BĄDŹ ZAWSZE W KONTAKCIE

Prowadź bezpiecznie i przyjemnie. Pobierz aplikację My Uconnect z App Store lub Google Play.

NOWE USŁUGI UCONNECTServices

Odkryj korzyści z bycia w stałym kotakcie ze swoim samochodem. Jeep® Compass jest wyposażony w usługi Uconnect Services i intuicyjne technologie, dzięki czemu przez cały czas możesz mieć wszystko pod kontrolą.

* Pomoc dla klienta, raport diagnostyczny pojazdu, asystent cyfrowy At-Home , alerty jazdy, Eco Score , ostrzeżenie o stanie pojazdu, powiadomienia w pojeździe, informacje o pojeździe, Send&Go, wyszukiwanie POI, ruch drogowy / pogoda / Fotoradary Live, będą aktywowane od września 2020 r. Szczegółowe informacje na temat daty aktywacji wymienionych usług będą dostępne na stronie internetowej Jeep®.

Image Exterior

UCONNECT™ SERVICES

Wystarczy kilka prostych kliknięć, aby połączyć się z Jeepem® Compassem. Dowiedz się więcej o wszystkich usługach i funkcjach Uconnect™ Services.

Odkryj usługi uConnectServices

  

  

Przyjemność płynąca z dźwiękiem

Słuchaj ulubionych piosenek i podróżuj w towarzystwie optymalnej jakości dźwięku.

7-Calowy wyświetlacz TFT między zegarami

Dostępny 7-calowy kolorowy wyświetlacz LED między zegarami można dowolnie konfigurować.

JEEP® OFF-ROAD PAGES

Wykorzystaj w pełni każdą przygodę ucząc się od ekspertów na stronach Jeep® Off-Road. Wyszukaj i uzyskaj łatwe do odczytania dane na temat nachylenia, trakcji, ciśnienia w oponach i prześwitu. Obserwuj parametry Twojego pojazdu i pozostań zawsze przygotowany na szlaku.

Pozostań w kontakcie ze swoim Jeepem®

Jeep® Compass oferuje najlepsze rozwiązania technologiczne jak system bezkluczykowy Enter-N-Go i system multimedialny Uconnect 8,4" NAV, aby Twoja jazda stała się płynna, a Ty pozostawał połączony ze swoim samochodem.

JEEP® COMPASS

Sprawdź aktualny katalog

CENNIK JEEP® COMPASS

Sprawdź ceny Jeep® Compass

JEEP® COMPASS

Sprawdź aktualną ofertę