PRZEŁOMOWA HYBRYDA

Jeep® Compass e-Hybrid posiada przełomowy ekosystem technologiczny zapewniający większy komfort jazdy i niezrównane hybrydowe wrażenia.

SYSTEM MULTIMEDIALNY UCONNECT 10,1”

Jeep® Compass e-Hybrid jest wyposażony w sztandarowy system multimedialny Jeepa Uconnect™. Posiada wyświetlacz Ultra HD 10,1” i jest zasilany procesorem o 5-krotnie większej mocy obliczeniowej od poprzednich wersji, dając błyskawiczny dostęp do funkcji poprzez intuicyjny interfejs. Ponadto można personalizować interaktywny pasek przewijania dzięki funkcji swipe oraz możliwości przesuwania aplikacji i widżetów do folderu zakładek. Uconnect™ 10,1” jest dostępny w opcjonalnym pakiecie w wersjach Longitude i Night Eagle oraz standardowy w pozostałych wersjach.

ASYSTENT GŁOSOWY HEY JEEP®

Asystent głosowy Hey Jeep® debiutuje w modelu Jeep® Compass. Od teraz możesz komunikować się bezpośrednio ze swoim samochodem, zaczynając od prostego „Hey Jeep”*. Twój samochód chętnie wyreguluje klimatyzację, zmieni muzykę lub ustawi cel podróży. Ponadto, dzięki nowemu systemowi rozpoznawania głosu możesz wydawać polecenia nawigacji TomTom™.

* Dostępne tylko w Systemie Uconnect 10.1'' NAV. System Uconnect 10,1'' NAV jest oferowany w standardzie w wersjach S i (RED) oraz na życzenie w wersjach Longitude, Night Eagle i Limited.

AUTOMATYCZNE AKTUALIZACJE BEZPRZEWODOWE

Aktualizacja systemu multimedialnego jest błyskawiczna dzięki Over The Air i łączności 4G. W ten sposób możesz samodzielnie aktualizować mapy i system bez odwiedzania salonu.

ŁADOWARKA BEZPRZEWODOWA

Oto jak naładować urządzenie bez problemów i bez kabla. Compass e-Hybrid jest wyposażony w bezprzewodową ładowarkę. Wystarczy położyć smartfona w odpowiednim miejscu, aby automatycznie rozpocząć ładowanie.

USŁUGI ŁĄCZNOŚCI NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE

Wsparcie podczas podróży. Ciesz się większym bezpieczeństwem, komfortem i przyjemnością jazdy dzięki najnowszym usługom UconnectTM.

10,25-CALOWY PANEL WSKAŹNIKÓW

Kontroluj stan i parametry samochodu oraz informacje o podróży dzięki 10,25-calowemu wyświetlaczowi wskaźników Full HD. Wyposażono go w kolorowy wyświetlacz TFT o wymiarach 244x91 mm, który jest nie tylko wspaniałym rozwinięciem stylistyki Jeepa, ale także oferuje bogactwo możliwości, pozwalając na konfigurowanie, organizowanie i personalizowanie danych poprzez tworzenie 12 różnych konfiguracji.

WPROWADŹ ŁĄCZNOŚĆ NA NOWY POZIOM

Po wejściu na pokład Jeepa Compassa e-Hybrid nie stracisz kontaktu ze światem i rozrywką. Aplikacje Apple CarPlay™ i Android Auto™ zintegrowane z systemem multimedialnym gwarantują bezpieczne połączenie nawet, gdy prowadzisz.

// START TREASURE DATA SCRIPT // END TREASURE DATA SCRIPT