Jeep® przedstawia nowego Wranglera Rubicon 392 Concept z 6,4-litrowym silnikiem V-8Marka Jeep® prezentuje nowy model samochodu Wrangler Rubicon 392 Concept, który jest napędzany silnikiem V-8 o pojemności 6,4 litra. Silnik dostarcza moc aż 450 KM i przyspiesza od 0 do 60 mph w mniej niż 5 sekund.

Połączenie potężnego 6,4-litrowy silnika V-8 i mocniejszej, ośmiostopniowej skrzyni biegów wymagało zastosowania praktycznych rozwiązań. Jeep® Wrangler Rubicon 392 Concept ma ulepszone mocowania silnika i zmodyfikowaną ramę. Ulepszone zawieszenie obejmuje nowe aluminiowe amortyzatory jednorurowe FOX® zapewniające płynniejszą pracę zawieszenia i lepiej rozpraszające ciepło. Aktywny układ wydechowy z dwoma trybami pracy (ciszej/głośniej) zmienia brzmienie po naciśnięciu specjalnego przycisku.

Jeep® Wrangler Rubicon 392 Concept może pochwalić się jeszcze lepszymi możliwościami terenowymi dzięki osiom Dana 44 trzeciej generacji, dwubiegowej skrzyni rozdzielczej Selec-Track, elektronicznej blokadzie przedniej i tylnej osi Tru-Lock, 37-calowym oponom do jazdy w terenie, które otulają specjalne 17-calowe obręcze z pierścieniem beadlock utrzymujące opony na felgach podczas ekstremalnych obciążeń bocznych, co pozwala na obniżenie ciśnienia w oponach i zwiększenie ich przyczepności.

Najmocniejsza, 8-biegowa, automatyczna skrzynia biegów i skrzynia rozdzielcza stałego napędu 4x4 poprawiają ogólnie właściwości jezdne, a wysoki moment obrotowy przy niskiej prędkości dostępne są dzięki przełożeniu 3,73, co zapewnia lepszą wydajność na autostradzie i jeszcze więcej możliwości podczas jazdy po wymagającym szlaku.

Nadwozie samochodu Jeep® Wranglera Rubicona 392 Concept polakierowane jest w kolorze Granite Crystal i ozdobione brązowymi akcentami na hakach, emblematach, sprężynach, amortyzatorach i kołach. Oprócz tego wyróżnia się także wytrzymałą maską silnika o dynamicznym wyglądzie, specjalnymi, niepełnymi drzwiami i sterowanym elektrycznie dachem Sky One-Touch ze zdejmowanymi panelami bocznymi. Teraz możesz poczuć prawdziwą wolność podczas podróży przez „miejską dżunglę” oraz w trakcie odkrywania nowych szlaków.

// START TREASURE DATA SCRIPT // END TREASURE DATA SCRIPT