TRAIL RATED®

Jeep® Compass Trailhawk® otrzymał certyfikację Trail Rated® i jest oznaczony specjalnym znakiem, który jest potwierdzeniem, że pojazd spisuje się doskonale w najtrudniejszych warunkach terenowych. Jeep® Compass Trailhawk® przeszedł pomyślnie testy w pięciu kategoriach: trakcji, prześwitu, zwrotności, artykulacji zawieszenia i głębokości brodzenia.

display media

MOŻLIWOŚCI 4X4

Całkowicie nowy Jeep Compass oferuje dwa innowacyjne systemy napędowe zapewniające niezrównane możliwości terenowe. Jeep® Active Drive i Jeep® Active Drive Low automatycznie i dyskretnie przechodzą między trybami 4x2 i 4x4, zapewniając ciągłą kontrolę momentu obrotowego i optymalną trakcję.

PARAMETRY TERENOWE

Jeep® Compass Trailhawk® zapewnia największy prześwit, 21,6 cm i najlepsze kąty określające przydatność terenową, w swoim segmencie. Kąt najazdu wynosi 30,0°, rampowy 24,4° i zejścia 33,6°.

JEDNOSTKI NAPĘDOWE

Jeep® Compass oferowany jest - do wyboru - z trzema jednostkami napędowymi: dwoma wysokoprężnymi i jedną benzynową. Silniki konfigurowane są z dwoma rodzajami skrzyń biegów: 9-biegową, automatyczną (po raz pierwszy w tym segmencie) w wersjach z napędem 4x4 oraz 6-biegową, manualną, oferowaną zarówno z napędem ma przednie koła, jak i 4x4.

image
image
image

SILNIK BENZYNOWY 1.4 TURBO-MULTIAIR® II R4

Mocny i oszczędny silnik w pełni wykorzystuje możliwości zaawansowanej technologii MultiAir®. System ten optymalizuje ilość powietrza doprowadzanego do komory silnika co przekłada się na wysoki moment obrotowy silnika i duży zapas mocy. Ekskluzywna w tej klasie, dziewięciobiegowa przekładnia automatyczna, jest montowana standardowo w samochodach z napędem na cztery koła i silnikiem o mocy 170 KM.

Moc
icon1 170
moment obrotowy
icon2 250

SILNIK WYSOKOPRĘŻNY 2.0 TURBO MULTIJET II

W oszczędnym silniku wysokoprężnym 2.0 Turbo Multijet II zastosowano technologię Multijet drugiej generacji, cztery zawory na cylinder oraz dwa wałki rozrządu (DOHC) napędzane paskiem zębatym. Turbodiesel Jeepa® generuje moc maksymalną 140 KM i jest dostępny zarówno z sześciobiegową przekładnią manualną, jak i z dziewięciobiegowym automatem.

Moc
140
Moc
350

SILNIK WYSOKOPRĘŻNY 2.0 TURBO MULTIJET II

W oszczędnym silniku wysokoprężnym 2.0 Turbo Multijet II zastosowano technologię Multijet drugiej generacji, cztery zawory na cylinder oraz dwa wałki rozrządu (DOHC) napędzane paskiem zębatym. Turbodiesel Jeepa® o podwyższonej mocy maksymalnej do 170 KM jest dostępny z 9-biegowym automatem.

Moc
170
moment obrotowy
380

SILNIK BENZYNOWY 1.4 TURBO-MULTIAIR® II I4

Mocna i oszczędna jednostka, w pełni wykorzystująca możliwości zaawansowanej technologii MultiAir® . System ten optymalizuje ilość powietrza zużywanego przez silnik, co przekłada się na znakomite osiągi. Przekładnia manualna sześciobiegowa jest montowana standardowo w samochodach z przednim napędem i silnikami o mocy 140 KM.

Moc
icon1 140
LBmoment obrotowy
icon2 230

SILNIK WYSOKOPRĘŻNY 1.6 TURBO MULTIJET II

Wyjątkowo oszczędny silnik wysokoprężny 1.6 Turbo Multijet II, o mocy 120KM, jest konfigurowany z sześciobiegową przekładnią manualną i występuje w pojazdach z przednim napędem.

Moc
icon1 120
moment obrotowy
icon2 320

HOLOWANIE

Jeep® Compass sprawdzi się gdy będziesz chciał zapiąć do niego przyczepę. Ponadprzeciętne możliwości uciągu pozwolą holować zarówno rozkładane przyczepy kempingowe, jak i przyczepy do przewozu małych łodzi, motocykli czy skuterów śnieżnych.

engine icon
Silnik wysokoprężny 2.0 Turbo MultiJet II z 6-biegową przekładnią manualną

140 KM

vehicle icon
1900
engine icon
Silnik wysokoprężny 2.0 Turbo MultiJet II z 9-biegową przekładnią automatyczną

170 KM

vehicle icon
1500
engine icon
Silnik wysokoprężny 1.6 Turbo MultiJet II z 6-biegową przekładnią manualną

120 KM

vehicle icon
1000
engine icon
Silnik benzynowy 1.4 Turbo-Multiair II I4 z 6-biegową przekładnią manualną

140 KM

vehicle icon
1000
engine icon
Silnik benzynowy 1.4 Turbo-Multiair II I4 z 9-biegową przekładnią automatyczną

170 KM

vehicle icon
1000

JEEP® COMPASS

Wypróbuj go u najbliższego dealera

CENNIK JEEP® COMPASS

Sprawdź ceny Jeep® Compass

KATALOG MODELU JEEP® COMPASS

Pobierz lub zamów katalog modelu Jeep® Compass