Elektryzujące emocje – Juventus i samochody Jeep® 4xe wchodzą do gryMarka Jeep® wspólnie z klubem piłkarskim Juventus przygotowała specjalny spot reklamowy prezentujący nowe, hybrydowe samochody Jeep® Renegade i Compass 4xe. Premiera materiału wideo odbyła się podczas ostatniego meczu pomiędzy Juventusem, a zespołem Crotone. Na koszulkach Juventusu widniało również logo Jeep® 4xe, które wyraża perfekcyjne połączenie osiągów, wydajności i troski o nasze wspólne dobro – środowisko naturalne.

Zaledwie kilka tygodni wcześniej Juventus świętował zdobycie, po raz dziewiąty z rzędu, mistrzostwa Włoch. Z tej okazji marka Jeep® przygotowała kampanię „Campioni in Carica”, której przesłanie reklamowe dotyczyło zarówno zwycięstwa w Serie A, jak i premiery nowego, hybrydowego napędu samochodów Jeep® Renegade i Compass 4xe.

Marka Jeep® dąży do osiągnięcia pozycji lidera w dziedzinie ekologicznych technologii, zapewniających coraz bardziej zrównoważoną mobilność, przy jednoczesnym zachowaniu dziedzictwa i historycznych wartości marki. Przygoda, autentyczność, wolność i pasja to wartości wpisane w DNA marki Jeep®, która dzięki technologii hybrydowej Plug-In oferuje najlepsze osiągi i przyjemność z jazdy wśród wszystkich swoich SUV-ów.

Zwycięska współpraca między klubem Juventus, a marką Jeep® została zapoczątkowana w 2012.

Kliknij tutaj, aby zobaczyć wideo prezentujące nowe samochody Jeep® Renegade i Compass 4xe oraz towarzyszących im piłkarzy aktualnego mistrza Włoch na stadionie Allianz Arena w Turynie.

// START TREASURE DATA SCRIPT // END TREASURE DATA SCRIPT