OTWARTE NADWOZIE

Poczuj wolność na otwartym powietrzu*, którą możesz poczuć tylko w Gladiatorze. Dach można złożyć, przednią szybę opuścić a drzwi można łatwo wyjąć.

*nie nadaje się do jazdy po drogach publicznych.

3-CZĘŚCIOWY SKŁADANY HARD TOP SOFT TOP SUNRIDER PREMIUM BEZ DACHU
DEMONTOWALNE DRZWI
SKŁADANA PRZEDNIA SZYBA

DUŻA ŁADOWNOŚĆ

Skrzynia ładunkowa Gladiatora mierzy 1531 mm długości i do 1442 mm szerokości. Maksymalna ładowność wynosi ponad 600 kg, a różne rozwiązania personalizacji zapewnione przez Gladiatora sprawiają że przewożenie ładunków w celach rekreacyjnych, jak i podczas codziennego użytkowania jest wygodne i elastyczne.

gladiator_exterior_bedliner

ZAŁADUJ CO CHCESZ

Gladiator wyróżnia się swoją ładownością i wszechstronnością dzięki swojej skrzyni ładunkowej, która zmieści największe ładunki. Ponadto, jest ona zabezpieczona poprzez specjalną warstwę ochronną.

EKSKLUZYWNY WYBÓR OBRĘCZY KÓŁ

Nowy Jeep® Gladiator debiutuje z ekskluzywną ofertą aluminiowych obręczy kół, które wyróżniają się siłą i unikalnym wzorem. Wersja Sport wyposażona jest w 17-calowe obręcze kół, natomiast wersja Overland może pochwalić się 18-calowymi obręczami kół.

18-calowe aluminiowe obręcze kół Granite Crystal

Doskonałe poczucie przynależności

Gladiator posiada unikalne cechy rodziny Wrangler, do których dołącza praktyczny design pickupa. Kultowa stylistyka jest natychmiast definiowana przez siedmioszczelinowy grill, okrągłe reflektory przednie i wystające nadkola. Nowy Jeep® Gladiator nie przejedzie niezauważony.