

// START TREASURE DATA SCRIPT // END TREASURE DATA SCRIPT