STANDARDY BEZPIECZEŃSTWA JEEPA

Jeep® Compass e-Hybrid posiada szeroką gamę aktywnych i pasywnych systemów bezpieczeństwa oraz najnowszą technologię usprawniającą każdy aspekt jazdy.

Jeep® Wave

TEMPOMAT ADAPTACYJNY

W modelu Jeep® Compass e-Hybrid tempomat adaptacyjny jest wyposażeniem standardowym*. To system elektroniczny, którego zadaniem jest utrzymanie stałej prędkości jazdy oraz bezpiecznej odległości od poprzedzającego pojazdu. W przypadku, gdy pojazd poprzedzający hamuje lub zwalnia, system automatycznie zmniejsza prędkość, aby utrzymać odpowiednią odległość.

*W wersjach Limited, (RED) i S.

Jeep® Wave

ASYSTENT PASA RUCHU

Ten system bezpieczeństwa pomaga utrzymać pojazd pośrodku pasa ruchu. Jeśli samochód zbliży się do jego krawędzi, system koryguje położenie samochodu poprzez wpływanie na układ kierowniczy.

SKUPIONY NA DRODZE

Jeep® Compass e-Hybrid jest standardowo wyposażony w systemy bezpieczeństwa i nowoczesne technologie zaprojektowane tak, aby dbały o bezpieczeństwo Twoje jak i innych użytkowników dróg oraz pomagały w codziennej jeździe.

Jeep® Wave

SYSTEM WYKRYWANIA ZMĘCZENIA KIEROWCY

Ten system został opracowany w celu wykrywania poziomu koncentracji kierowcy i sugerowania idealnego momentu na przerwę w podróży. Deska rozdzielcza jest wyposażona w czujnik skanujący zachowanie kierowcy co siedem minut, aby ocenić stopień skupienia, a jeśli wykryje potrzebę przerwy, na wyświetlaczu zegarów pojawi się symbol filiżanki wraz z sygnałem dźwiękowym, zalecając kierowcy przerwę.

Jeep® Wave

AUTONOMICZNE HAMOWANIE Z ROZPOZNAWANIEM PIESZYCH

Jeep® Compass e-Hybrid może zapobiec kolizjom z pojazdami, przeszkodami i pieszymi lub złagodzić ich skutki. Jeśli kierowca nie zareaguje na czas, przedni radar wykryje obecność przeszkód na torze jazdy samochodu i automatycznie zahamuje.

KAMERA 360°

Nowa technologia wspierająca kierowcę, która ułatwia parkowanie. Kamera 360° tworzy wirtualny widok z góry, który zapewnia większą kontrolę nad manewrami parkowania.

Dostępna w opcjonalnym pakiecie dla wersji Limited, (RED) i S .

// START TREASURE DATA SCRIPT // END TREASURE DATA SCRIPT