Spółka FCA Poland postanowiła zaangażować się w pomoc polskim służbom w walce z zagrożeniem. Marka Jeep® oraz pozostałe marki należące do spółki oddały do dyspozycji służbom i wolontariuszom 14 samochodów. Pośród nich są samochody Jeep® Renegade, Compass, Wrangler oraz Grand Cherokee. Trafią one do następujących instytucji: Fundacja Anikar, Hufiec ZHP Wola, Komenda Wojewódzka PSP Mazowsze w Warszawie, Komeda Powiatowa PSP w Sokołowie Podlaskim, Ochotnicza Straż Pożarna (OSP) Nowy Dwór Mazowiecki, OSP Białołęka, OSP Marki, OSP Stara Miłosna, OSP Dziekanów Polski i OSP Skolimów.

 

Pojazdy przekazane służbom przez FCA Poland będą służyć do celów kwatermistrzowskich i administracyjno-zaopatrzeniowych, takich jak przewóz niezbędnych artykułów sanitarnych, kombinezonów, rękawic, maseczek czy posiłków dla służb medycznych. Samochody będą wspierać polskie instytucje w walce ze skutkami rozprzestrzeniającego się wirusa.

 

Do codziennych zadań naszej Firmy należy spełnianie potrzeb Klientów w zakresie mobilności, więc tym bardziej chcemy je realizować w stosunku do służb krajowych, które walczą dziś o zdrowie i bezpieczeństwo Polaków – mówi Rafał Grzanecki, dyrektor marketingu FCA Poland. –  W naszym parku prasowym dysponujemy szeroką gamę aut miejskich, dostawczych i SUV-ów, które w znacznym stopniu mogą usprawnić działania policji, straży pożarnej czy ratowników medycznych”.

 

// START TREASURE DATA SCRIPT // END TREASURE DATA SCRIPT