ROZPOCZNIJ PODRÓŻ
ODKRYJ KAŻDY DETAL

* Podane ceny obejmują VAT. Wszystkie ceny są traktowane jako sugestie FCA Poland Sp. z o.o. dla dealerów i są to ceny orientacyjne wyliczone dla pojazdów wyprodukowanych. Do podanych cen doliczana będzie opłata transportowa o wysokości 500 zł brutto. Naszym zamiarem jest pokazywanie zawsze jak najbardziej aktualnych cen. Jednak z uwagi czynniki na które producent pojazdu ani FCA Poland Sp. z o.o. nie ma wpływu i nie ponosi za nie odpowiedzialności, producent pojazdu ani FCA Poland nie może zagwarantować ceny pojazdu ani też daty jego produkcji. Montaż akcesoriów dodatkowych może wymagać dodatkowej opłaty. Szczegóły w salonach.

Do
130 KM
mocy
240 Nm
maksymalny moment obrotowy
10’
Przyspieszenie 0-100 km/godz
193 km/h
maksymalna prędkość
icona-separatore

NADWOZIE
ELEGANCJA JEEPA

Nowego Jeepa Compassa e-Hybrid wyróżnia legendarna stylistyka, z której słynie marka oraz szereg stylowych akcentów, które dodają mu wyjątkowego charakteru.

Nietuzinkowy wygląd modelu podkreśla nowy wzór przednich reflektorów typu Full LED, przyciemniane szyby* i czarny dach*.

Całkowitą metamorfozę przeszła też gama aluminiowych obręczy kół, dostępnych w rozmiarach od 17” do 19” i całkiem nowych, unikalnych wersjach kolorystycznych, dzięki którym podbijesz każdą drogę.

*Dostępne jako wyposażenie standardowe wersji Summit.

WNĘTRZE
WYGODA NA PIERWSZYM PLANIE

Wnętrze nowego Compassa e-Hybrid idealnie odzwierciedla filozofię stylu i wygody, która od zawsze była nierozerwalną częścią konstrukcji tego modelu. Maksymalny komfort jazdy zapewniają fotele z elektryczną, 8-stopniową regulacją ustawień i 2-stopniową regulacją podparcia lędźwi, która świetnie sprawdzi się w dłuższych trasach.
W kabinie nowego Compassa e-Hybrid technologia gra pierwsze skrzypce. Intuicyjny i łatwy w użyciu system multimedialny Uconnect™ posiada ekran dotykowy 10,25” Ultra HD, który pozwala bez przeszkód konfigurować, organizować i dostosowywać do swoich potrzeb wyświetlane treści.

Interni sedili Jeep Renegade Plug-in - Jeep

ALTITUDE

GRAPHITE GREY COLORADO RED SOLID BLACK ALPINE WHITE BLUE SHADE

ALTITUDE

Wygoda w stylowym wydaniu. Nowy Compass Altitude e-Hybrid został zaprojektowany z myślą o maksymalnej przyjemności w trakcie każdej podróży.
WIĘCEJ INFORMACJI
Wygoda w stylowym wydaniu. Nowy Compass Altitude e-Hybrid został zaprojektowany z myślą o maksymalnej przyjemności w trakcie każdej podróży.
Cena już od 160 400 zł* 

SUMMIT

SUMMIT

Compass w stylowej odsłonie. Nowy Summit e-Hybrid jest wyposażony w szereg wysokiej jakości, unikalnych funkcji, które wyróżnią Cię z tłumu.
WIĘCEJ INFORMACJI
Compass w stylowej odsłonie. Nowy Summit e-Hybrid jest wyposażony w szereg wysokiej jakości, unikalnych funkcji, które wyróżnią Cię z tłumu.
Cena już od 180 400 zł* 

WYMIARY

Nowy Jeep® Compass e-Hybrid zapewnia komfortową jazdę w przestronnej kabinie podczas każdej podróży. Nawet w ekstremalnych warunkach.

Nowy Jeep® Compass e-Hybrid ma 1,62 m wysokości i 4,40 m długości. Ten model 4x4 Plug-in Hybrid ma 1,87 m szerokości. Wymiary mogą się zmieniać w zależności od wersji.

Jeep Compass e-Hybrid dimensioni – Jeep
Icona di Jeep® Compass e-Hybrid - Jeep

NOWY WYMIAR MOBILNOŚCI WEDŁUG JEEPA

Mobilność w wersji e-Hybrid spod szyldu Jeepa to gwarancja całkiem nowych wrażeń z jazdy. W porównaniu z tradycyjnym systemem Mild Hybrid, technologia Jeepa e-Hybrid gwarantuje pełnię hybrydowych wrażeń z jazdy, angażując do pracy napęd elektryczny*, który zapewnia elastyczny moment obrotowy nawet przy niskich prędkościach.

*Działanie funkcji zależne od poziomu naładowania baterii.

ZAWSZE W KONTAKCIE

Wsparcie podczas podróży. Ciesz się większym bezpieczeństwem i przyjemnością jazdy dzięki najnowszym usługom multimedialnym UconnectTM.

icona-separatore

TO, CO TWORZYSZ

Dzięki szerokiej gamie akcesoriów Mopar® możesz dodać osobistego charakteru swojemu Compassowi i odpowiednio wyposażyć go na każdą przygodę.

ORGANIZER PLATFORMOWY

Organizer zbudowany jest z wielofunkcyjnej platformy z 2 metalowymi szynami i teleskopowej belki. Dzięki organizerowi możesz swobodnie podzielić przestrzeń i zabezpieczać przewożone ładunki.

POPRZECZKI DACHOWE

Czarne, aerodynamiczne poprzeczki dachowe z logo Jeep®, kompatybilne ze wszystkimi uchwytami Mopar®. Do montażu na relingach dachowych.

ORGANIZER BAGAŻNIKA

Składany organizer na przedmioty w kolorze czarnym z logo Jeep®.

OBUDOWY LUSTEREK

Podkreśl swój styl i dumnie prezentuj swój charakter dzięki obudowom lusterek bocznych, które są jednym z elementów pakietu Neutral Grey.

Zużycie paliwa Jeep® Compass e-Hybrid (l/100 km): 5,6 - 6,0; emisje CO2 (g/km): 128-136. Wartości homologacyjne podawane zgodnie z cyklem mieszanym WLTP, zaktualizowane 4 stycznia 2022 r. Wartości podano do celów porównawczych.

// START TREASURE DATA SCRIPT // END TREASURE DATA SCRIPT