Marka Jeep® świętuje swoje 80. urodziny z wyjątkowymi modelamiRok 2021 będzie dla marki Jeep® rokiem szczególnym, gdyż będzie ona obchodzić swoje 80. urodziny. Powstały w 1941 roku Jeep® od zawsze był pionierem nowych rozwiązań oraz wprowadzał do świata motoryzacji nowe technologie. Legenda marki rozpoczęła się od samochodu Willys MB, pierwszego masowo produkowanego samochodu z napędem na cztery koła, który był potocznie nazywany „Jeepem”. W 1949 roku wprowadzony został na rynek pierwszy SUV – Willys Wagon z napędem na cztery koła.

W regionie EMEA (Europa, Bliski Wschód, Afryka) obchody 80. urodzin producenta samochodów terenowych potrwają przez cały 2021 rok. Już w styczniu przewidziane są specjalne wydarzenia, które przybliżą klientom oraz fanom dziedzictwo oraz wartości marki. Punktem kulminacyjnym będzie wprowadzeniem na rynek modeli z edycji specjalnej, powstałych z okazji 80. urodzin.

Samochody będą cechowały się wyrazistym wzornictwem, wyjątkowym designem oraz ekskluzywnym wnętrzem, w tym charakterystycznymi siedzeniami, unikalnymi elementami i specjalnymi jubileuszowymi emblematami. Napędzane silnikami spalinowymi i hybrydowym napędem Plug-In, będą oferować zaawansowaną technologię i systemy bezpieczeństwa oraz zapewniać niezrównane możliwości jazdy 4x4. Modele z edycji specjalnej pojawią się w salonach Jeep® w całym regionie EMEA pod koniec 2020 roku oraz na początku przyszłego roku.

Świętując 80-lecie swojego istnienia, marka Jeep® wkracza w kolejny, ekscytujący etap swojej legendarnej historii. Wprowadzenie na rynek w lecie br. hybrydowych modeli Jeep® Renegade i Compass 4xe oraz debiut w Detroit hybrydowego modelu Jeep® Wrangler 4xe, dodatkowo podkreślają zaangażowanie marki w proces elektryfikacji. W ciągu najbliższych kilku lat zelektryfikowana opcja będzie dostępna dla każdego modelu wielokrotnie nagradzanej gamy SUV-ów. Jest to spójne z ambicjami marki, która dąży do zdobycia pozycji lidera w dziedzinie przyjaznych dla środowiska technologii zastosowanych w mobilności.

Wszystkie zelektryfikowane modele marki Jeep® ozdobione emblematem 4xe, będą ukierunkowane na wydajność, osiągi, odpowiedzialność za bezpieczeństwo i środowisko, możliwości terenowe 4x4 i zaufanie kierowcy. Będą reprezentować nowoczesną wizję możliwości oraz równowagę między osiągami, przyjemnością z jazdy i poszanowaniem środowiska.

Dowiedz się więcej na temat modeli Jeep® Renegade 4xe oraz Jeep® Compass 4xe.

// START TREASURE DATA SCRIPT // END TREASURE DATA SCRIPT