WSZYSTKIE DROGI PROWADZĄ DO JEDNEGO CELU. TWOJEGO

Odważne linie nadwozia w połączeniu z legendarną stylistyką Jeepa® tworzą nowoczesne nadwozie SUV. Wyrafinowany styl Jeepa® Compassa wraz z jego muskularną sylwetką nadaje mu charakteru, który sprawdzi się w każdych okolicznościach.

NOWE OBRĘCZE KÓŁ

Znajdź idealne obręcze kół, aby nadać Twojemu Jeepowi ekskluzywny wygląd. Nowy Jeep® Compass oferuje wybór 8 różnych konfiguracji kół od 16 do 19 cali, które idealnie pasują do mocnych nadkoli.

WYRAZISTA LINIA

Wygląd zewnętrzny Jeepa® Compassa charakteryzuje się imponującą sylwetką oraz kultowym siedmioszczelinowym grillem. Innowacyjny kompaktowy SUV stanowi odważny kierunek w estetyce Jeepa i przyszłości marki.

WSZYSTKO WOKÓŁ STYLU

Jeep® Compass robi wrażenie pod każdym względem. Chromowane wykończenia wokół szyb nadają Compassowi mocny i elegancki wygląd, podkreślając jego agresywną sylwetkę. Dodaj Twojemu SUVowi jeszcze bardziej niepowtarzalny wygląd wybierając elegancki czarny dach.

KULTOWE WZORNICTWO

Jeep® Compass prezentuje urok kultowego wzornictwa marki Jeep® połączonego z funkcjonalnością, co znajduje wyraz w panoramicznym dachu z podwójną szybą, aluminiowych felgach o średnicy do 19”, reflektorach bi-ksenonowych i tylnych światłach w technologii LED. Wszystko po to, abyś swoje przygody w mieście i na bezdrożach mógł przeżyć ze stylem.

JEEP® COMPASS

Wypróbuj go u najbliższego dealera

CENNIK JEEP® COMPASS

Sprawdź ceny Jeep® Compass

KATALOG MODELU JEEP® COMPASS

Pobierz lub zamów katalog modelu Jeep® Compass