JEEP® CHEROKEE WYRÓŻNIONY W PLEBISCYCIE „BEST CARS 2018”
Znamy już wyniki 24. edycji rankingu „Best Cars 2018”! W polskiej edycji największego europejskiego plebiscytu motoryzacyjnego samochody koncernu FCA zdobyły łącznie aż dziewięć wyróżnień! Wśród wyróżnionych modeli znalazł się Jeep® Cherokee, model będący najmocniejszym SUV-em klasy średniej.

Ranking „Best Cars” odbywa się równolegle w 11 krajach Europy, a jego organizatorem są redakcje czasopisma „Motor i Sport” w poszczególnych państwach. Do tegorocznej edycji plebiscytu zostało zgłoszonych aż 385 aut podzielonych na 11 kategorii. Na swoich faworytów w Polsce głos oddało ponad 10,5 tysiąca Czytelników.

Równolegle do głównego głosowania trwało tzw. głosowanie B-Vote, w którym internauci wskazywali najlepsze ich zdaniem modele spośród aut w konkretnych przedziałach cenowych. Tak powstał swoisty ranking, w którym, jak co roku znaczący udział mają samochody marek należących do FCA. Jeep® Cherokee zajął trzecie miejsce wśród modeli najkorzystniejszych cenowo.

Jeep® Cherokee to model zaskakujący pod wieloma względami, który odnajduje się świetnie w każdej sytuacji. Oferuje najlepsze właściwości terenowe w swojej klasie, a dzięki dynamicznemu i funkcjonalnemu charakterowi zapewnia wyjątkowo komfortowe doświadczenia z jazdy na drodze.

Oferuje on luksusowe, starannie wykonane wnętrze z wykorzystaniem wysokiej jakości materiałów, innowacyjnych kolorów oraz najnowocześniejszej technologii.

Wyposażony w zaawansowaną technologię pozwala kierowcy być zawsze na bieżąco. To przede wszystkim zasługa systemu multimedialnego Uconnect. System ten pozwala na m.in. na podłączenie kompatybilnego urządzenia multimedialnego czy odtwarzanie muzyki poprzez port USB, kartę SD lub wejście AUX. Z kolei znajdujący się w centrum deski rozdzielczej panel wskaźników z 7-calowym wyświetlaczem TFT pozwala na indywidualną konfigurację, dzięki czemu kierowca może otrzymywać informacje i komunikaty, nie odrywając rąk od kierownicy i wzroku od drogi.

Ponadto Jeep® Cherokee otacza kierowcę i pasażerów ochroną ponad 70 systemów bezpieczeństwa, które pozwoliły na uzyskanie pięciu gwiazdek w prestiżowym teście Euro NCAP.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
// START TREASURE DATA SCRIPT // END TREASURE DATA SCRIPT