GAMA SAMOCHODÓW SUV

Samochody marki Jeep® to prawdziwa kwintesencja poczucia wolności oraz chęci przeżywania przygody. Jednak w rzeczywistości każdy kierowca jest zupełnie inny. Każdy ma indywidualne potrzeby oraz wymagania, które powinien spełniać jego wymarzony samochód. Właśnie dlatego stworzyliśmy całą gamę pojazdów, aby perfekcyjnie dopasować się do wymagań naszych klientów. Legendarny Wrangler, praktyczny Renegade, niezawodny Compass, a może bezkompromisowy Grand Cherokee? Wybierz idealny samochód dla siebie.

TO MY STWORZYLIŚMY SAMOCHODY SUV

Termin SUV (ang. Sport Utility Vehicles) oznacza sportowy samochód użytkowy. Pierwszy raz termin ten pojawił się w 1974 roku w katalogu modelu Jeep® Cherokee pierwszej generacji. Dziś obowiązuje on jako synonim samochodu, który posiada cechy auta osobowego - jest przestronny, komfortowy, a jednocześnie, dzięki wyposażeniu w silnik o dużej mocy, cechuje go wydajność i bardzo dobre osiągi. Mocne zawieszenie, napęd 4x4 i wyjątkowe właściwości jezdne pozwalają również na dynamiczną jazdę szosową. Jednak samochody terenowe towarzyszą nam nie tylko podczas podróży na nieodkrytym szlaku. Wyjątkowy design i przestronne wnętrze, bogate wyposażenie zapewniające komfort kierowcy i pasażerom oraz najnowsze systemy bezpieczeństwa powodują, że samochody Jeep® idealnie nadają się także do codziennej jazdy po nieprzewidywalnej „miejskiej dżungli”. Dziś, mianem „Dżipa” potocznie określa się wiele samochodów terenowych, niezależnie od producenta, nawet jeśli ich właściwości w terenie są ograniczone. Nie każdy duży samochód jest SUV-em, a z całą pewnością nie radzi sobie w terenie tak dobrze, jak praktyczne, uniwersalne i niezawodne samochody marki Jeep®. W ten sposób powstała niepowtarzalna więź między marką, a pasjonatami przygody, którzy cenią sobie poczucie wolności.

WIERNI DZIEDZICTWU, SPOGLĄDAMY W PRZYSZŁOŚĆ

Historia marki Jeep® sięga lat 40. XX wieku, kiedy to armia Stanów Zjednoczonych Ameryki zleciła firmie Willys Overland stworzenie pojazdu z napędem na cztery koła, który wkrótce zyskał przydomek „Jeep®”. Marka Jeep® od zawsze była czymś więcej niż tylko prekursorem trendów - była prawdziwym pionierem. Wszystko to, dzięki rewolucyjnym modelom samochodów, takim jak wyprodukowany w 1945 roku Jeep® CJ, który był pierwszy ,,cywilnym samochodem Jeep®”, „pełnoprawnym” modelom z lat 60. czy chociażby charakterystycznemu pojazdowi, którego używał amerykański urząd pocztowy. W ten sposób, marka Jeep® nie tylko wybiegała w przyszłość – ona po prostu ją kreowała. Wprowadzenie w latach 80. ubiegłego wieku nowych projektów spowodowało powstanie swego rodzaju kultu samochodów SUV oraz charakterystycznego trybu życia, pełnego przygód, pasji oraz niezależności.

SUV, KOMPAKTOWY SUV, 4X4 OFFROAD - RÓŻNE OBLICZA, TA SAMA PASJA

Bardzo często samochody SUV, kompaktowe SUV-y czy 4x4 zaliczane są do tej samej kategorii pojazdów, jednak w praktyce mają one zupełnie inne właściwości, przeznaczenie i odpowiadają innym potrzebom kierowców. Różnica między SUV-em, a jego kompaktową wersją polega przede wszystkim na szerokości i długości ramy. Oba idealnie nadają się do jazdy po mieście, cechuje je wygoda, najnowsza technologia oraz systemy bezpieczeństwa. Samochody 4x4 są przeznaczone przede wszystkim do jazdy w terenie, po nieodkrytym szlaku. Wyróżnia je dodatkowa, redukcyjna skrzynia biegów, terenowe opony, sztywna, solidna rama, a jednocześnie miękko zestrojone zawieszenie, aby płynnie mogły pokonywać wszelkie przeszkody. Marce Jeep® udało się połączyć wszelkie zalety tych pojazdów. Przekonaj się o możliwościach samochodów Jeep® wyposażonych w napęd 4x4, a równocześnie idealnie nadających się do jazdy po mieści i znajdź swojego idealnego towarzysza podróży.

SUV HYBRYDA – NOWA ERA MOBILNOŚCI

Samochód hybrydowy to innowacyjny pojazd, który łączy w sobie zalety dwóch silników – elektrycznego, napędzającego tylną oś oraz standardowego, benzynowego z napędem na przód samochodu. Przekłada się to na zmniejszenie zużycia paliwa oraz mniejszą emisję CO2 lub ich całkowitą redukcję do zera w trybie elektrycznym. To idealne rozwiązanie dla świadomych kierowców, którzy chcą zmniejszyć wpływ pojazdu na środowisko naturalne. Nowoczesna technologia pozwala ładować pojazd poprzez dedykowany przewód, bezpośrednio z gniazdka elektrycznego lub w trakcie jazdy, dzięki funkcji regeneracyjnego hamowania. Elektryczny układ napędowy na cztery koła zapewnia szybszą reakcję silnika i pozwala radzić sobie z wszelkimi trudnościami na drodze. Sprawdź samochody Jeep® Renegade 4xe i Compass 4xe i dołącz do marki Jeep® we wspólnej podróży w przyszłość.

SAMOCHODY HYBRYDOWE JEEP®

KOMPAKTOWY I INNOWACYJNY JAK SUV
WYJĄTKOWA PRZYGODA

Jeep® Renegade to SUV wyposażony na każdą okoliczność. Zabierze Cię wszędzie tam, gdzie chcesz, w swoim wyjątkowym stylu. Idealnie radzi sobie zarówno na szlaku, jak i w „miejskiej dżungli”. Szeroka gama silników, które współpracują min. z 9-biegową skrzynią biegów, zapewni Ci niesamowite wrażenia z jazdy, a dzięki 60 systemom bezpieczeństwa będziesz czuł się pewnie podczas każdej podróży. Spraw, aby stała się ona wyjątkową przygodą.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

NIEPOWTARZALNY W KAŻDYM CALU

Jeep® Compass to wyjątkowa stylistyka i wygląd nie do podrobienia. Legendarny siedmioszczelinowy grill, chromowane listwy wokół szyb oraz tylne światła LED to jego znaki rozpoznawcze. Ponad 70 nowoczesnych systemów bezpieczeństwa sprawiło, że uzyskał on 5 gwiazdek w testach EuroNCAP. Zapewnią one najwyższy stopień bezpieczeństwa Tobie i Twoim bliskim. Tobie pozostaje już tylko czerpać radość z jazdy.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
image

DELEKTUJ SIĘ KOMFORTEM I ODDAJ SIĘ PRZYGODZIE

Kiedy przychodzi podjąć decyzję, jakiego SUV’a kupić, jedyny sensowny wybór to marka z największą liczbą nagród, oraz która napisała książkę o znaczeniu SUV’a. Odkryj wszystkie te fantastyczne oferty w całej gamie SUV’ów marki Jeep® i doświadczaj wolności, jak nigdy przedtem!

oferty