Rozpocznij Podróż
Odkryj każdy detal

Compass Longitude

ALPINE WHITE GLACIER BLUE SHADE COLORADO RED SOLID BLACK GRAPHITE GREY
ALPINE WHITE
GLACIER
BLUE SHADE
COLORADO RED
SOLID BLACK
GRAPHITE GREY
ALPINE WHITE

Compass Longitude

Jeep® Compass Longitude jest standardowo wyposażony w nowe 17-calowe felgi aluminiowe, 10,25-calowy wyświetlacz pomiędzy zegarami, 8,4-calowy system multimedialny Uconnect™, automatyczną dwustrefową klimatyzację oraz czujniki parkowania.
WIĘCEJ INFORMACJI
Jeep® Compass Longitude jest standardowo wyposażony w nowe 17-calowe felgi aluminiowe, 10,25-calowy wyświetlacz pomiędzy zegarami, 8,4-calowy system multimedialny Uconnect™, automatyczną dwustrefową klimatyzację oraz czujniki parkowania.
CENA OD 139.400 PLN*

Compass Limited

BLUE SHADE ALPINE WHITE GLACIER COLORADO RED SOLID BLACK GRAPHITE GREY

Compass Limited

Elegancki wygląd i luksusowe wnętrze. Zaprojektowana na nowo linia deski rozdzielczej została dopasowana do nowego 10,1-calowego systemu multimedialnego Uconnect™ z ekranem Ultra HD. Rewolucja we wnętrzu obejmuje także cyfrowy 10,25-calowy wyświetlacz HD panelu wskaźników. Z zewnątrz nie sposób nie zauważyć nowego wzoru 18-calowych felg aluminiowych dostępnych w standardzie.
WIĘCEJ INFORMACJI
Elegancki wygląd i luksusowe wnętrze. Zaprojektowana na nowo linia deski rozdzielczej została dopasowana do nowego 10,1-calowego systemu multimedialnego Uconnect™ z ekranem Ultra HD. Rewolucja we wnętrzu obejmuje także cyfrowy 10,25-calowy wyświetlacz HD panelu wskaźników. Z zewnątrz nie sposób nie zauważyć nowego wzoru 18-calowych felg aluminiowych dostępnych w standardzie.
CENA OD 153.200 PLN*
* Podane ceny obejmują VAT. Wszystkie ceny są traktowane jako sugestie FCA Poland S.A. dla dealerów i są to ceny orientacyjne wyliczone dla pojazdów wyprodukowanych. Do podanych cen doliczana będzie opłata transportowa o wysokości 500 zł brutto. Naszym zamiarem jest pokazywanie zawsze jak najbardziej aktualnych cen. Jednak z uwagi m.in. na globalny kryzys produkcyjny, a w szczególności uwzględniając światowy kryzys w zakresie półprzewodników oraz z uwagi na trwające zakłócenia w łańcuchu dostaw zainicjowane globalną pandemią COVID 19 i spotęgowane przez kryzys w Eurazji, które wpływają bezpośrednio na możliwości produkcyjne większości producentów pojazdów na rynku, na które producent pojazdu ani FCA Poland S.A. nie ma wpływu i nie ponosi za nie odpowiedzialności, producent pojazdu ani FCA Poland nie może zagwarantować ceny pojazdu ani też daty jego produkcji. Montaż akcesoriów dodatkowych może wymagać dodatkowej opłaty. Szczegóły w salonach.
Jeep® Wave

Jeep Wave®

Zasiądź za kierownicą Compassa i natychmiast dołącz do nowego programu lojalnościowego Jeep Wave®, który oferuje 2 lata planu serwisowego Easy Care oraz szereg dedykowanych usług dla klientów.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

NOWY DESIGN WNĘTRZA

COMPLETELY REDESIGNED

Wnętrze

Całkowicie odnowiony

Compass posiada przeprojektowane wnętrze z wyraźniej zaakcentowanymi poziomami, bardziej elegancką konsolą środkową i większymi schowkami. Pojemność schowków zwiększyła się ponad dwukrotnie, z 2,8 litra do 7,2 litra. Ponadto, najwyższej jakości materiały oraz wykończenia deski rozdzielczej i siedzeń definiują jego autentyczny styl i zwiększają komfort jazdy.

Odkryj wnętrze ZOBACZ KATALOG AKCESORIÓW

Technologia

Jeep® Compass wprowadza przełomową technologię, która przenosi wrażenia z jazdy na nowy poziom.

Nowy 10,1-calowy system multimedialny Uconnect™

Przeprojektowana deska rozdzielcza nowego Compassa wyposażona jest w nowy, zaawansowany ekran dotykowy systemu Uconnect™. Ekran, o 30% większy niż w poprzedniej generacji, ma przekątną 10,1 cala i rozdzielczość Ultra HD. Nowy system operacyjny oferuje aż 5-krotnie szybszą nawigację, która jest także łatwiejsza w obsłudze. Można personalizować interfejs, korzystać z ulubionych aplikacji i tworzyć do 6 różnych profili użytkownika.

