GALERIA

NADWOZIE

Image Exterior

ZRODZONY Z AUTENTYCZNEGO KODU DNA MARKI JEEP®

Wyrzeźbiona i aerodynamiczna sylwetka Cherokee sprawia, że jest on wyrazisty, pozostając wiernym dziedzictwu marki Jeep®. Charakteryzuje go śmiałe i nowoczesne wzornictwo, idealne zarówno do miasta, jak i na trudne szlaki czy przedmieścia.

NADWOZIE
image 1

WNĘTRZE

/content/dam/jeep/crossmarket/model/Cherokee/Cherokee-interior-1450x423.jpg
Image Exterior

ODKRYJ WNĘTRZE ŚWIATOWEJ KLASY

Jeep® Cherokee wprowadza do wnętrza pojazdu unikalny i modny styl. W połączeniu z eleganckim nowoczesnym wzornictwem, powstał projekt spełniający najwyższe wymagania, który czeka na odkrycie przez Ciebie. Innowacyjne kolorystycznie i wysokiej jakości materiały tapicerskie, precyzja rzemiosła i zaawansowana technologia tworzy wzór wyjątkowej perfekcji.

WNĘTRZE

TECHNOLOGIA

Image Exterior

TECHNOLOGIA NA WIELE SPOSOBÓW

Zaawansowana technologia Jeepa® Cherokee zawsze dostarczy Ci niezbędnych informacji dając poczucie pewności siebie. Teraz dzięki systemowi multimedialnemu Uconnect będziesz zawsze połączony i poinformowany. Możesz podłączyć kompatybilne urządzenie multimedialne, odtwarzać muzykę poprzez port USB, kartę SD lub wejścia AUX. Świat zaawansowanych technologii nie będzie mieć przed Tobą tajemnic.

SKONFIGURUJ SWOJĄ IDEALNĄ PODRÓŻ

MOŻLIWOŚCI

Cherokee Prestazioni

MOCNE WRAŹENIA Z JAZDY

Dla wszystkich pragnących wykorzystać możliwości Jeepa® Cherokee niezależnie od pogody i w każdym terenie, legendarne właściwości terenowe zostały wzniesione na wyższy poziom, dla innych nieosiągalny. Zaprojektowane znakomite systemy napędu 4x4 dzięki legendarnemu DNA marki Jeep® pozwolą z wrodzoną pewnością siebie dostosowywać się do otaczających warunków i docierać do miejsc, o których inni mogą tylko pomarzyć.

MOŹLIWOŚCI

BEZPIECZEŃSTWO

Jeep® Cherokee otacza kierowcę i pasażerów ochroną zaprzęgając do pracy ponad 70 różnych systemów bezpieczeństwa, które pozwoliły na uzyskanie pięciu gwiazdek w prestiżowym teście Euro NCAP. Aby zapewnić poczucie bezpieczeństwa w każdej podróży, oprócz mocnego nadwozia, wykonanego w 65% z wysokowytrzymałej stali, inżynierowie dodali pełen zestaw dostępnych systemów bezpieczeństwa aktywnego i pasywnego. Najważniejsze z nich to tempomat adaptacyjny, system wspomagania parkowania równoległego i prostopadłego oraz system ostrzegania o niezamierzonej zmianie pasa ruchu.

JEEP® CHEROKEE

Wypróbuj go u najbliższego dealera.

CENNIK JEEP® CHEROKEE

Sprawdź ceny Jeep® Cherokee 2017

KATALOG JEEP® CHEROKEE 2017

Pobierz lub zamów katalog modelu Jeep® Cherokee 2017