Dla wszystkich miłośników marki Jeep®, którzy ponad wszystko cenią sobie poczucie wolności i emocje towarzyszące jeździe terenowej, absolutnym must have’em w offroadowym kalendarzu jest Jeep® Camp PL!

Wyjątkowe wydarzenie, na które zapraszamy już szósty raz, to setki kilometrów malowniczych tras, dedykowane tory specjalne i liczne atrakcje dodatkowe, które przez kilka dni będą zapewniać rozrywkę kierowcom i ich załogom.

Nad bezpieczeństwem uczestników będzie czuwać doświadczona kadra instruktorska, która podpowie, jak w pełni wykorzystać potencjał drzemiący w samochodach uczestników.

Oprócz zróżnicowanych tras, które zadowolą zarówno miłośników jazdy ekstremalnej, jak i tej troszeczkę spokojniejszej, podczas Jeep® Camp PL 2020 będziemy również odwiedzać najciekawsze okoliczne atrakcje, a wieczory po dniu pełnym wrażeń wypełnią nam rozmowy i wspólna zabawa przy najlepszej muzyce.

W ostatnich latach spotykaliśmy się w Jurze Krakowsko-Częstochowskiej, Bieszczadach, Karkonoszach, Kaszubach i na Mazurach. A jak będzie tym razem? Którą polską krainę podbijemy?

Niedługo damy znać, więc bądź z nami, bo na Jeep® Camp PL 2020 nie może Cię zabraknąć!

NEWSLETTER JEEP®

Zapisz się, aby otrzymywać powiadomienia o wydarzeniach dotyczących marki Jeep®

PARTNERZY JEEPA®

Jeep® ma zaszczyt być sponsorem i partnerem wielu zespołów i organizacji