Usługi Uconnect™
zintegrowane z Alexą Amazona

Dzięki usługom Uconnect™ oraz aplikacji My Uconnect™ będziesz w kontakcie z samochodem nawet na odległość. Wbudowane funkcje nowego Jeepa® Compassa, takie jak pakiet My Wi-Fi*, pozwolą Ci na bezpośrednią rozmowę z pojazdem za pomocą Alexy Amazona**.Od teraz możesz tworzyć listy, zamawiać jedzenie, robić zakupy i zarządzać domowymi systemami smart z samochodu w bezpieczny sposób

*Amazon, Alexa i wszystkie powiązane logo są znakami towarowymi firmy Amazon.com, Inc. lub jej podmiotów zależnych. Dostępne tylko w systemie Uconnect 10,1'' Navi. System Uconnect 10,1'' Navi standard występuje w wersjach S i Trailhawk, opcjonalnie w wersji Limited. Niedostępne w wersji Longitude.

Asystent głosowy Hey Jeep®

Compass to pierwszy Jeep® z asystentem głosowym wbudowanym w system multimedialny Jeep® app*. Po prostu powiedz „Hey Jeep®”, aby rozpocząć interakcję z samochodem. Możesz teraz ustawić klimatyzację, zmienić muzykę lub ustawić cel podróży wydając polecenia głosowe.

* Dostępne tylko w systemie Uconnect 10.1'' Navi. System Uconnect 10.1'' Navi w standardzie występuje w wersjach S i Trailhawk, opcjonalnie w wersji Limited. Niedostępne w wersji Longitude.

*Od marca 2022 r. aplikacja Uconnect zmienia nazwę na Jeep®

Automatyczne aktualizacje bezprzewodowe

Dzięki funkcji automatycznej aktualizacji, system Uconnect™ Jeepa® Compassa może aktualizować się automatycznie, bezpośrednio z poziomu aplikacji My Uconnect™*.

**Usługa dostępna z subskrypcją pakietu My Wi-Fi

Naładuj smartfona dzięki bezprzewodowej ładowarce

Wygodnie ładuj smartfona bez kabli, kiedy chcesz. Wystarczy położyć urządzenie na bezprzewodowej podkładce ładującej* umieszczonej na konsoli środkowej. Odpowiednia dioda wskaże poziom naładowania baterii.


*kompatybilna z urządzeniami ładowanymi bezprzewodowo

Całkowicie nowy design

Kultowe kształty, nowe linie. Jeep® Compass posiada przeprojektowane nadwozie,
które jeszcze bardziej podkreśla jego miejski charakter.

ICONIC SHAPES, ORIGINAL LINES

Nowe linie

Rewolucja zaczyna się od kultowego 7-szczelinowego grilla, który został odświeżony, aby oddawał niepowtarzalny styl tego kompaktowego SUV-a. Ponadto, ostrzejsze, bardziej nowoczesne linie podkreślają design przedniego zderzaka i kształt reflektorów, nadając nowemu Compassowi bardziej agresywnego wyglądu.

NEW HEADLAMP DESIGN

Nowa stylistyka przednich reflektorów

Nowa stylistyka przednich i tylnich świateł podkreśla starannie zaprojektowane linie Jeepa® Compassa i na nowo definiuje jego sylwetkę. Nowe reflektory przyciągają wzrok, dzięki czemu Twój pojazd będzie zawsze wyróżniał się na drodze.

EXCLUSIVE WHEELS

Nowe obręcze kół

Nowe obręcze kół z przeprojektowanym wzorem geometrycznym nadają samochodowi niepowtarzalnego uroku. Szeroki wybór felg, w rozmiarach od 16 do 19 cali w różnych odcieniach, takich jak Satin Grey czy Gloss Black, zaspokoi nawet najbardziej wyszukane gusta.

Osiągi

Performance canvas

MORE POWER, LESS CONSUMPTION

Więcej mocy, mniejsze spalanie

Compass oferowany jest z gamą silników, które ograniczają zużycie paliwa i emisje spalin, nie wpływając na osiągi, których oczekujesz od Jeepa. Silniki benzynowe 1.3l T4 turbo o mocy 130 KM ze skrzynią manualną oraz 150 KM ze skrzynią automatyczną DDCT, napędzają przednie koła i wyróżniają się dynamiczną i wydajną pracą i całkowicie spełniają normy emisji Euro 6D-Final. Natomiast silnik diesla 1.6 Multijet II ma teraz moc zwiększoną do 130 KM i zmniejszoną o 10% emisję CO2.

ODKRYJ MOŻLIWOŚCI

Wybierz się w podróż w przyszłość. Jeep® Compass jest również dostępny w wersji 4xe Plug-in Hybrid

Odkryj więcej

Bezpieczeństwo

Kompaktowy SUV z najnowszymi systemami bezpieczeństwa, włącznie z najnowocześniejszymi technologiami wspomagającymi kierowcę (ADAS).

// START TREASURE DATA SCRIPT // END TREASURE DATA SCRIPT