EWOLUCJA e-HYBRID

Jeep® Compass poprawia wrażenia z jazdy hybrydowej z pomocą nowej technologii e-Hybrid. Wydajny 1,5-litrowy silnik benzynowy turbo (130 KM i 240 Nm) jest wspierany przez silnik elektryczny typu P2, który optymalizuje osiągi poprzez zastrzyk mocy do 15 kW (20 KM) i 55 Nm *gwarantując znaczną poprawę wydajności i komfortu jazdy.

*Działanie zależy od stanu naładowania baterii.

MOBILNOŚĆ e-HYBRID

Dzięki jednostce napędowej e-Hybrid, Jeep® oferuje niespotykane wrażenia z jazdy. W porównaniu z tradycyjnym napędem Mild Hybrid technologia e-Hybrid Jeepa gwarantuje w pełni hybrydowe doświadczenie dzięki temu, że silnik elektryczny* napędza samochód podczas parkowania, jazdy na biegu jałowym i manewrach z niską prędkością. Możesz przejechać kilka kilometrów z wyłączonym silnikiem benzynowym.

* Działanie zależy od stanu naładowania baterii.

7-BIEGOWA SKRZYNIA AUTOMATYCZNA

Dwusprzęgłowa 7-biegowa skrzynia automatyczna zadebiutowała w modelu Jeep® Compass e-Hybrid. Dzięki krótszym przełożeniom biegów – w porównaniu z tradycyjną 6-biegową skrzynią DCT – samochód lepiej przyśpiesza i jednocześnie ogranicza emisje i zużycie paliwa podczas jazdy autostradą.

// START TREASURE DATA SCRIPT // END TREASURE DATA SCRIPT