10. EDYCJA JEEP® CAMP PL 20-23 CZERWCA 2024

Zapraszamy na już kolejną, 10. edycję Camp Jeep® PL, która odbędzie się w dniach 20-23 czerwca 2024 r. w Górach Izerskich – informacje i zgłoszenia pod linkiem campjeep.pl/


9. EDYCJA JEEP® CAMP PL 15-18 CZERWCA 2023


W dniach 15-18 czerwca w warmińsko-mazurskich Kadynach odbyła się kolejna, już 9. edycja legendarnego zlotu miłośników aut z siedmioszczelinowym grillem, organizowanego przez Jeep® Owners Group Poland. Uwielbianą przez fanów marki imprezę uświetniła prezentacja Avengera, pierwszego w pełni elektrycznego modelu Jeepa i zdobywcy prestiżowego tytułu Europejskiego Samochodu Roku 2023.

Camp Jeep® PL to największe i najpopularniejsze w Polsce wydarzenie skierowane do osób, dla których Jeep® to nie tylko kultowy samochód 4x4, ale przede wszystkim wolność i pasja podsycane z każdym przejechanym kilometrem.

Przez cztery dni głodni niepowtarzalnych przygód Jeepersi odkrywali bezdroża ciągnące się od Bałtyku, przez Zalew Wiślany, aż po lasy Wysoczyzny Elbląskiej. W tegorocznej edycji jedną z najważniejszych atrakcji zlotu był również Jeep® Avenger – pierwszy w pełni elektryczny model marki. W kwietniu, podczas otwierającego sezon zlotu Jeep® Sunrise, uczestnicy imprezy mogli zwiedzić fabrykę w Tychach, w której powstaje Avenger. Na zlocie mieli okazję zasiąść za jego kierownicą i osobiście przekonać się o niezwykłych zaletach kompaktowego SUV-a, który od momentu premiery otrzymał wiele prestiżowych wyróżnień, włącznie z międzynarodowym tytułem Europejskiego Samochodu Roku 2023.

Logo

8. EDYCJA JEEP® CAMP PL 9-12 CZERWCA 2022

Jeep® Camp PL to największa krajowa impreza dla miłośników amerykańskich aut 4 × 4 z siedmioszczelinowym grillem. Dla nich Jeep® jest synonimem wolności i pasji, którą potwierdza każdy przejechany kilometr. Właściciele Jeepów mogą tu przeżyć prawdziwą przygodę na specjalnie przygotowanych trasach o różnym stopniu trudności, w tym dla zaawansowanych fanów off-roadu.

Tegoroczna edycja odbyła się w Kudowie-Zdroju, gdzie przybyło aż 130 załóg złożonych z fanów marki Jeep®. W ciągu 4 dni pełnych wrażeń uczestnicy mierzyli się z próbami terenowymi, odkrywali zakamarki Gór Stołowych, Orlickich i Kotliny Kłodzkiej, a wieczorami bawili się wspólnie w gronie przyjaciół Jeepa i wymieniali doświadczeniami. W wydarzeniu wzięło udział prawie 170  Jeepów, w tym pojazdy zabytkowe, wystawowe i organizacyjne, a liczba uczestników przekroczyła 400 osób. Organizatorem wydarzenia, we współpracy z marką Jeep®, jest Jeep® Owners Group Poland, największy polski klub zrzeszający fanów marki.

Tegoroczna edycja była zupełnie wyjątkowa – uczestnicy jako pierwsi w Polsce mieli okazję wziąć udział w ekskluzywnym pokazie przedpremierowym najnowszego Jeepa Grand Cherokee 4xe Plug-in Hybrid. To już piąta generacja najczęściej nagradzanego SUV-a w historii i kolejny elektryczny model w portfolio Jeepa.

Nowy model Grand Cherokee z napędem hybrydowym plug-in posiada przeprojektowane nadwozie i wnętrze wykończone materiałami najwyższej jakości. Napęd 4 × 4 Quadra-Trac II i Quadra-Drive II oraz elektronicznie rozłączany przedni stabilizator zapewniają najlepsze możliwości terenowe i niezrównaną dynamikę jazdy na drodze. Model posiada najlepszy w swojej klasie prześwit (27,8 cm) i głębokość brodzenia do 61 cm – wszystko dzięki nowemu zawieszeniu pneumatycznemu Jeep Quadra-Lift z elektronicznym układem adaptacyjnego tłumienia. Wewnątrz na pasażerów czeka multimedialny system Uconnect 5 i ekran o przekątnej 10,1 cala i 10,25 cala. Zamówienia na model, który pojawi się w salonach w ostatnim kwartale bieżącego roku, już są zbierane.

7. EDYCJA JEEP® CAMP PL 9-12 WRZEŚNIA 2021

Logo• Jeep® Wrangler 4xe i nowy Jeep® Compass gwiazdami Camp Jeep® PL 2021.
• Ponad 130 Jeepów i ponad 400 Jeepersów celebrowało 80. urodziny marki Jeep® podczas czterech dni pełnych wrażeń.
• Pięć tras dla Jeepów to pięć powodów do radości uczestników imprezy.
• Bieszczadzkie szlaki i ich przyroda to idealna sceneria dla marki Jeep®.

