WYJĄTKOWY PROJEKT

Jeep® Compass stanowi kolejny etap w projektowaniu pojazdów legendarnej marki Jeep®. Płynne, aerodynamiczne linie nadwozia, atletyczna sylwetka o sportowych liniach tworzą pojazd wyglądający równie pewnie na szlaku jak i na ulicach miast.

KOŁA I OPONY

Wyraziste nadkola, zaprojektowane w formie trapezowych wnęk, są jednym z elementów charakterystycznych w tradycji Jeepa®, akcentując legendarny i mocny charakter. Jeep® Compass dostępny jest w opcjach z różnymi, wyróżniającymi się kołami, dostosowanymi do jazdy po asfalcie i w terenie.

TWARZĄ W TWARZ

Wyraziste i wzbudzająca emocje wzornictwo nadwozia Jeepa® Compassa to odważny krok naprzód w stylu projektowania Jeepa®. Legendarny grill o siedmiu szczelinach, symbol marki, został stworzony na nowo aby wyrazić nowoczesny i innowacyjny obraz kompaktowego SUV-a.

KUSZĄCY PROFIL

Chromowana listwa wokół tylnej szyby Jeepa® Compassa tworzy wyrafinowany akcent, zrównoważony przez dynamiczne i łatwo rozpoznawalne linie nadwozia. Czarny, błyszczący dach jest uzupełnieniem stylistyki oraz podkreśleniem silnego profilu sylwetki, zapewniając Jeepowi®Compassowi rozpoznawalność na drodze i w terenie.

JEEP® COMPASS

Wypróbuj go u najbliższego dealera

CENNIK JEEP® COMPASS

Sprawdź ceny Jeep® Compass

KATALOG MODELU JEEP® COMPASS

Pobierz lub zamów katalog modelu Jeep® Compass