GAMA SAMOCHODÓW SUV

Samochody marki Jeep® to prawdziwa kwintesencja poczucia wolności oraz chęci przeżywania przygody. Jednak w rzeczywistości każdy kierowca jest zupełnie inny. Każdy ma indywidualne potrzeby oraz wymagania, które powinien spełniać jego wymarzony samochód. Właśnie dlatego stworzyliśmy całą gamę pojazdów, aby perfekcyjnie dopasować się do wymagań naszych klientów. Legendarny Wrangler, praktyczny Renegade, niezawodny Compass, a może bezkompromisowy Grand Cherokee? Wybierz idealny samochód dla siebie.

TO MY STWORZYLIŚMY SAMOCHODY SUV

Termin SUV (ang. Sport Utility Vehicles) oznacza sportowy samochód użytkowy. Pierwszy raz termin ten pojawił się w 1974 roku w katalogu modelu Jeep® Cherokee pierwszej generacji. Dziś obowiązuje on jako synonim samochodu, który posiada cechy auta osobowego - jest przestronny, komfortowy, a jednocześnie, dzięki wyposażeniu w silnik o dużej mocy, cechuje go wydajność i bardzo dobre osiągi. Mocne zawieszenie, napęd 4x4 i wyjątkowe właściwości jezdne pozwalają również na dynamiczną jazdę szosową. Jednak samochody terenowe towarzyszą nam nie tylko podczas podróży na nieodkrytym szlaku. Wyjątkowy design i przestronne wnętrze, bogate wyposażenie zapewniające komfort kierowcy i pasażerom oraz najnowsze systemy bezpieczeństwa powodują, że samochody Jeep® idealnie nadają się także do codziennej jazdy po nieprzewidywalnej „miejskiej dżungli”. Dziś, mianem „Dżipa” potocznie określa się wiele samochodów terenowych, niezależnie od producenta, nawet jeśli ich właściwości w terenie są ograniczone. Nie każdy duży samochód jest SUV-em, a z całą pewnością nie radzi sobie w terenie tak dobrze, jak praktyczne, uniwersalne i niezawodne samochody marki Jeep®. W ten sposób powstała niepowtarzalna więź między marką, a pasjonatami przygody, którzy cenią sobie poczucie wolności.

WIERNI DZIEDZICTWU, SPOGLĄDAMY W PRZYSZŁOŚĆ

Historia marki Jeep® sięga lat 40. XX wieku, kiedy to armia Stanów Zjednoczonych Ameryki zleciła firmie Willys Overland stworzenie pojazdu z napędem na cztery koła, który wkrótce zyskał przydomek „Jeep®”. Marka Jeep® od zawsze była czymś więcej niż tylko prekursorem trendów - była prawdziwym pionierem. Wszystko to, dzięki rewolucyjnym modelom samochodów, takim jak wyprodukowany w 1945 roku Jeep® CJ, który był pierwszy ,,cywilnym samochodem Jeep®”, „pełnoprawnym” modelom z lat 60. czy chociażby charakterystycznemu pojazdowi, którego używał amerykański urząd pocztowy. W ten sposób, marka Jeep® nie tylko wybiegała w przyszłość – ona po prostu ją kreowała. Wprowadzenie w latach 80. ubiegłego wieku nowych projektów spowodowało powstanie swego rodzaju kultu samochodów SUV oraz charakterystycznego trybu życia, pełnego przygód, pasji oraz niezależności.

ELEKTRYCZNY SUV, ROZPOCZYNA SIĘ NOWA ERA

Daj się porwać niesamowitej przygodzie w towarzystwie niezłomnego Jeepa, który wkracza w nową erę elektrycznego napędu w samochodach SUV. Teraz możesz pojechać gdziekolwiek chcesz i korzystać z prostszego sposobu ładowania pojazdu. Silnik elektryczny Jeepa Avengera łączy w sobie osiągi i efektywność, zapewniając maksymalny zasięg 400 km (szacunkowy zasięg elektryczny WLTP). Już po zaledwie trzech minutach szybkiego ładowania, możesz przejechać nim kolejne 30 km, co wystarczy do realizacji codziennych potrzeb. Kiedy masz już dość codziennej harówki, wyjedź nim z miasta i ciesz się wolnością bezemisyjnej jazdy. Prowadząc swojego nowego SUV-a, korzystaj ze wszystkich zalet, którymi dysponuje Twój Jeep®. Cicha jazda, niemal natychmiastowy moment obrotowy 260 Nm do dyspozycji oraz płynne i responsywne prowadzenie, to korzyści które czekają na Ciebie przy poruszaniu się w pełni elektrycznym Jeepem Avenger. Kiedy szukasz dla siebie samochodu, wybierasz nie tylko taki, który Ci się podoba, ale przede wszystkim ten, z którym się utożsamiasz.

