GALERIA

NADWOZIE

/content/dam/jeep/crossmarket/model/cherokee-my-19/overview/exterior/mobile/pillar-1.jpg
Image Exterior

ZASPOKÓJ POTRZEBĘ ODKRYWANIA NOWYCH MIEJSC

Jeep® Cherokee 2019 czerpie z autentyczności i kunsztu tradycyjnego designu marki Jeep® i_przeobraża go w nowoczesną przygodę. Nowa stylistyka przedniej i tylnej części nadwozia, ulepszone przednie i tylne lampy LED w połączeniu z nowym designem obręczy kół stanowią kolejną odsłonę stylu Cherokee, który wciąż pozostaje wierny swoim słynnym korzeniom.

image 1
image 2

WNĘTRZE

/content/dam/jeep/crossmarket/model/cherokee-my-19/overview/interior/mobile/pillar-1.jpg
Image Interior

ZAPROJEKTOWANE W PRZEMYŚLANY SPOSÓB

W Jeepie® Cherokee najnowocześniejsza technologia łączy się z eleganckim, dobrze przemyślanym wnętrzem. System zarządzania trakcją Selec-Terrain® w połaczeniu z systemem napędu Active Drive 4x4 zapewniają całkowicie nowe doświadczenie z jazdy na drodze i w terenie. Większa przestrzeń ładunkowa, kolejnaj generacja systemu Uconnect, miękkie elementy wnętrza i najczęściej dotykane miejsca obszyte skórą sprawiają, że Cherokee spełnia najwyższe wymagania pod względem komfortu, znakomicie sprawdza się jako towarzysz przygód i nadaje się do wszystkich Twoich celów.

TECHNOLOGIA

/content/dam/jeep/crossmarket/model/cherokee-my-19/overview/technology/mobile/pillar-1.jpg
Image technology

ZAPROJEKTOWANY Z MYŚLĄ O CODZIENNYCH PRZYGODACH

Wnętrze Jeepa® Cherokee łączy w sobie najnowocześniejsze, zaawansowane rozwiązania z elastycznością umożliwiającą realizację niemal każdego przedsięwzięcia lub przeżycie fascynującej przygody. Dostępne funkcje obejmują asystenta parkowania równoległego i prostopadłego, automatyczne światła drogowe oraz elektrycznie regulowane fotele kierowcy i przedniego pasażera.

BEZPIECZEŃSTWO

/content/dam/jeep/crossmarket/model/cherokee-my-19/overview/safety/mobile/pillar-1.jpg

PRZYGOTOWANY NA NIESPODZIANKI

Systemy bezpieczeństwa dbają o to, aby wszystkie przygody mogły odbywać się bez obaw. System monitorowania martwego pola, czujniki parkowania ParkSense® i wiele więcej rozwiązań, w jakie wyposażony jest Jeep® Cherokee, zapewnia bezpieczeństwo, na którym możesz polegać.

/content/dam/jeep/crossmarket/model/cherokee-my-19/overview/safety/mobile/pillar-3.jpg
Na zdjęciu specyfikacja na Rynek amerykański.

KATALOG JEEP®CHEROKEE

Sprawdź aktualny katalog

CENNIK JEEP® CHEROKEE

Sprawdź ceny Jeep® Cherokee

JEEP® CHEROKEE

Sprawdź aktualną ofertę