WIĘCEJ JEEPA NIŻ KIEDYKOLWIEK

Ewolucja od samego początku była częścią DNA marki Jeep®. To siła napędowa do odkrywania nowych terenów, zarówno na szlakach, jak i w mieście. Ta ewolucja przyniosła nienasycone pragnienie czegoś więcej. Wolność, niekończące się możliwości, zabawa i wydajność to wartości, które sprawiły, że Jeep jest najsilniejszą marką SUV na świecie. Teraz jest gotowy, by przełamać kolejną granicę: wprowadza nowe pojazdy Jeep® Plug-In Hybrid. Teraz, bardziej niż kiedykolwiek do tej pory, możesz swobodnie jechać tam, gdzie chcesz.

BARDZIEJ NIEZALEŻNY NIŻ KIEDYKOLWIEK

Nowa seria samochodów Jeep® Plug-In Hybrid została zaprojektowana z myślą o miejskich indywidualistach pragnących wolności, która towarzyszy szalonemu miejskiemu życiu i SUV-owi, który nigdy nie odmówi przygody. Jeep® na nowo definiuje koncepcję pojazdu na drogi i bezdroża oraz wprowadza nową erę doskonałości, w sposób, który może zrobić tylko Jeep®: bez kompromisów, bez skracania zakrętów, tylko jeszcze bardziej autentyczna i prawdziwa wolność.

BARDZIEJ ZDOLNY NIŻ KIEDYKOLWIEK

Pojazdy typu Jeep® Plug-In Hybrid pozwalają na więcej, od dominacji na drodze do codziennej mobilności. Jeep® zastosował najbardziej innowacyjną technologię, aby nie tylko zelektryfikować silnik, ale także zapewniać większy komfort, większą wszechstronność i większą ciszę, a jednocześnie zagwarantować wszystkie atrybuty marki Jeep®.

WIĘCEJ ZABAWY NIŻ KIEDYKOLWIEK

Jazda Jeepem nigdy nie była tak przyjemna. Wdrożenie najnowocześniejszej technologii pozwala marce Jeep® zaoferować większe możliwości terenowe i przeżywać jedyne w swoim rodzaju doświadczenia, które są sercem tej kultowej marki. Technologia napędu hybrydowego Jeep® Plug-In Hybrid zapewnia lepsze przyspieszenie, szybsze reakcja oraz elektryzującą wydajność.

WYDAJNIEJSZY NIŻ KIEDYKOLWIEK

Prawdziwa moc to balans, a modele Jeep® Plug-In Hybrid opanowały tę sztukę, jednocześnie zarządzając spalinową i elektryczną mocą, stały się jeszcze bardziej wydajne, pozyskując jak najwięcej energii. Ta moc nie tylko zmniejsza emisję, ale także zapewnia większą kontrolę momentu obrotowego oraz lepszy współczynnik przełożenia pełzającego, gwarantując jeden z najlepszych możliwości Jeep® w historii.

image

NOWE HYBRYDY JEEP® PLUG-IN

Jeep® zaprezentował swoją ofertę hybrydową na Międzynarodowym Salonie Motoryzacyjnym w Genewie w 2019 roku. Zarejestruj się, by być na bieżąco z nowymi wersjami Jeep® Plug-In Hybrid, które pojawią się na początku 2020 roku.

INFORMUJ MNIE