SUV, KOMPAKTOWY SUV, 4X4 OFFROAD - RÓŻNE OBLICZA, TA SAMA PASJA

Bardzo często samochody SUV, kompaktowe SUV-y czy 4x4 zaliczane są do tej samej kategorii pojazdów, jednak w praktyce mają one zupełnie inne właściwości, przeznaczenie i odpowiadają innym potrzebom kierowców. Różnica między SUV-em, a jego kompaktową wersją polega przede wszystkim na szerokości i długości ramy. Oba idealnie nadają się do jazdy po mieście, cechuje je wygoda, najnowsza technologia oraz systemy bezpieczeństwa. Samochody 4x4 są przeznaczone przede wszystkim do jazdy w terenie, po nieodkrytym szlaku. Wyróżnia je dodatkowa, redukcyjna skrzynia biegów, terenowe opony, sztywna, solidna rama, a jednocześnie miękko zestrojone zawieszenie, aby płynnie mogły pokonywać wszelkie przeszkody. Marce Jeep® udało się połączyć wszelkie zalety tych pojazdów. Przekonaj się o możliwościach samochodów Jeep® wyposażonych w napęd 4x4, a równocześnie idealnie nadających się do jazdy po mieści i znajdź swojego idealnego towarzysza podróży.

SUV HYBRYDA – NOWA ERA MOBILNOŚCI

Samochód hybrydowy to innowacyjny pojazd, który łączy w sobie zalety dwóch silników – elektrycznego, napędzającego tylną oś oraz standardowego, benzynowego z napędem na przód samochodu. Przekłada się to na zmniejszenie zużycia paliwa oraz mniejszą emisję CO2 lub ich całkowitą redukcję do zera w trybie elektrycznym. To idealne rozwiązanie dla świadomych kierowców, którzy chcą zmniejszyć wpływ pojazdu na środowisko naturalne. Nowoczesna technologia pozwala ładować pojazd poprzez dedykowany przewód, bezpośrednio z gniazdka elektrycznego lub w trakcie jazdy, dzięki funkcji regeneracyjnego hamowania. Elektryczny układ napędowy na cztery koła zapewnia szybszą reakcję silnika i pozwala radzić sobie z wszelkimi trudnościami na drodze. Sprawdź samochody Jeep® Renegade 4xe i Compass 4xe i dołącz do marki Jeep® we wspólnej podróży w przyszłość.

POZNAJ HYBRYDY

AVENGER, ESENCJA WOLNOŚCI

Nowy, w pełni elektryczny Avenger to najprawdziwsze DNA Jeepa w najczystszym wydaniu. Pozwól się uwieść wspaniałej linii jego karoserii, jego wszechstronności i zastosowanej technologii. Avenger jest prawdopodobnie najbardziej kompaktowym Jeepem jaki został wyprodukowany, ale jego wnętrze pozostaje wystarczająco przestronne, aby wygodnie pomieścić pięcioro pasażerów wraz z bagażem.

POZNAJ MODEL

KOMPAKTOWY SUV PEŁEN WERWY

Nieustraszona i radosna natura Jeepa znajduje swój wyraz w modelu Renegade, kompaktowym SUV-ie, który robi wrażenie. Dzięki napędowi na cztery koła i zastosowaniu najnowszej technologii, ten samochód jest zawsze gotowy na różne wyzwania.

ODKRYJ RENEGADE 4XE PLUG-IN HYBRID

WYBIERZ SWOJĄ DROGĘ

Compass to SUV, który jest naprawdę gotowy do jazdy w każdych warunkach. Dzięki swojej zwartej konstrukcji, przestronności, stylistyce wnętrza i swojej bezkompromisowości stanowi ucieleśnienie ducha marki Jeep®. To idealny towarzysz do poruszania się po mieście, ale również bezdrożach, gdy poczujesz potrzebę wyrwania się z aglomeracji.

POZNAJ MODEL

OBLICZE PRZYGODY

Oto protoplasta marki Jeep®. To od tego SUV-a wszystko się zaczęło. Jeep® Wrangler stał się uosobieniem napędu 4x4 i synonimem wolności, która nie przestaje inspirować ludzi.

POZNAJ MODEL

GRAND CHEROKEE 4xe, NAJLEPSZE WCIELENIE CHARAKTERU JEEPA

Usiądź za kierownicą zupełnie nowego Grand Cherokee 4xe Plug-in Hybrid: całkowicie zmieniony wygląd zewnętrzny, nowe ekscytujące wnętrze, które fascynuje kunsztem swego eleganckiego wykonania, innowacyjna technologia, zaawansowane funkcje bezpieczeństwa, doskonale zrównoważona dynamika jazdy oraz mariaż osiągów 4xe z legendarnymi możliwościami napędu 4x4.

POZNAJ MODEL
image

DELEKTUJ SIĘ KOMFORTEM I ODDAJ PRZYGODZIE

Kiedy przychodzi podjąć decyzję, jakiego SUV’a kupić, najlepszym wyborem jest marka/najlepiej postawić na markę z największą liczbą nagród, oraz która napisała książkę o znaczeniu SUV’a. Odkryj wszystkie te fantastyczne oferty w całej gamie SUV’ów marki Jeep® i doświadczaj wolności, jak nigdy przedtem!

SPRAWDŹ
// START TREASURE DATA SCRIPT // END TREASURE DATA SCRIPT