Kamera przednia Off-road

Gladiator osiągnie niedostępne wcześniej szczyty możliwości dzięki technologii, która wspomaga Cię na każdej drodze. Przednia kamera wyświetla obraz HD drogi przed Tobą na ekranie, dzięki czemu lepiej widać otoczenie i łatwo uniknąć przeszkód. Jest również wyposażona w funkcję czyszczenia, aby zapewnić dobrą widoczność przez cały czas. Przydatna na zwykłych drogach, niezastąpiona w terenie.

gladiator_technology_main
gladiator_technology_main_02

Bezprzewodowy głośnik Alpine

Gladiator jest wyposażony w bezprzewodowy głośnik Alpine za tylną kanapą, który można zabrać ze sobą po opuszczeniu samochodu. Jego stylistyka jest wzorowana na niepowtarzalnym wyglądzie Jeepa®. Pyłoodporny i wodoodporny głośnik ładuje się w czasie jazdy. Można go nawet zanurzyć w wodzie na głębokość do 90 cm przez 30 minut. Możesz go także używać jako powerbanku, aby ładować swoje urządzenia lub połączyć z innymi głośnikami Alpine by uzyskać dźwięk przestrzenny.

gladiator_technology_main_03

Technologia z najwyższej półki

Gladiator oferuje najnowszą technologię dla najlepszych wrażeń z jazdy. 7-calowy cyfrowy wyświetlacz w zestawie wskaźników pokazuje wszystkie parametry samochodu, można go personalizować, a system multimedialny Uconnect™ czwartej generacji daje dostęp do wszytkich usług Uconnect™* dostępnych w aplikacji My Uconnect™. Wszystko żebyś mógł cieszyć się podróżą bez rozpraszania.

Następna generacja dźwięku

Wybierz właściwą playlistę na każdą wyprawę. Gladiator może być wyposażony w system nagłośnienia Alpine Premium z 9 głośnikami, tylnym subwooferem i 12-kanałowym wzmacniaczem 552 W. Dzięki niemu dźwięk otoczy Cię z każdej strony.

gladiator_technology_details_01

Bezkluczykowy dostęp i zapłon

Wygoda jest jedną z funkcji Gladiatora. Systemy bezkluczykowego dostępu i bezkluczykowego zapłonu pozwalają na obsługę zamka centralnego i zapłonu silnika bez wyjmowania kluczyka z kieszeni.

Bezpiecznie połączony

Po podłączeniu smartfona masz wszystko w zasięgu ręki, a korzystanie z niego jest bezpieczne i nie odwraca Twojej uwagi od drogi.