ZAPROJEKTOWANY Z MYŚLĄ O BEZPIECZEŃSTWIE

Jeep® Compass podąża wyznaczoną przez poprzedników drogą solidności i wytrzymałości, cech charakterystycznych dla marki Jeep®. Dzięki zastosowaniu wytrzymałej stali oraz innych zaawansowanych materiałów konstrukcyjnych Jeep® Compass będzie chronił Ciebie i Twoich najbliższych. Sprostanie temu zadaniu nie będzie stanowić problemu ponieważ wyposażony został w ponad 70 funkcji związanych z bezpieczeństwem, a w tym jeden z najbardziej zaawansowanych systemów aktywnej ochrony z sześcioma poduszkami powietrznymi w standardzie.

DRAG

PO STRONIE BEZPIECZEŃSTWA

Jeep® Compass posiada cały szereg standardowych i opcjonalnych systemów aktywnego bezpieczeństwa. Zostały one zaprojektowane aby wspomóc kierowcę w utrzymaniu kontroli nad pojazdem a tym samym zapewnić bezproblemowe dotarcie do celu podróży.

INNOWACYJNOŚĆ

Wąskie ulice i ciasne place parkingowe to miejsca, gdzie łatwo o drobne uszkodzenia nadwozia i zarysowania lakieru. Teraz Jeep® Compass jest dostępny z kilkoma zaawansowanymi rozwiązaniami, które pomagają uniknąć takich przykrości.

W DOBRYCH RĘKACH

Nieważne czy jedziesz w dzień czy w nocy — nowy Jeep® Compass daje Ci wyjątkowe poczucie bezpieczeństwa dzięki dostępnym funkcjom ułatwiającym podróż. Przygotuj się na nieznany wcześniej komfort podróży.

JEEP® COMPASS

Wypróbuj go u najbliższego dealera.

CENNIK JEEP® COMPASS

Sprawdź ceny Jeep® Compass

KATALOG MODELU JEEP® COMPASS

Pobierz lub zamów katalog modelu Jeep® Compass