6-BIEGOWA, SKRZYNIA AUTOMATYCZNA DDCT

Jeep® Compass jest wyposażony w nową 6-biegową skrzynię automatyczną DDCT, która poprawia osiągi i wrażenia z jazdy, zwiększając łatwość użytkowania i komfort oraz zapewnia płynniejszą zmianę biegów. Skrzynia biegów oferuje różne tryby zmiany biegów, które można wybrać w zależności od stylu jazdy. Nowy system przekładni zapewnia większą reaktywność i lepsze przyspieszenie. Prowadzenie pojazdu jest bardziej płynne, zarówno w mieście, jak i poza nim.

PEŁEN ZAKRES MOCY

Nowy Jeep® Compass może być wyposażony w jedna z trzech całkowicie aluminiowych jednostek napędowych: jeden silnik Diesla i dwa silniki benzynowe z turbodoładowaniem. Wszystkie silniki przekazują moc na przednie koła, zapewniając wydajność w każdych warunkach - podczas codziennej jazdy i na dłuższych trasach. Silnik 1.3 T4 o mocy 130 KM połączony jest z 6-biegową manualną skrzynią biegów, natomiast wersja o mocy 150 KM sprzężona jest z 6-biegową dwusprzęgłową skrzynią automatyczną DDCT. Silnik Diesla 1.6 MultiJet II współpracuje z 6-biegową skrzynią manualną. Ciesz się cichą i komfortową podróżą mając pewność, że Twój Jeep® Compass jest gotowy do jazdy w każdej chwili.

image

SILNIK BEZNZYNOWY 1.3 T4 GSE 130/150 KM

Ten czterocylindrowy silnik benzynowy z turbodoładowaniem spełnia wymogi europejskich norm dzięki filtrowi cząstek stałych, jednocześnie wytwarzając moc do 150 KM w połączeniu z 6-biegową dwusprzęgłową skrzynią automatyczną DDCT. Z silnikiem generującym moc 130 KM dostępna jest 6-biegowa skrzynia manualna, a oba silniki spełniają normę Euro 6d-FINAL.

Moc(KM)
icon1 130/150
Moment obrotowy (Nm)
icon2 270

SILNIK 1.6 MULTIJET II DIESEL 120 KM

Wydajny silnik wysokoprężny o pojemności 1.6 l i mocy 120 KM jest sprzężony z 6-biegową skrzynią manualną i spełnia surowe normy emisji spalin Euro 6D.

Moc(KM)
icon1 120
Moment obrotowy(Nm)
icon2 320

HOLOWANIE

Jeep® Compass sprawdzi się gdy będziesz chciał zapiąć do niego przyczepę. Ponadprzeciętne możliwości uciągu pozwolą holować zarówno przyczepy kempingowe, jak i przyczepy do przewozu małych łodzi, motocykli czy skuterów śnieżnych.

engine icon
Silnik wysokoprężny 2.0 Turbo MultiJet II z 6-biegową przekładnią manualną

140 KM

vehicle icon
1900
engine icon
Silnik wysokoprężny 2.0 Turbo MultiJet II z 9-biegową przekładnią automatyczną

170 KM

vehicle icon
1500
engine icon
Silnik wysokoprężny 1.6 Turbo MultiJet II z 6-biegową przekładnią manualną

120 KM

vehicle icon
1000
engine icon
Silnik benzynowy 1.4 Turbo-Multiair II I4 z 6-biegową przekładnią manualną

140 KM

vehicle icon
1000
engine icon
Silnik benzynowy 1.4 Turbo-Multiair II I4 z 9-biegową przekładnią automatyczną

170 KM

vehicle icon
1000

WYSOKIE OSIĄGI, OPTYMALNA TRAKCJA

Jeep® Compass gwarantuje wysoki poziom osiągów zarówno w terenie, jak i w mieście, dzięki opcji doboru dwóch wariantów napędu, zapewniającej najlepsze w swojej klasie parametry układu jezdnego 4x4. Pozwala ona na automatyczne i płynne przełączanie pomiędzy napędem 4x2 i 4x4 w celu jak najlepszego wykorzystania momentu obrotowego i ustawienia optymalnych parametrów trakcji.

JEEP® COMPASS

Wypróbuj go u najbliższego dealera

CENNIK JEEP® COMPASS

Sprawdź ceny Jeep® Compass

KATALOG MODELU JEEP® COMPASS

Pobierz lub zamów katalog modelu Jeep® Compass