Camp Jeep® PL to cykliczna impreza cieszącą się ogromnym zainteresowaniem wśród Jeepersów. Tym razem organizatorzy na miejsce spotkania wybrali Bieszczady, po raz siódmy spotkali się właściciele legendarnych samochodów 4x4 z siedmioszczelinowym grillem. Poprzednie edycje imprezy odbywały się między innymi w Jurze Krakowsko-Częstochowskiej, na Pomorzu, w Karkonoszach i na Mazurach.
W roku 2021 bezsprzecznymi bohaterami Camp Jeep® PL były modele Jeep® Wrangler 4xe z napędem hybrydowym Plug-in oraz nowy Jeep® Compass. To do nich ustawiały się kolejki chętnych, aby choć na kilka chwil usiąść za kierownicą i przetestować ich imponujące osiągi. Cieszy też fakt, że jedna z załóg przyjechała na Camp Jeep® pierwszym, zmodyfikowanym do off-roadu Wranglerem 4xe, który dumnie ładował się pod sceną po całym dniu pokonywania wymagających bieszczadzkich tras. Właściciel, odbierając samochód w salonie, zarzekał się, że jego pojazd na pewno nie wyjedzie w teren, ale z Jeepami już tak jest, że ciągnie je do błota.
Cztery dni upłynęły niezmiernie szybko. Bieszczady, z licznymi połoninami i dolinami porośniętymi przepiękną roślinnością, stanowiły idealną scenerię dla pojazdów marki Jeep®. Impreza odbyła się według sprawdzonego już scenariusza. Uczestnicy zostali podzieleni na pięć grup, które rotacyjnie zaliczały pięć różnorodnych aktywności. Jedna z atrakcji odbywała się na Jeziorze Solińskim, gdzie uczestnicy przesiadali się z Jeepów na elektryczne motorówki i żaglówki. W ramach trzech kolejnych Jeepersi wyruszali swoimi pojazdami na trasy turystyczno-widokowe prowadzące malowniczymi bieszczadzkimi szlakami. Ostatnie zadanie już tradycyjnie było najtrudniejsze, stanowił je przejazd przez nieczynny kamieniołom, ale Jeepy poradziły sobie z nim perfekcyjnie. Choć chętnych do wzięcia udziału w Camp Jeep® PL było ponad 250 załóg, to z uwagi na ograniczenia i w uzgodnieniu z lokalnymi władzami organizatorzy byli zmuszeni zredukować listę uczestników do 100 Jeepów. Ostatecznie udało się rozszerzyć listę do 110 załóg, a w sumie z pojazdami prasowymi, organizacyjnymi, wystawowymi i testowymi w jednym miejscu spotkało się ponad 130 samochodów marki Jeep®.
Na potrzeby Camp Jeep® PL przy gościnnym Hotelu Skalny SPA zbudowane zostało miasteczko Jeep® z dużymi parkingami, a przed wejściem do hotelu stanęła scena, biuro, sklep i liczne pojazdy demonstracyjne oraz ekspozycje wystawców oferujących dedykowane akcesoria do samochodów. Wieczorem w miasteczku Jeepa odbywały się koncerty. Pierwszy z nich zdominowały szalone lata 80., a uczestnicy przebrali się w kolorowe stroje w stylu epoki disco z tamtych lat. Drugi koncert nawiązywał do historii marki Jeep® i był utrzymany w stylu amerykańskim. W roku 2021 przypadała 80. rocznica powstania marki Jeep®, dlatego nie mogło zabraknąć nawiązania do historii marki. Tuż obok sceny prezentowane były zabytkowe Jeepy Willysy MB, z jednym, według historyków, najwierniej odrestaurowanym modelem w Polsce. Tuż obok znalazł Jeep® Wagoneer, model powszechnie uważany za pierwszy luksusowy model SUV na świecie. Dumnie prezentował się też stojący obok, znakomicie odrestaurowany Jeep CJ-7. Camp Jeep® PL, to jak wszyscy zgodnie podkreślają, jedna z najlepszych imprez jednomarkowych organizowanych dla Jeepa przez pasjonatów marki. Stanowi ona niebywałą okazję dla zaprezentowania i promowania pojazdów Jeepa oraz stylu życia, jaki ze sobą niosą. Jeep to pasja łącząca ich właścicieli, która tworzy szerokie grono przyjaciół. Szczegóły imprezy są dostępne na stronach www.campjeep.plwww.jeep.info.pl oraz www.jeepacademy.pl.

NEWSLETTER JEEP®

Zapisz się, aby otrzymywać powiadomienia o wydarzeniach dotyczących marki Jeep®

PARTNERZY JEEPA

Jeep® ma zaszczyt być sponsorem i partnerem wielu zespołów i organizacji

// START TREASURE DATA SCRIPT // END TREASURE DATA SCRIPT