ZAWSZE W KONTAKCIE

Teraz Jeep® Compass oferuje nowy system Uconnect™ pozwalający na mądrzejsze, prostsze i bezpieczniejsze użytkowanie smartfonów, zarówno przez kierowców jak i pasażerów. Najnowsza, czwarta generacja, oferuje poprawę wydajności a w tym skrócenie czasu rozpoczęcia i kontynuacji pracy dzięki zwiększonej mocy obliczeniowej urządzenia.

TECHNOLOGIA SKUPIONA WOKÓŁ CZŁOWIEKA

Poczucie wolności to także posiadanie wszystkich potrzebnych rzeczy pod ręką. Jeep® Compass pokaże Ci nowy poziom wygody dzięki zaskakującym funkcjom sterowania i łączności, które gwarantują stały dostęp do źródeł informacji i rozrywki. Zwiększ głośność i wybierz następne miejsce docelowe.

7-CALOWY WYŚWIETLACZ

Wszystkie modele Jeepa® Compassa są wyposażone w 7-calowy, kolorowy ekran LED znajdujący się przed kierowcą. To co wyświetlane jest na ekranie zależy tylko od Ciebie. Niezbędne informacje w formie grafik i tekstu możesz konfigurować na wiele sposobów, zgodnie z własnymi upodobaniami. Dokonasz tego w prosty sposób za pomocą przycisków na kierownicy. System jest intuicyjny w obsłudze i umożliwia wybór różnych stylów wyświetlania.

TWÓJ SAMOCHÓD POD KONTROLĄ

Z Jeep Mopar Connect monitorujesz swój samochód w każdym miejscu i czasie.

/content/dam/jeep/pl/model/compass/compass-technology/Technology/Mopar_Services/Box_Connect_Renegade.jpg

Usługi Mopar® Connect

Dzięki zestawowi usług Mopar® Connect, dostępnych za pośrednictwem aplikacji Uconnect LIVE, masz do dyspozycji My:Assistant – dedykowaną usługę pomocy, która zapewni Ci niezbędne wsparcie w razie potrzeby. Ponadto funkcje my:RemoteControl i my:Car sprawią, że zawsze będziesz wiedział, gdzie znajduje się Twój samochód i będziesz mógł zablokować lub odblokować jego drzwi** bądź sprawdzić wygodnie na swoim smartfonie poziom paliwa w jego zbiorniku.

* Cena obejmuje 12 miesięcy usługi
** Usługa Blokada drzwi nie jest dostępna w samochodach wyposażonych w fabryczny alarm.

MY:ASSISTANT – BEZPIECZEŃSTWO W ZASIĘGU RĘKI.

MY:REMOTECONTROL – KONTROLUJ SWÓJ SAMOCHÓD RÓWNIEŻ NA ODLEGŁOŚĆ.

MY:CAR – UTRZYMÓJ SWÓJ SAMOCHÓD W DOSKONAŁEJ KONDYCJI.

JEEP® COMPASS

Wypróbuj go u najbliższego dealera

CENNIK JEEP® COMPASS

Sprawdź ceny Jeep® Compass

KATALOG MODELU JEEP® COMPASS

Pobierz lub zamów katalog modelu Jeep® Compass